خریدار ps vita

Af$in

کاربر سایت
Jun 16, 2012
27
نام
Afshin
Rating - 100%
11   0   0
با سلام خدمت دوستان :d
همونطور که از تاپیک معلومه خریدار ویتا هستم wifi 3g بود که بهتر اگه هم نبود wifi اشکال نداره هر کس قصد فروش داشت pm بزنه بهم
یا علی........................

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
Rating - 100%
16   0   0
اینو از من بشنو الان بازی های این کنسول بالای 150 تومنه کلا بیخیال شو
مگر اینکه دست دوم گیر بیاری که اونم بالای 70 تومنه

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
Rating - 100%
2   0   0
سلام
یه ویتا وای فای دارم 2 هفته پیش خریدم در کل 3 ساعت روشن نبوده چون اصلا وقتش را ندارم و برای بازی هم یه اکسپریا اس خریدم. روی صفحه یه شیلد ضدخش از همون ثانیه اول انداختم یه مموری 32 گیگ براش خریدم یه کیف اریجینال براش تهیه کردم و در آخر سه بازی آنچارتد , ریمن اریجین و رسیستنس هم دارم همه اینا را روی هم خواستی بهت 1 تومن میدم .امری بود بهم PM بده.
ممنون

آخرین ویرایش:

pedram_gamer

کاربر سایت
Jul 30, 2012
1
Rating - 0%
0   0   0
با سلام خدمت دوستان :d
همونطور که از تاپیک معلومه خریدار ویتا هستم wifi 3g بود که بهتر اگه هم نبود wifi اشکال نداره هر کس قصد فروش داشت pm بزنه بهم
یا علی........................
سلام. داداش یکی داره تو persian tools میفروشه قیمتشم خوبه یه نگاه بنداز .up

mahdips3

کاربر سایت
Mar 4, 2008
53
Rating - 0%
0   0   0
دوست عزیز پیغام دادم.به همراه دوتا بازی قیمت رو هم ازشون خواستم کم کنن.زیر قیمت توافقی نمیفروشه .چون فقط بازی هاش دونه ای 70-80 تومن قیمت داره که البته بالاتر خریده.فقط همون دوتا بازی رو هم بصورت ناقص بازی کرده و همونطوری مونده.خواستید زودتر بگید هماهنگ کنم

Af$in

کاربر سایت
Jun 16, 2012
27
نام
Afshin
Rating - 100%
11   0   0
سلام
یه ویتا وای فای دارم 2 هفته پیش خریدم در کل 3 ساعت روشن نبوده چون اصلا وقتش را ندارم و برای بازی هم یه اکسپریا اس خریدم. روی صفحه یه شیلد ضدخش از همون ثانیه اول انداختم یه مموری 32 گیگ براش خریدم یه کیف اریجینال براش تهیه کردم و در آخر سه بازی آنچارتد , ریمن اریجین و رسیستنس هم دارم همه اینا را روی هم خواستی بهت 1 تومن میدم .امری بود بهم PM بده.
ممنون

ممنون ولي قيمتت خيلي بالاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر