خریدار IPhone 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
Rating - 96.7%
29   1   0

خریدار گوشی فوق هستم.بسیار تمیز.بدون هیچ گونه خط و خشی.سالمه سالم.همه چیز فابریک.رنگ مهم نیست. هارد هم مهم نیست.

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
Rating - 0%
0   0   0
Iphone5

سلام عزيز من يه ايفون ٥ ٦٤ گيگ دارم،هفته قبل خريداري شده و فاكتور خريدم هم هست،مشكي رنگ ساخت جديد كارخونه هست،از هفته قبل تا الان ٤ روز كار كرده و ٢ بار شارژ شده(٣ روز دنباله سيم نانو كردنم بودم! ) و به شدت پول لازم شدم كه بايد بفروشمش...
١ دونه خط و خش نداره و تو قاب محافظ هست
ورژن ٦.٠.٢ هست
يه مقدار هم بازي اورجينال تو اكانتم دارم كه بخواي توش ميريزم ولي الان توش برنامه خاصي نيست و واقعا هيچ استفاده خاصي نشده ازش.
بازم تاكيد ميكنم خط و خش اصلا نداره
اير پادش كه همون پلمپ كارخونه هست و هنوز استفاده نشده
پارت نامبر امريكاست ولي انلاك كامل شده و هيچ و هيچ مشگل sms يا call نداره(و اگر بخواي ضمانت هم ميكنم و مينويسم)
اگر مايل بودين به من pm بدين
عكسش هم بهتون ايميل ميكنم ولي بازم تاكييد ميكنم فرقي با اكبند واقعا نداره

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
Rating - 0%
0   0   0
Iphone5

دوست عزيز،اين گوشي هاي پارت نامبر lla توسط خود شركت هاي مخابراتي امريكا،انلاك ميشن و به همون قيمت گوشي هاي انلاك فكتوري به جهان فروخته ميشن و تو گوشي ايفون ٥،اين كار مد شده(بر خلاف گوشي هاي قبلي اپل).الان تو بازار پره lla هست و مدل هاي استراليا يا انگايس يا سنگاپور هم هست كه با سواستفاده موبايل فروش ها خيلي گرونتر فروخته ميشه،و تنها نكته كه بايد بدوني(حالا هروقت كه ايشالا خريدي)اينه كه اگر ماله وريزون رو بخري،ممكنه مشگل sms داشته باشي كه اون رو هم اپل با اپديت جديده ios حل كرده(يعني خوده اپل هم با به روز رساني ios مشگل sms انلاك فكتوري شده ها رو حل كرد)هرچند كه ايفون من ماله AT&T هست و سيم كارتش هم هست و اصلا اين مشگل رو هم نداره و كد انلاكش هم هست و اصلا شما بزنش به ITUNES و restore بكنش،خوده itunes ميگه اين گوشي انلاك فكتوري هست :دي (قابل توجه كه نه هك شده هنوز و نه جيلبريك شده).تو خريد ايفون ٥ هاي پارت نامبر lla هيچ مشگلي نيست چون انلاك فكتوري شدن(و گول حرف هاي فروشندگان رو نخوريد كه ماله كشور هاي ديگه رو ٢٠٠-٣٠٠ تومن گرونتر بدن:دي )

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
Rating - 96.7%
29   1   0
كلك ميخواي از گلكسي يانگ يه دفعه به ايفون ٥ بپري؟:d بخر خوش به حالت حالشو ببر ما هم با گلكسي يانگ دست دوم شما پز ميدم به ملت :d

بابا میخوام کله زندگیمو بفروشم.:D

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
Rating - 100%
3   0   0
سلام یه بنده خدایی 2200/300 میداد تمیزم هست خواستی بگو باهم اشناتون کنم
:d
Black& Slateبود 16 گیگ

آخرین ویرایش:

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
Rating - 0%
0   0   0
پیشنهاد میکنم 4s بخر چون قیمتش کمتر وخیلی هم بهتره
این 5 از نظر من طراحیش بده
البته انتخاب خودته به هر حال.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
Rating - 100%
6   0   0
Iphone 4s

واااای حسین باورم نمی شه. PS3 و XBOX رو فروختی بعد می خوای آیفون بخری؟

بزرگترین اشتباه زندگیت رو مرتکب می شی. با پولی که می خوای بدی S III بگیری خیلی بهتره. من هم iPhone 5 هم Note II و هم S III دارم. اپل اصلا بدرد نمی خوره....... خوددانی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر