خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
احسان جون. تا زمانی که کسانی باشند که کنسول رو 370 خریدن و دارن بالا 500 میفروشن اوضاع همینطوری هست. منم فعلا از خرید Wii پشیمون شدم. فقط جالبه . من فن سونی هستم و بهش افتخار میکنم. ولی یه عده هستن که خودشون رو فن نینتندو اعلام میکنن ولی در به در یه کنسول سونی هستن و واقعا نمی فهمم که اینهمه جار زدن واسه فن نینتندو بودن چه چیزی عایدشون میکنه؟؟

احسان جون. تا زمانی که کسانی باشند که کنسول رو 370 خریدن و دارن بالا 500 میفروشن اوضاع همینطوری هست. منم فعلا از خرید Wii پشیمون شدم. فقط جالبه . من فن سونی هستم و بهش افتخار میکنم. ولی یه عده هستن که خودشون رو فن نینتندو اعلام میکنن ولی در به در یه کنسول سونی هستن و واقعا نمی فهمم که اینهمه جار زدن واسه فن نینتندو بودن چه چیزی عایدشون میکنه؟؟

بخدا خسته شدم چند ساله میام بازی سنتر قبلا آپدیم یه چیز دیگه بود بعد از 2012 با آیدی جدید اومدم چند ساله تو فروم ها نینتندو ام اما بعد از این مدت هیچی به هیچی

از این به بعد خیلی کمتر میخوام بیام بازی سنتر

من خودم رفته بودم به اسرار ehsanservat و بعضی دوستان برگشتم اما بازم هیچی به هیچی

بخدا خسته شدم چند ساله میام بازی سنتر قبلا آپدیم یه چیز دیگه بود بعد از 2012 با آیدی جدید اومدم چند ساله تو فروم ها نینتندو ام اما بعد از این مدت هیچی به هیچی

از این به بعد خیلی کمتر میخوام بیام بازی سنتر

من خودم رفته بودم به اسرار ehsanservat و بعضی دوستان برگشتم اما بازم هیچی به هیچی

منم خسته شدم

آره من بهت زنگ میزدم برگرد و ........... اشتباه کردم

بهتره صحبت نکنم واقعا میام بازی سنتر خستگی کار و زندگی تو تنم میمونه

داشتن کنسول دلیل بر فن بودن نیست من ps2 بگیرم بازی کنم لذت ببرم اما فن ps نیستم

مطمعن باش از این جمع بزرگ 96 درصد فن نیستن فقط 4 نفر فن واقعی نینتندو تو این سایت داریم میخوای اسمشونو هم بگم؟

حرص نخورین بابا. بجاش بچسبین به دنیای شاد و رنگارنگ نینتندو. الان از کار برگشتم دارم بقیه ماریو سانشاین رو بازی می کنم! کلی خستگی رو از تن به در می کنه و اعصاب رو آروم. :x

من دارم آرشیوم رو کامل میکنم
تا الان 120 تا بازی دارم
من 5 روز یکبار یک بازی جدید دانلود میکنم
ولی انقدر که با ماریوها حال میکنم نمیرم سراغ بقیه بازیها
فقط ماریو کارت و ورژن های هک شده super mario
همرو دارم 7 8 تا ورژن

من دارم آرشیوم رو کامل میکنم
تا الان 120 تا بازی دارم
من 5 روز یکبار یک بازی جدید دانلود میکنم
ولی انقدر که با ماریوها حال میکنم نمیرم سراغ بقیه بازیها
فقط ماریو کارت و ورژن های هک شده super mario
همرو دارم 7 8 تا ورژن
ماریو حرف نداره. ورژنهای هک شده ماریو خیلی زیاده بعضی هاش هم که ...... امان از هک!!!

دوستان این که میگن بهتره بازی های wii را روی فلش بازی کنید تا لنز دستگاه خراب نشه قضیه چی هست.
مگه لنز دستگاه آشغال هست که بخواد خراب بشه.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

دوستان این که میگن بهتره بازی های wii را روی فلش بازی کنید تا لنز دستگاه خراب نشه قضیه چی هست.

لنز دیگه سنگ پا قزوین نیست که چیزیش نشه هر لنزی عمری داره لنز تمام کنسولایی که دیس با لنز اجرا میکنن خراب بعد از مدتی استفاده مثل ps2 . ps1 . xbox 360 و ........

تو عمر گیمریم هیچوقت ندیدم کنسولی لنزش خراب نشه منظورم کنسولاییه که با دیسک بای اجرا میکنن حتی کنسولا کارتج خورم باز خراب میشن چه برسه دیسک

کلا شما از هر لنزی خیلی استفاده کنی ضعیف میشه و فرقی هم نمیکنه لنز چی باشه!

تو عمر گیمریم هیچوقت ندیدم کنسولی لنزش خراب نشه منظورم کنسولاییه که با دیسک بای اجرا میکنن حتی کنسولا کارتج خورم باز خراب میشن چه برسه دیسک

آره داداش نمونه اش همین گیم بوی

داداش امضات نوشته جالب و خیلی قشنگیه درود بر زرتشت

دوستان من فن هیچی نیستم و سعی میکنم از همه ی کنسولا و همه سبک ها لذت ببرم ولی به نینتندو ارادت خاصی دارم و سعی کردم همیشه کنسولاشو تهیه کنم
ولی به افتخار فن های نینتندو که همیشه منطقی هستن و بامرام:bighug:
راستی سایت nintendoland به kirby جدیده 7 داده به mario golf داده 9

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or