خریدار یک عدد کابل اپتیکال (کابل نوری)

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
Rating - 100%
6   0   0
سلام
خریدار یک عدد کابل اپتیکال درست و حسابی هستم (ترجیحا سونی اصل ولی هر چیز درست و حسابی ه دیگه ای هم داشتین بگین)
نو و دست دوم فرقی نداره
از این کابل های متفرقه و 2-3 تومانی نمیخوام فقط کابل هال درست و حسابی .
هرکی داشت با قیمت و عکس برام pm کنه .
ترجیحا تهران ولی شهرستان هم بودین بگین .
اگرم کسی میدونه جایی کابل اپتیکال درست و حسابی دارن ممنون میشم بگه .

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
Rating - 100%
1   0   0
دوست عزیز نمیدونم چقدر افت صدا داری ولی من خودم با اپتیکال 9-10 تومنی وصل کردم وخوب جواب میگیرم...البته اختلاف صدا توی دستگاه ها وجود داره ولی ربطی به کابل نداره و به دستگاه مربوط میشه و مثلا من یه آهنگ رو با xbox و WD HD Player که پخش کنم هر کدوم یه صدا میدن در حالی که کابل ها دقیقا یکی هستند...به نظرم توی بازی صدا رو تست کن مثلا Alan Wake or Bad Company 2 یا ... اونجوری زودتر به نتیجه میرسی....موقع خرید به ضخامت کابل هم توحه کن و سعی کن کابل نازک نخری....

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
Rating - 100%
6   0   0
دوست عزیز نمیدونم چقدر افت صدا داری ولی من خودم با اپتیکال 9-10 تومنی وصل کردم وخوب جواب میگیرم...البته اختلاف صدا توی دستگاه ها وجود داره ولی ربطی به کابل نداره و به دستگاه مربوط میشه و مثلا من یه آهنگ رو با xbox و WD HD Player که پخش کنم هر کدوم یه صدا میدن در حالی که کابل ها دقیقا یکی هستند...به نظرم توی بازی صدا رو تست کن مثلا Alan Wake or Bad Company 2 یا ... اونجوری زودتر به نتیجه میرسی....موقع خرید به ضخامت کابل هم توحه کن و سعی کن کابل نازک نخری....
خیلی ممنون از راهنماییتون .
تو بازی ها هم خیلی افت کیفیت و صدا داره .
اتفاقا تو نظر خودمم بود که کلفت بگیرم حالا که شما هم گفتین دیگه مطمعن شدم . کابل خودم خیلی نازک .
بازم ممنون از راهنماییت .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر