خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Edsel

کاربر سایت
Jun 12, 2014
59
توجه
تا دقايقی پيشتر از شبکه ايران برای بار دوم واليبال ايران و برزيل با کيفيت FULL HD 1080i از شبکه ديجيتالی پخش شد.

LOL

1080i با 25هرتز فقط:D اون 25هرتز هم زووووری صداسمیان انتقال میده:D

ببین چگونه احاته کرده است عدد فکر خلق را!

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
عزیز همون sony w670a بهترین tv 32اینچ برای کنسول و گیم هست.

بحث هرتز هم راجع به تکنیک موشن فلو و داشتن یا نداشتن اون بود.که آخرم مشخص نشد!
شما به اوناش کاری نداشته باشید و با اطمینان همین مدل رو بگیرید.تو همه سایتای معتبر نقد کننده نمره بالایی گرفته و از اون مهم تر دوستانی که تو همین فروم خریدن ازش راضین.

آخه این tv دو تا مشکل داره !
یکی اینکه led lcd tv هستش یعنی کاملا led نیست
و دوم اینکه من دیدم کنتراست و کیفیت led های سونی نسبت به الجی و سامسونگ پایین تره
به نظرتون سامسونگ بهتر نیست ؟؟؟
تشکر ...

XSaeed.ServerX

کاربر سایت
Sep 1, 2012
207
نام
SAEED
و دوم اینکه من دیدم کنتراست و کیفیت led های سونی نسبت به الجی و سامسونگ پایین تره
تشکر ...
شما وقتی به تجربه و تحلیل بچه های گله فروم که بنده تاییدشون میکنم که میگن w670 بهترین 32 اینچه برای PS4 احترام نمیزاری و حرف خودتو میزنی شما بهتره همون سامسونگ رو بگیرید...

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
تشکر ...
عزیز اول راجع به ال سی دی و ال ای دی و اشتباهی که بیشتر مردم میکنن توضیحی بدم.
ببینید اصولا ال ای دی ها همون ال سی دی هستن با منبع نور ال ای دی.یعنی بجای منبع نوری فلورسنتی قدیم از منبع نوری ال ای دی استفاده میکنن که این خودش چندتا مزیت داره.یکی کنتراست بیشر تصویر.یکی نازکتر شدن تلویزیون و کم مصرف شدن اونها.

حالا بین خود به اصطلاح led tv ها دو نوع متفاوت وجود داره که یکی edge led ها هستن و دیگری direct led.اولی نازک تر و مصرف برق کمتری دارن و در عوض از برایتنس یا روشنایی کمتری بهره مند هستن.
نمونه های direct led تو بازار کم هستش و بیشتر led tv ها از نوع edge led هستن.
اینا رو گفتم تا به اینجا برسیم که w670 از نوع edge led هستش که تو مدلای تاپ سونی و سامسونگ هم به همین شکله(w904 و f8000)

خب این نظر شخصیتونه و شاید شما اینجور متوجه شدید ولی بر اساس آزمایش هایی که منتقدای cnet یا hdtvtest کردن مشخص شده که بیشتر مدلای هم رده سونی و سامسونگ از لحاظ کنتراست و عمق رنگ مشکی به هم نزدیک هستن و ال جی هم با فاصله کمی از این دو پایین تر هست.

در اخر با توجه به استفادتون از تی وی برای گیم همین مدل پیشنهاد میشه بدلیل اینپوت لگ خیلی کم و عمق رنگ مشکی بالا و کنتراست بالا.
اگر استفادتون غیر از بازی بود ال جی رو پیشنهاد میدادم.

موفق باشید

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
آقا ممنون از همه خیلی کمکم کرد نظرات همتون برام قابل احترامه و خیلی ممنونم ازتون
فقط لطف میکنید این دو مدل هم با این مدل w670 مقایسه کنید و نتیجه رو بگید ؟
لینک اول

لینک دوم

راستی دوستان طراحی این w670 خوبه آخه از نیم رخ که دیدمش یه خورده ضخامتش زیاد بود :(

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
آقا ممنون از همه خیلی کمکم کرد نظرات همتون برام قابل احترامه و خیلی ممنونم ازتون
فقط لطف میکنید این دو مدل هم با این مدل w670 مقایسه کنید و نتیجه رو بگید ؟
لینک اول

لینک دوم

راستی دوستان طراحی این w670 خوبه آخه از نیم رخ که دیدمش یه خورده ضخامتش زیاد بود :(

ببین زیاد بحث شده و نمیشه هم هی دوباره تکرارشون کرد و برای هرکس ریزش توضیح داد که من فقط میتونم بهت بگم که بستگی به بودجت داره . وخیلی انتخاب ها من حذف کردم با دلیل ...

1300 تا 1400 تومن مدل sony w670 (مدل غیر سه بعدی و هرتز تلویزیون نا مشخص)

1600 تا 1700 تومن مدل samsung f6450 (مدل سه بعدی و 120 هرتزی)

الجی پیشنهاد نمیشه
در مورد پشت تی وی های سونی آره کلا سونی طراحیش همونجوریه . اون مدل سامسونگ که لینک دادی هم خوب نیست نسبت به w670

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
کل tv های سال 2012 و پایین تر اصلا توصیه نمیشن
مدل های سونی سری w600A/B , w700A/B و سری R فاقد آپشن motionflow و افزایش فریم و رفرش ریت هستن
مدل های سامسونگ سری F4000/f5000 مدل های معمولی و 60 هرتزی هستن
تمام مدل های ال جی LN/LA/LB 5000 6000 7000 8000 بررسی شدن و به دلیل پایین بودن کنتراست در پنل های IPS تی وی های خوبی نیستن

سونی سری w800 A/B به بالا دارای motionflow و افزایش فریم و رفرش ریت هستن
سامسونگ سری H/F 6350 به بالا دارای آپشن auto motion و افزایش فریم و رفرش ریت هستن
ال جی هم که هیچی ...

بهترین تی وی 32 اینچ معمولی بدون هرتز بالا و سه بعدی بودن sony w670 فعلا هستش

بهترین تی وی 32 اینچ سه بعدی و 120 هرتزی samsung f6450 فعلا هستش

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام دوستان
مانیتور من syncmaster p2770 هست برا ps4 مناسبه ؟

سلام

آره مانیتور خوبی هستش مخصوصا که سایزش بزرگه!

مگه اینکه بخوای هزینه کنی تی وی خوب بخری تا تفاوت احساس بکنی

اگه بخوای مانیتور بگیری تفاوت با مانیتور خودت اونقدری نیست که ارزش هزینه کردن داشته باشه و تازه باید سایز کوچک بگیری وگرنه تی وی بهتره از لحاظ قیمت

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
مانیتور من LG W2261VP هستش.بهترین تجربه رئ خواهم داشت؟

نه:d این مانیتور رو قبلا خودم داشتم . زمان خودش عالی به حساب میومد . این مانیتور صفحش کاملا مات و چند لایه هستش و دارای روشنایی خیلی کم هستش و زاویه دید از پایین کاملا سیاه سیاه میشه . کنتراست خیلی کم 1:600 هم داره . ولی زمان پاسخ دهی پیکسلش واقعا عالیه اصلا تار نمیشه

شما با تعویض حتی خریدن یه مانیتور 700 تومنی مثل asus vx228h میتونی تفاوت احساس بکنی

با مانیتور خودت میتونی ادامه بدی اما بحث تجربه بهتر هستش

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
برا ما فقیر فقرا این چطوره؟؟؟؟؟
X.Vision LE-22D40 - تلویزیون ایکس ویژن LE-22D40

آدم یک مترم بره زیر خط فقر ولی مانیتوری نخره که تو گوگل سرچش کنی هیچ سایت خارجی لینک نیاد
معلوم نیست اصلا چیو با چی از چین وارد کردن با هم دیگه پیوند زدن شد این:d

کمترین پیشنهاد اینه دیگه زیر این مدل نمیشه قیمت هم 620 زده بود برو تو بازار پایینترم پیدا میکنی تهرانم که هستی

Monitors & Projectors - VS228HR - ASUS
[h=1][/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر