خریدار xbox 360

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
Rating - 0%
0   0   0
ایگس باگس دارم در حد اکه خداییش اصلا کار نکرده
کارتون نو
دسته ها نو 30 تا بازی داره عین اک میمونه
هارد 20 هم روشه
در ضمن جاسپر هم هست

520 میدم تهران هستم خواستی اس ام اس بزن
09364776152

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
Rating - 100%
5   0   0
خریدار xbox 360 jasper falcon slim
دوستان عزیز هر کدوم از این مدلا باشه خریدارم.

سلام.من یه ایکس باکس فوقالعاده تمیز دارم 4 گیگه با کینکت دسته ی اصلیش رو داره. یه دسته ی کروم جدید هم داره که تازه گرفتم 130 تومن الان ps3 هم دارم بخاطر همین هم زیاد کار نکرده. یه سری بازی هم دارم که جدیدا رو هم شامل میشه. اخرین اپدیت و فریم ویر هم داره بدون هیچ مشکل تضمینی قیمتم هم 870 هستش که اینم کلی تو همین سایت گشتم که نسبت به بقیه منصفانه باشه که فروش بره.دلیل فروشم هم اینه که واقعا ازش استفاده ندارم. یا پیام خصوصی بدید یا اینکه 09196977363.

shell3r

کاربر سایت
Jun 27, 2011
66
نام
EssiproG
Rating - 100%
4   0   0
ک دستگاه xbox slim 250 موجوده . دستگاه از هلند خریداری شده فاکتورش هم موجوده و سفارش اروپا هست نه دبی و غیره.

دستگاه جمعا شاید 10-15 ساعت روشن بوده باشه . از سیو های داخل پروفایل خودتون ببینید چقدر باهاش بازی شده. ورژن کپی خور lt3+ هست تمام بازی ها رو اجرا میکنه . حدود 50 تا از بهترین تایتل های بازی های ایکسباکس رو براش خریدم وقتی کپی خور شد که شاید 1-2 تاش رو باز کرده باشم بقیش دست نخورده داخل کمد مونده . کابل کامپوننت (اتصال به مانیتور) هم روش هست.
درایو دستگاه بهترین درایو در xbox هاست مدل لایتون سری 0225 (اگر اشتباه نکرده باشم)

حدود 1400 مایکروسافت پوینت هم روی اکانتش هست که خود او حدود 80 هزار تومان ارزشش هست دستگاه هم بن نشده . ست کامل Gears of war armor رو برای آواتار دستگاه خریداری کردم.
جعبه دستگاه هم نوی نو مونده اگر به مغازه دار دستگاه رو بدم به عنوان نو به مشتری بدون زحمت میفروشه .

در پرشین تولز به فروش گذاشتم مشتری 800 تومان داره . اگر شما تا امشب پیشنهاد بیشتری دارید بفرمایید

travian.1

کاربر سایت
Nov 17, 2012
0
Rating - 0%
0   0   0
سلام منم یه ایکس باکس فوق العاده تمیز دارم الیت مشکی 120 گیگ با آپدیت ال تی +3 روش نصبه زیاد هم کار نکرده قیمت هم 450 اگه مشتریش بودی کمتر هم میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر