خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

اگه میشه یه مونیتور Hd خوب ( 19" یا بیشتر ) که برای بازی خوب باشه و قیمتش پایین تر از 450 باشه ، معرفی کنید .

پ.ن : رفتم یه جا کیفیت Hd رو دیدم ، کف کردم :دی

سلام
اگر میشه يه چنتا تلويسيون خوب زير 900 هزار تمن بالايه 21 اینچ [hd] معرفی کنيد اگر خدا بخاد ما هم داريم ساهاب يه تلويسيون خوب میشيم

اگه میشه یه مونیتور Hd خوب ( 19" یا بیشتر ) که برای بازی خوب باشه و قیمتش پایین تر از 450 باشه ، معرفی کنید .

سلام دوست عزیز
مثل اینکه زیاد اهل مطالعه نیستی و صفحات تایپیکهارو دنبال نمیکنی :laughing:
شما اگه میخواهی 19 اینچ بگیری به نظر من بهتره نگیری
چون خیلی ارتفاعش کمه و به نظر من زیاد فاز نمیده
بهتره که 20 اینچ بگیری
یا 206BW سامسونگ
یا این مدل جدید ال جی که واقعا چیز شاخیه (چون تمام خصوصیات یه مانیتور مخصوص گیم رو داره) قیمتشم خیلی خیلی خوبه برو اینجا
LG L206WTQ
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=2818&page=43
کاملا توضیح دادم و لینک هم گذاشتم
نکته: یکی از دوستانم برای کامپیوتر و 360 از این مدل خریده بود و خیلی خیلی راضی بود :cheesygri
با تشکر

سلام دوست عزیز
مثل اینکه زیاد اهل مطالعه نیستی و صفحات تایپیکهارو دنبال نمیکنی :laughing:
شما اگه میخواهی 19 اینچ بگیری به نظر من بهتره نگیری
چون خیلی ارتفاعش کمه و به نظر من زیاد فاز نمیده
بهتره که 20 اینچ بگیری
یا 206BW سامسونگ
یا این مدل جدید ال جی که واقعا چیز شاخیه (چون تمام خصوصیات یه مانیتور مخصوص گیم رو داره) قیمتشم خیلی خیلی خوبه برو اینجا
LG L206WTQ
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=2818&page=43
کاملا توضیح دادم و لینک هم گذاشتم
نکته: یکی از دوستانم برای کامپیوتر و 360 از این مدل خریده بود و خیلی خیلی راضی بود :cheesygri
با تشکر
ممنون :X

سوال : :دی

این 700p ـه ؟ ( من تو ایناش وارد نیستم :cheesygri اگه میشه یه توضیح راجع به 1080 و ... بده :دی :X

ممنون :X

سوال : :دی

این 700p ـه ؟ ( من تو ایناش وارد نیستم :cheesygri اگه میشه یه توضیح راجع به 1080 و ... بده :دی :X

قربانت
اره رزولیشن 1050*1680 میتونه تا 1080i , 720P
رو ساپورت کنه
بدون هیچ مشکلی
ببین برو همون ال جب رو بگیر
خیلی خیلی خفنه
باور کن تا از نزدیک نبینی متوجه نمیشی :love:
با تشکر

اگه ممکن است تلویزیون Crt که Hd رو ساپورت می کنند رو هم توضیح بدید چون قیمتاش خیلی
به صرفه تر است مثل این مدل پاناسونیک تی‌ایکس ۲۹ پی ۸۰۰

اگه ممکن است تلویزیون Crt که Hd رو ساپورت می کنند رو هم توضیح بدید چون قیمتاش خیلی
به صرفه تر است مثل این مدل پاناسونیک تی‌ایکس ۲۹ پی ۸۰۰

این P800 رو وللش این مدل رو بیا دادا Sony 292 M86 که خیلی شاخه :biggrin1: وقتی میتونی خوب تصمیم بگیری که تصویر هر دو شو نو با هم ببینی و مقایسه کنی ..... یه سر برو جمهوری خودت ببین

اگر مانیتور 19 اینچ می خوای 1931Bw سامسونگ بگیر.

اگر بیشتر از 19 اینچ می خوای بدون برو برگرد یه 226Bw سامسونگ بگیر که 22 اینچ هست.

در ضمن کنتراستشم 3000:1 هست فکر می کنم و کیفیتش حرف نداره.

البته توی ال جی هم سری رویایی خیلی 4 مدلی که داری زیبا و کار درسته.ولی من سامسونگ رو پیشنهاد می کنم.

با سلام خدمت شما دوستان عزيز من مي خوام يه مانيتور 226bw سامسونگ براي ps3 بگيرم لطفا در مورد اين مانيتور و طرز اتصال ان به ps3 و گرفتن صدا از ان توضيح كامل دهيد(راستي من يه كابل hd هم دارم) با تشكر جي ويروس:blushing::blushing:

دوست عزیز این مانیتور 22 اینچ هست و از HDCP و DVI که برای PS3 نیاز هستند پشتیبانی می کنه.

کنتراستش هم 3000:1 هست و دارای کیفیت تصویر بسیار بالاییست.در ضمن Widescreen 16:10 رو نمایش میده که اولین مانیتوری هست که WidScreen رو به این شکل نشون میده.تا قبل از این 16:9 بیشترین حد بود.

در ضمن سازگاری کامل با ویندوز ویستا برای نمایش هم داره.همچنین ورودی دیجیتال و آنالوگ هم داره.

سرعت پاسخگویی هم 2 میلی ثانیه هست.

این هم کل امکانات :

قیمت هم 400 تا 420 تومان هست.

با سلام خدمت شما دوستان عزيز من مي خوام يه مانيتور 226bw سامسونگ براي ps3 بگيرم لطفا در مورد اين مانيتور و طرز اتصال ان به ps3 و گرفتن صدا از ان توضيح كامل دهيد(راستي من يه كابل hd هم دارم) با تشكر جي ويروس:blushing::blushing:

سلام دادا
میخواستم بگم خیلی کارت درسته
به خاطر امضات :love::love:
این امضات منو کشته
بگذریم
در مورد bw 226شک نکن
اما ال جی هم یه مدل با حال داده که اگه چند صفحه قبل بری میبینی
طرز اتصالش به PS3 با یه کابل HDMI TO DVI هستش (ببین شما برو صفخات قبل این تایپیکو بخون ضرر نمیکنی :love: ولی در مورد صدا من زیاد اطلاع ندارم . خوشحال میشم یکی بیاد توضیح بده
با تشکر از جی ویروس :cheesygri:cheesygri

آقا من هم یک عدد مونیتور سامسونگ خریدم . ( 22" )

مدل : 226bw

قیمت : 410 + 1 سال گارانتی - 2 تومان ( تخفیف :دی )

به نظر خودم که عالـــــــــــــــــــــــــی ـه

------------------

برای اینکه بخوام Ps3 رو بهش وصل کنم ، چه چیز هایی میخواد ( Hdcp و Div هم داره )

آقا من هم یک عدد مونیتور سامسونگ خریدم . ( 22" )

مدل : 226bw

قیمت : 410 + 1 سال گارانتی - 2 تومان ( تخفیف :دی )

به نظر خودم که عالـــــــــــــــــــــــــی ـه

------------------

برای اینکه بخوام Ps3 رو بهش وصل کنم ، چه چیز هایی میخواد ( Hdcp و Div هم داره )
كابله dvi to hdmi

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or