خریدار کنسول XBOX 360 Slim 250 GB

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Rating - 100%
47   0   0
سلام دوستان قصد خرید یه کنسول XBOX 360 Slim 250 GB دارم . کنسول حتما تر تمیز باشه تر تمیز به معنای واقعی نه الکی . حتی پکشم تر تمیز باشه و کپی خورم باشه و درایوشم

لایتوان باشه و ازهمه مهمتر براق باشه . نه ازینا که 4 گیگ هستن رفتن یه هارد 250 روشون انداختن نه . کرج کسی باشه عالیه و نبود تهرانم معامله میکنم و شهرستانم مونده با خدا اگه

تر تمیز جدا باشه شهرستانم معامله میکینم . قیمتم خواهشا برا پ.خ کنین تا با هم کنار بیاییم ولی یه قیمت منصفانه بگین نه الکی . چون من بعضی تاپیکا میرم میبینم اک 250 گیگ الان 800

دوست عزیز یه قیمتی زده که اصلا فروش نمیره ، هر چند جنسشه و اصلا شاید نمیخاد بفروشه و دکوری گذاشته تو سایتا .

دوستان خواهشا دستگاتون تمیز باشه و باز میگم روش خطو خش معمولی عادی داشته باشه نه روش نقاشی شده باشه . چون من یکی از اشنایون رفته بود سر قرار اومد بهم گفت یکی گفته بود داره و رفت سر قرار میگه دیدم دستگاهی که میگفت اک ، فقط اسم اکو داشته و پره خطو خشای وحشتناک بود و میگه رنگ رفتگیای تابلو .

من یه xbox slim 4gb + kineckt دارم حدود ۲-۳ ماه کارکرده تمیز در سطح نو بخوایشم مثل روز اولش تو کارتونش میزارم
اگه خواستی در خدمتیم

فروش یک دستگاه ایکس باکس 250گیگ اسلیم.براق در حد اک و به شرط 400 روز ضمانت و با تضمین اینکه اگه دستگاه به نظر نو نیومد معامله cancele قیمت هم 650 تومن تلفن 09391283923

فروش یک عدد XBOX 360 آرکید تمیز که به LT+3 آپدیت شده بهمراه یک دسته اضافی ویک بازی مکس پین 3 قیمت 480 تومان

هرکی خواست پی ام بده

فروش یک دستگاه ایکس باکس 250گیگ اسلیم.براق در حد اک و به شرط 400 روز ضمانت و با تضمین اینکه اگه دستگاه به نظر نو نیومد معامله cancele قیمت هم 650 تومن تلفن 09391283923

در حال مذاکره ، اگه بشه معامله میکنیم .

فروش یک عدد XBOX 360 آرکید تمیز که به LT+3 آپدیت شده بهمراه یک دسته اضافی ویک بازی مکس پین 3 قیمت 480 تومان

هرکی خواست پی ام بده

من معذرت میخام ارکید نمیخام . ولی باز بزار نوشتتون اینجا باشه کسی خواست بخره . اشکالی نداره تهه معرفتیم به خدا .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or