خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خب بعد از چند ساعت با x850d چند خط بنویسم
X850D اصلا به درد شبکه های SD نمیخوره و کیفیتش اصلا خوب نیست برعکس شبکه های HD رو واقعا عالی نشون میده
موشن اونقدرها که تعریف کردن خوب نیست البته عملکردش روی تصاویر مثل فوتبال و میگم, برد یووه هم تبریک میگم :x
اما گیم
اولش یه ذره درد سر داشتم چون توی تنظیمات PS4 Pro میزد فقط از 2k پشتیبانی میکنه در ضمن همزمان پیام هم میداد که TV شما میتونه رزولوشن بالاتر هم ساپورت کنه خلاصه به هر بدبختی بود با تنظیم TV و یک بار ری استارت شدنش ( فعال کردن Enhanced mode و روشن کردن گزینه 4K) خروجی تصویر 4K رو در اطلاعات خروجی تصویر کنسول مشاهده کردم B-)
بتل 1 و تست کردم انصافا حیرت آوره و مزه ی 4K به نظرم روی بتل 1 از همه گیم ها هم بیشتره هم بهتره
فیفا 17 هم تغییراتش نسبت به Full HD محسوس بود مثل نیم سایه ها , شفافیت تصویر در نقاط دور مثلا تماشاچیا و ... اما خب بتل چیز دیگه اس
پروجکت کار هم راضی ام اما به هیچ وجه به بتل و فیفا نمیرسه ( از لحاظ 4K میگم )
اویل 7 و GTA V رو هنوز تست نکردم این دوتا رو هم تا فردا تست میکنم میگم
ارادت
فقط من فایل آپدیت TV که 1.5 گیگ هست و دانلود کردم الان باید بریزم روی روت فلش یا یک فولدر باز کنم مثل آپدیت PS4 ؟
دوست عزیز مبارکت باشه..واقعا حیفه با این تی وی بشینی برنامه های مسخره اس دی داخلی رو ببینی...بعدن یدونه ر س ی و ر 4k بخر و لذتشو ببر...
در مورد فوتبالم حالت تصویر رو بزار روی ورزشی و لایو فوتبالم روشن کن که بهترین تصاویر رو بدون تار شدگی ببینی...
اگه تونستی بازی هوریزون رو بگیر و تست کن..بهترین بازی 4k hdr تا الان اون هست..
آپدیتم مستقیم بریز روی فلش و وصل کن به تی وی و روشنش کن..خودش نصب میکنه..

به نظر من که 4k کاملا خالی بندی هست و کلا تغییری هم درش حس نمی کنم نهایت یکم render resolution بیشتر می کنه بر فرض از 100 درصد می شه 115 درصد از اونجایی که هم که اپ اسکیل سونی ها خیلی خوبه و در حالت 4k 2.5k تقریبا این قابلیت از کار می افته(بایدم بیافته) ps4 pro هم که عمرا 4k native بده نیست 1080 حتی ممکنه به این خاطر بهترم بشه.
والا این شرکتها فقط دارن جیب ما رو خالی میکنن..
هر چی میگیریم دو ماه بعد بازم عقب میفتیم...
تی وی 4کا میگیریم بعد چند وقت 8کا میاد..پرو میگیری که 4کا بازی کنی هنوز نگرفته اسکورپیو میخواد بیاد...
من که با خودم عهد کردم حالا حالا هیچ کدوم از وسایلمو تعویض نکنم و ارتقا ندم..

Last edited by a moderator:

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
764
هر روز که میگذره بیشتر از این 800d خوشم میاد.دیروز چند ده گیگ کلیپ 4k دانلود کردم و با خود tv دیدم واقعا کیفیت تصویرش فوق العاده هستش.بدون لگ و رنگ پریدگی خیلی نرم ویدیوها رو اجرا میکنه.من خودم یه minix hx8 پلاس دارم که ۸۰۰ تومن خریده بودم ولی تو پخش ویدیو های 4k اذیت میکرد ولی این سونی خیلی عالی پخش میکنه
دوست عزیز چجوری کلیپ 4k روی تلویزیون اجرا میکنی لطفا یه توضیح بدبد

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,946
نام
malek
دوست عزیز چجوری کلیپ 4k روی تلویزیون اجرا میکنی لطفا یه توضیح بدبد
فلش رو میزنی به tv بعد میری قسمت ویدیو و فیلم رو اجرا میکنی.به همین راحتی.نرم افزاری چیزی هم نصب نمردم و با پلیر خودش اجرا میکنم

• Like
Reactions: ps3_360_wii

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
764
فلش رو میزنی به tv بعد میری قسمت ویدیو و فیلم رو اجرا میکنی.به همین راحتی.نرم افزاری چیزی هم نصب نمردم و با پلیر خودش اجرا میکنم
اخه من یه 4تا کلیپ 4k دارم که وقتی فلش رو میزارم و اجرا میکنم. اجرا میکنه ولی گیر داره یعنی برای یه لحظه گیر میکنه و بعد اجرا میکنه همینطوری تا اخر.شنیدم میگن باید با هارد که usb3 باشه اجرا کنی.نلویزیون هم x800d هستش

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,852
من این تنظیمات x850d روی پورت ۳ hd میزارم روی حالت روشن ولی سیو نمیشه میرمو میام میبینم برگشته به حالت بازی راهی نداره که بره هر پورت hd یه تنظیم جدا انجام بدیم یا هر تنظیمی که کردی سیو بشه ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام
lg مدل 49uh654v چطوره ؟
واسه 4k و hdr واسه بازی کردن با pspro جوابگو هست ؟

اگه بودجتون همينقدره كه آره جوابگو هست و راضي كننده تو اين رينج
اگه هم ك نه sony X800D سه مليون تومن

Sent from my iPhone using Tapatalk

من این تنظیمات x850d روی پورت ۳ hd میزارم روی حالت روشن ولی سیو نمیشه میرمو میام میبینم برگشته به حالت بازی راهی نداره که بره هر پورت hd یه تنظیم جدا انجام بدیم یا هر تنظیمی که کردی سیو بشه ؟
من روي يك گذاشتم
اوني ك يدونه پورت تك هست

تلوزيون رستارت ميشه بعد ازينكه ميذاري روي پورت ٣ ؟

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,852
من روي يك گذاشتم
اوني ك يدونه پورت تك هست

تلوزيون رستارت ميشه بعد ازينكه ميذاري روي پورت ٣ ؟

نه رستارت نمیشه . ولی وقتی تصویر تنظیم میکنم و گزاشتم روی حالت روشن الان میبینم خودش رفته رو حالت بازی . تلوزیون شما همینطوره ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
نه رستارت نمیشه . ولی وقتی تصویر تنظیم میکنم و گزاشتم روی حالت روشن الان میبینم خودش رفته رو حالت بازی . تلوزیون شما همینطوره ؟
ببين
شما اگه انهانسد مد رو فعال كني بعد بري توي دشبورد كنسول هنوز تي وي نميره روي hdr

شما وقتي hdr تي ويت فعال ميشه كه بري توي بازي و از تو بازي hdr رو فعال كني يا خود بازي پيغام بده ك فعالش كن ( در صورتي ك بازي قابليت hdr رو داشته باشه . اگه نداشته باشه كلا تي وي روي گيم مد هست )

توي تنظيمات كنسول تمام گزينه هاي مربوط ب خروجي تصوير رو بذار روي اتوماتيك

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
357
نام
Alp
دوستان درودمن چندتاپرسش داشتم
1:قیمت تی وی هایی که از hdrپشتیبانی میکنن چقدره؟در واقع چه تی وی هایی از اچ دی ار پشتیبانی میکنن؟
2تی وی 4kزیر 40اینچ داریم اصلا؟
3این تلویزیون رو برای پرو میخوام خودمم تی وی جدا ندارم تو اتاق اگه انچنان فرقی نداره همون fhdبگیرم؟
سپاس

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان درودمن چندتاپرسش داشتم
1:قیمت تی وی هایی که از hdrپشتیبانی میکنن چقدره؟در واقع چه تی وی هایی از اچ دی ار پشتیبانی میکنن؟
2تی وی 4kزیر 40اینچ داریم اصلا؟
3این تلویزیون رو برای پرو میخوام خودمم تی وی جدا ندارم تو اتاق اگه انچنان فرقی نداره همون fhdبگیرم؟
سپاس

زير ٤٣ اينچ شما بايد مانيتور بگيري
Hdr نسبتا واقعي از قيمت ٣ شروع ميشه با پنل ١٠ بيت
٣ - اگه فقط برا كيم و اين نسل ميخواي ك همون fhd رو بگير . اما اگه برا فيلم ميخواي تي وي ٤ كي بگير

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
hdr اونقدر هم ارزش هزینه کردن نداره اما برای کسایی که دارن به جای 4k hdr بذارن 2k hdr در حالت full rgb این شکلی هم کنتراست بهتر می شه هم رنگ ها حالت پریده دیگه پیدا نمی کنه علتشم اینه که 4k hdr پهناش کم میاره رنگ ها در حالت فقط 4:2:0 نمایش داده می شه که هم رنگ ها افت می کنه هم کنتراست

1بار تست کنید مشتری می شید. جاییم تا حالا ندیدم کسی پیشنهاد داده باشه اما طبق اطلاعاتم تست کردم دیدم فرقش خیلی زیاده

آخرین ویرایش:

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
357
نام
Alp
زير ٤٣ اينچ شما بايد مانيتور بگيري
Hdr نسبتا واقعي از قيمت ٣ شروع ميشه با پنل ١٠ بيت
٣ - اگه فقط برا كيم و اين نسل ميخواي ك همون fhd رو بگير . اما اگه برا فيلم ميخواي تي وي ٤ كي بگير

سپاس
میخام هفته ی اینده پرو بگیرم یه مدلlg 43uh651v پیدا کردم که هم 4کا هم اچ دی ار داره قیمتشم 1790
به نظرم کفایت میکنه
نظر شما و دوستان چیه؟
نسل بعدم اصلا توانش رو ندارم دوباره تی وی بگیرم

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سپاس
میخام هفته ی اینده پرو بگیرم یه مدلlg 43uh651v پیدا کردم که هم 4کا هم اچ دی ار داره قیمتشم 1790
به نظرم کفایت میکنه
نظر شما و دوستان چیه؟
نسل بعدم اصلا توانش رو ندارم دوباره تی وی بگیرم
برا نسل بعد ميخواي X800D بگير نزديك ب ٣ تومن هست
ديگه نگهش دار

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,946
نام
malek
اخه من یه 4تا کلیپ 4k دارم که وقتی فلش رو میزارم و اجرا میکنم. اجرا میکنه ولی گیر داره یعنی برای یه لحظه گیر میکنه و بعد اجرا میکنه همینطوری تا اخر.شنیدم میگن باید با هارد که usb3 باشه اجرا کنی.نلویزیون هم x800d هستش
البته فلش من هم usb3 هستش.شاید مشکل شما هم همین usb3 باشه

• Like
Reactions: ps3_360_wii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر