خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من الان ps3 دارم .
با بد بختی یه وام 1میلیون تومنی جور کردم حالا به نظر شما یه r81 بگیرم یا یه ایکس باکس و مانیتور 206bw . (خودم دوست دارم تلوزیون r81 بگیرم فقط به خاطر اینکه بزرگتر هست و فکر کنم بیشتر حال بده)

در ضمن اگر کسی عکسی از یک بازی با کیفیت 108p و 720p داره بذاره که ببینم چقدر کیفیتشون فرق میکنه.

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
من الان ps3 دارم .
با بد بختی یه وام 1میلیون تومنی جور کردم حالا به نظر شما یه r81 بگیرم یا یه ایکس باکس و مانیتور 206bw . (خودم دوست دارم تلوزیون r81 بگیرم فقط به خاطر اینکه بزرگتر هست و فکر کنم بیشتر حال بده)

در ضمن اگر کسی عکسی از یک بازی با کیفیت 108p و 720p داره بذاره که ببینم چقدر کیفیتشون فرق میکنه.

سلام دوست عیزیز

به نظر من بهتره مانیتور 206bw روبگیری چون من خودم حدود دو ماهه که دارم درباره این مانیتور تحقیق میکنم. به نظر من که از همه نطر چه از لحاظ ظاهر چه از لحاظ کارایی کاملا به دردت میخوره از لحاظ اینچ هم به اندازه کافی صفحه اش بزرگ است که ارضات کنه
البته میتونی 226bw بگیری که 22 اینچه (البته از لحاظ فنی هیچ فرقی با 208bw نداره)

2- اصلا و ابدا سراغ 360 نرو که بدجوری پشیمون میشی
3-به جای 360 برو یه سیستم صوتی دالبی برای ps3 بگیربا یه دسته اضافی که به نظر من این بهترین کاره ممکن هستش و همچنین هاردت رو هم اگه خواستی ارتقا بده ولی اصلا سراغ 360 نرو
در کل سعی کن پولت رو با مدیریت خرج کنی به جای اینکه جو گیر بشی
وسخن آخر ایشالا بهترین تصمیمو بگیری و سعی کن 100 درصد هرپزینتو روی ps3 و لوازم جانبیش بزاری
البته تمامش نظر شخصی من بود
امیدوارم که به دردت بخوره:cheesygri

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
با سلام خدمت ذوستان.
بچه اگه میشه درباره LCD سامسونگ 46 اینچ توضیح بدین چون ما یکی خریدیم و اینکه برای اPS3 مناسب هست و در کل کاراییش چطوره مدلش هم اگه اشتباه نکنم M46 باید باشه از اینا که زیرش یه نوار نقره ای رنگ داره...

بچه ها بعد یه سوال دیگه این تصاویری که در فروشگاه های TV روی HDTV ها میزارن چه فرمتی هست که اینقدر کیفیتشون بالا هست؟؟؟ HD که نیستن چون HD DVD player یا BD Player نداشتن!!! DVD : h'i هستن چطور اینقدر کیفیتشون بالا تر از DVD های دیگه هست؟؟؟؟
ببخشید اگه سوالام یه کم بی ربط بود...
ممنون میشم توضیح بدین

pouya_b3d

کاربر سایت
May 7, 2007
251
سلام دوست عزیز
میشه لطف کنی بگی که این قیمتهارو از کجا و کدوم فروشگاه گرفتی

و لطفا شماره تلفن و آدرسشو هم بگید چون من دیگه تصمیممو گرفتم و میخواهم

206bw رو بخرم (هر چند که تو ایران گارانتی نداره ) اما من فکر میکنم مانیتور خوبی باشه

تازه رنگش هم متالیک براقه و در کنار ps3 یه سته خفن در میاد

فقط اگه کسی خریده بیاد چند تا ازش عکس بزاره (در حین بازی با ps3 ) ممنون میشم

یا حق :cheesygri

صفحه 35 همین تاپیک

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام دوست عیزیز

به نظر من بهتره مانیتور 206bw روبگیری چون من خودم حدود دو ماهه که دارم درباره این مانیتور تحقیق میکنم. به نظر من که از همه نطر چه از لحاظ ظاهر چه از لحاظ کارایی کاملا به دردت میخوره از لحاظ اینچ هم به اندازه کافی صفحه اش بزرگ است که ارضات کنه
البته میتونی 226bw بگیری که 22 اینچه (البته از لحاظ فنی هیچ فرقی با 208bw نداره)

2- اصلا و ابدا سراغ 360 نرو که بدجوری پشیمون میشی
3-به جای 360 برو یه سیستم صوتی دالبی برای ps3 بگیربا یه دسته اضافی که به نظر من این بهترین کاره ممکن هستش و همچنین هاردت رو هم اگه خواستی ارتقا بده ولی اصلا سراغ 360 نرو
در کل سعی کن پولت رو با مدیریت خرج کنی به جای اینکه جو گیر بشی
وسخن آخر ایشالا بهترین تصمیمو بگیری و سعی کن 100 درصد هرپزینتو روی ps3 و لوازم جانبیش بزاری
البته تمامش نظر شخصی من بود
امیدوارم که به دردت بخوره:cheesygri

ممنون پس فعلا بی خیال 360 میشم.

k_kh

کاربر سایت
Jan 22, 2007
110
با سلام خدمت ذوستان.
بچه اگه میشه درباره LCD سامسونگ 46 اینچ توضیح بدین چون ما یکی خریدیم و اینکه برای اPS3 مناسب هست و در کل کاراییش چطوره مدلش هم اگه اشتباه نکنم M46 باید باشه از اینا که زیرش یه نوار نقره ای رنگ داره...

بچه ها بعد یه سوال دیگه این تصاویری که در فروشگاه های TV روی HDTV ها میزارن چه فرمتی هست که اینقدر کیفیتشون بالا هست؟؟؟ HD که نیستن چون HD DVD player یا BD Player نداشتن!!! DVD : h'i هستن چطور اینقدر کیفیتشون بالا تر از DVD های دیگه هست؟؟؟؟
ببخشید اگه سوالام یه کم بی ربط بود...
ممنون میشم توضیح بدین

دوست عزیز TV مبارک باشه
این درسته که HD DVD player یا BD Player ندارن ولی یه دستگاه کوچیک کنار TV هستش ( به اندازه یه محافظ یخچاله ) که تصاویر از اونها به TV فرستاده میشه و تا خروجی 1080i رو هم ساپورت میکنه . من اونها رو از نزدیک برسی نکردم ولی حدث میزنم هارد دیسکی - حافظه فلشی چیزی تو اونهاست که این دموها و تصاویر HD رو با فرمت 720p توش ریختن و با خروجی کامپوننت معمولی دریافت میکنن . به هر حال در اینکه تصاویر HD هست شک نکن که با DVD معمولی خیلی فرق داره .
راستی ، سینمای خانگی هم واسش خریدی یا نه ؟

mzh

کاربر سایت
Jul 28, 2006
259
نام
محمدرضا
من الان ps3 دارم .

دوست عزیز یه کم فکر کن و زود تصمیم نگیر شما که از نظر مالی مشکل داری میتونی بلوری 70000 یا 80000 هزاری بخری؟

من هم 3 دارم و هم 360 والا دروغ نگم از ps3 فقط 3 بار استفاده کردم

اون هم برای تست دستگاه بوده الان هم گذاشتمش تو جعبه که خاک نخوره

ولی دارم با 360 حال میکنم چون هم عنوان زیاد داره هم کپی خوره

به نظر من یه 360 بخر ولی حتی المکان از خارج چون تو ایران همه از این تعمیری ها میارن

که از اونور مفت خریدن

در هر حال موفق باشی

BAD SECTOR

کاربر سایت
Sep 12, 2007
9
قیمتهای یک ماه پیش
Sony Kdl-52x2000 : 1400
Xvision 46 Onyx : 2100
Xvision 42 Silver : 1450
Xvision 40 Onyx : 1550
Xvision 32 Silver : 777
Xvision 32 Onyx : 830
اگه کسی در مورد تلویزیونهای بالا سوالی داره بگه

mohammad20

کاربر سایت
Aug 26, 2006
398
اقا منم موندم چی کار کنم
الان یه مانیتور معمولی دارم که فقط ورودی vga داره
صبر کنم تبدیل x2vga بیاد یا برم یه lcd بگیرم
اگه این تبدیل گیرم بیاد خیلی به صرفه تره چون با حدودا 60 تومن میتونم کیفیت خوبی بگیرک چون مانیتورم 1600*1200 هست
حالا به نظرتون به مرور زمان این تبدیل تو ایران زیاد میشه
اینم سایتش
http://www.x2vga.com/

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام دوستان. نکته ای رو که باید خدمتتون عرض کنم. برای خرید ال سی دی به خصوص برای بازی به این نکات توجه کنید.

اولین مبحث رزولوشن هست که بالطبع هرچه بالاتر باشه بهتر هست. چون با هزینه این که برای کنسول یا Pc میکنید اگر مانیتور یا Tv از رزولوشن پایین بهره ببره. در واقع پولتون رو ریختید تو جوب.

نکته بعدی زمان پاسخگویی هست که این زمان باید کم باشه چون در بازی هایی که سرعت بالایی دارند عملا شما تصویر رو از دست میدهید پس این نکته رو مد نظر داشته باشید.

کنتراست هم نکته مهمی هست که الان یکی از عوامل تعیین کننده در Tv میباشد. که باعث میشه در یک اتاق تاریک شما تمایز میان اشیا رو بهتر تشخیص بدید.

در مورد تلویزیون بگم که سامسونگ محصولات خوبی داره. و کیفیت ساختش هم بالاست. در زمینه تصویر هم از سایر برندها مثل پاناسونیک و سونی چیزی کم نداره. اما این مساله رو مد نظر داشته باشید که اول قیمت رو مشخص کنید بعد به برسی مدل های تو اون رنج بپردازید.

GTA IV

کاربر سایت
Jun 27, 2007
136
اقا منم موندم چی کار کنم
الان یه مانیتور معمولی دارم که فقط ورودی vga داره
صبر کنم تبدیل x2vga بیاد یا برم یه lcd بگیرم
اگه این تبدیل گیرم بیاد خیلی به صرفه تره چون با حدودا 60 تومن میتونم کیفیت خوبی بگیرک چون مانیتورم 1600*1200 هست
حالا به نظرتون به مرور زمان این تبدیل تو ایران زیاد میشه
اینم سایتش
http://www.x2vga.com/
شما اگر x2vga2رو بگيري مي توني تا1080pرو ساپورت كني اسم مانيتورت چيه؟

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام اقا جونه من یکی بیاد جواب ما را درست بده با کابل hdmi to dvi می تونم از مانیتور lg l1740p تصویر بگیرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(یعنی این سوال من این قدر مبهم کسی یه جواب قطعی واسش نداره:((:((:((:(()
تا حالا دوتا کابل خریدم اصلا به کارم نیومدن یه component یه rgb واسه تلویزیون خدا این سونی.......:mad::mad::mad:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
سلام اقا جونه من یکی بیاد جواب ما را درست بده با کابل hdmi to dvi می تونم از مانیتور lg l1740p تصویر بگیرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(یعنی این سوال من این قدر مبهم کسی یه جواب قطعی واسش نداره:((:((:((:(()
تا حالا دوتا کابل خریدم اصلا به کارم نیومدن یه component یه rgb واسه تلویزیون خدا این سونی.......:mad::mad::mad:

بله آقا ، میخوره ، هر مانیتوری که LCD هست و پورت DVI هم داره ، میتونی با همون کابل HDMI به DVI وصلش کنی به PS3 و تصویر بگیری ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر