خریدار360 xbox فت ............فقط جسپر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
Rating - 100%
13   0   0
با سلام خدمت دوستان خوبم همون طور که از عنوان تاپیک مشخصه خریدار یک xbox 360 فت کار کرده هستم

دستگاه سالم باشه.وسایل جانبی :بازی- کابل hdmi و... مخصوصا هارد رو بگید شاید خریدم

قیمت فضایی ندید.

• الایت یا آرکید مهم نیست ولی ترجیحا آرکید به خاطر قیمت کمترش.
  • فروشنده باید حتماً فرد مطمئنی باشه.ترجیها پرمیوم باشه.اونایی که پرمیوم نیستن خودشون یه جور اعتماد سازی بکنن:-*
لطفا مشخصات کامل همراه با عکسی که مشخصات رو نشون بده بزارید این کار اعتماد من رو بیشتر میکنه
در ضمن من شهرستان هستم وباید واسم پست بشه اگه امکان این کار رو دارید پیام بدید ;)

ویه چیز مهم حتما حتما lt2 داشته باشه بدون این هک اصلا نمیخوام مگر اینکه قبل ارسال خودتون واسم هکو بریزید هزینه مازادش رو باهم کنار میایم....
با تشکر

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
Rating - 100%
13   0   0
بالا ......................همچنان منتظر پیشنهاد های شما هستیم

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
Rating - 0%
0   0   0
فروش

سلام داداش من یه ایگس باگس الایت دارم سری دو جاسپر فوقالعاده تمیزه دو دسته التی دو هم داره میدم 370 یه نمه هم راه چونه داره

ahmadk3600

کاربر سایت
Nov 30, 2011
5
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوست عزیز من ایکس باکس ارکید دارم که خیلی خیلی سالم و تمیزه. تا به حال به لایو وصل نشده. التی 2 هم داره. 2 تا دسته هم داره. جعبه هم تمیز. کابل وی جی ای هم داره. قیمت 320 تومان. خواستی در خدمت هستم. من تهران هستم. از نظر دستگاه خیالت راحت چون من از وسایلم خیلی مراقبت میکنم. عزیز اگه خواستی دستگاه رو با ای دی من پی ام بده ahmadk3600@yahoo.com

Deadmau5_va

کاربر سایت
Dec 6, 2011
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوست عزیز من یک elite jasper 120GBدارم با تمام وسایل جانبی- جعبه تمیز-به لایو وصل نشده- دستگاه بن نشده- کاملا تمیز- LT 2 روش آپدیت شده- تعمیر و باز نشده- من خودم 460 خریدم 330 برای خریدار. اگه مایلی به Ahmad_varzidehkar@yahoo.com یا با شماره 09387050372 تماس بگیرید خوشحال می شم.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
Rating - 0%
0   0   0
من دستگاهم رو میفروشم xbox elite 120 Gb دو تا دسته کابل hdmi و vga !درایو کاملا سالمه حدود 200 ساعت بازیش کردم زمستون سال پیش اسفند 400 تومن خریدم!بازی ها رو هم معمولا از روی هارد اجرا میکنم و نصبی هست!
به لایو وصل شده بازی هم شده اصلا دستگاه رو برای لایو خریدم!12 ماه اشتراک لایو داره 900 پوینت مایکروسافت و آنلاین پس بازی های fifa 12 و nfs hp و .....3 هم روش هست lt 2 هم هست!حدود 10 تا فیلم اصلی هم باهاش خریدم (حدود 4000 پوینت )هزینش شده!بازی اصلی هم باهاش هست geow 3 نسخه اصلیش رو باهاش میدم مغازه دار ازم 420 تومن بر میداره اگه میخوای pm بده!

Last edited by a moderator:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر