خریدار عناوین Metro و Saint's Row وعده آینده ای درخشان برای این سری بازی ها را می دهد

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
پس از ورشکستگی و حراج کلیه دارایی های THQ، نگرانی بسیاری در مورد سرنوشت بازی های این ناشر، از جمله فرانشیز Metro و Saints Row که توسط شرکت نه چندان نام آشنایی به نام Koch Media خریداری شده بودند ایجاد شده است، اما آقای دکتر Klemens Kundratitz رییس Koch Media امروز طی اطلاعیه ای وعده آینده ای درخشان را برای این IP ها و استودیوها دادند.

ایشان ضمن خوشامد به این عناوین بزرگ، گفتند: "Deep Silver با عرضه بیش از 200 بازی بزرگ در تمامی Platform ها در تمام دنیا، و همچنین موفقیت در خلق فرانشیزهایی همچون Dead Island، کاملا برای هدایت کردن این عناوین جدید به نسل بعد و جلب رضایت طرفداران آنها مناسب خواهد بود [توضیح: Deep Silver نام شاخه ای از شرکت Koch است که به بازی های کامپیوتری اختصاص دارد].

آقای Menno van der Bil، مسؤول تبلیغات بین المللی Deep Silver هم اضافه کردند: "Deep Silver تا قبل از این هم سابقه خوبی از کار کردن با بازی های متفاوت و غیرعادی داشته است، مثلا بازی بسیار موفق Dead Island. فرانشیزهای Saints Row و Metro هم کاملا مطابق و هماهنگ با اهداف و سیاست های آینده ما هستند. ما واقعا هیجان زده هستیم که می توانیم این عناوین قابل احترام را به سمت یک آینده درخشان هدایت کنیم. ما همچنین به استودیوی افسانه ای Volition برای ورود به گروه Koch Media و Deep Silver خوش آمد می گوییم".

شایان ذکر است که Koch Media و شاخه بازی کامپیوتری آن یعنی Deep Silver، در روز گذشته حقوق بازی Metro را به مبلغ 5.8 میلیون دلار و همچنین استودیوی Volition را به مبلغ 22.3 میلیون دلار خریداری کردند.

منبع: VG247

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
كيفيت بازي رو نظر منتقدين گيم كه برايند نظرشون در ميانگين متا هست تايين مي كنه نه ميزان فروش...

متا بازي 71 هست. اطلاع ندارين اطلاعات غلط ندين.

متایه نصخه ی PC بازی 80 هست دوست کنسولیه من .(حالا میخواد کم باشه یا زیاد تعداد نقد هاش)
تازه اینم بگم که بحث در مورد موفق بودن بازی هست نه کیفیت بازی !

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
متایه نصخه ی PC بازی 80 هست دوست کنسولیه من .(حالا میخواد کم باشه یا زیاد تعداد نقد هاش)
تازه اینم بگم که بحث در مورد موفق بودن بازی هست نه کیفیت بازی !
در متا نمره نسخه اي ملاك قرار مي گيري كه بيشترين نقد رو داشته باشه كه در مورد اين بازي نسخه x360 بيشترين تعداد نقد رو داره ومتاش 71
و جالب كه به عنوان مثال مجله edge كه اكثرا اون رو معتبر ترين مجله دنياي گيم ميدونن به بازي از 10 نمره بسيار وزين 3 رو داده.....

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
در متا نمره نسخه اي ملاك قرار مي گيري كه بيشترين نقد رو داشته باشه كه در مورد اين بازي نسخه x360 بيشترين تعداد نقد رو داره ومتاش 71
و جالب كه به عنوان مثال مجله edge كه اكثرا اون رو معتبر ترين مجله دنياي گيم ميدونن به بازي از 10 نمره بسيار وزين 3 رو داده.....

مجله edge بحثش جداست
اونها به witcher 2 هم نمره 6 دادن و به dragon age: origins هم 5 دادن

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
متا بازي 71 هست. اطلاع ندارين اطلاعات غلط ندين.

مثل اینکه این شمایید که اطلاعات کافی ندارید . من گفتم روی PC این بازی رو تجربه کردمو همونطور که در جریان هستید ( شایدم نیستید ) نقدهای مجلاتی نظیر PC gamer هم در متای PC دخیل هستن که کلا عناوین کنسولی رو نقد نمیکنن . متا تنها معیار برای شناختن یه عنوان موفق یا نا موفق نیست که متاسفانه توی این چند وقته بین دوستان خیلی باب شده و متای زیر 80 حکم آشغال رو پیدا کرده .

l96fyirsxik2pfsz4ckj.jpg

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
مثل اینکه این شمایید که اطلاعات کافی ندارید . من گفتم روی PC این بازی رو تجربه کردمو همونطور که در جریان هستید ( شایدم نیستید ) نقدهای مجلاتی نظیر PC gamer هم در متای PC دخیل هستن که کلا عناوین کنسولی رو نقد نمیکنن . متا تنها معیار برای شناختن یه عنوان موفق یا نا موفق نیست که متاسفانه توی این چند وقته بین دوستان خیلی باب شده و متای زیر 80 حکم آشغال رو پیدا کرده .

l96fyirsxik2pfsz4ckj.jpg
دليل نميشه كه متاي نسخه اي ملاك قرار بگيره كه شما رو پلتفرمتون تجربه كردين همونطور كه گفتم متايي كه بالاترين ميزان نقد رو گرفته ملاك قرار ميگيره كه 71هست(نسخه x360)
در مورد ملاك قرار گرفتن متا هم اگر متا ملاك نباشه پس چي رو ملاك قرار بديم نظر شخصي شما يا بنده!!!!!

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان

مجله ی edge فقط بخاطر سخت گیر بودن بی دلیل و بعضی وقت ها هم افراطیش معروف شده همین !
وگرنه اینقدر امتیاز چرت میده که بعضی وقتا آدم شاخ در میاره !
و در مورد حرف بالایی شما اینکه نمره ی نسخه ای، اصلی هست که سازندگان اون بازی اون نسخه رو نسخه ی اصلی بدونن نه تعداد نقد های متا .
بحث کاملا منحرف شد !
امیدوارم Deep Silver بتونه از پس این دو بازی بر بیاد .

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
دليل نميشه كه متاي نسخه اي ملاك قرار بگيره كه شما رو پلتفرمتون تجربه كردين همونطور كه گفتم متايي كه بالاترين ميزان نقد رو گرفته ملاك قرار ميگيره كه 71هست(نسخه x360)
در مورد ملاك قرار گرفتن متا هم اگر متا ملاك نباشه پس چي رو ملاك قرار بديم نظر شخصي شما يا بنده!!!!!

نمیخوام این بحثو کش بدم و آخرین پستم در این رابطس . اما یه نگاهی به 6 تا نقد ابتدایی PC بنداز . هیچکدومشون نسخه کنسولی رو نقد نکردن و فقط به نسخه ی PC این امتیازارو دادن . این حرفتون زمانی کاملا درست بود که تمام نقدهای کنسولی و PC از طرف مجله و سایتها یک امتیاز مشابه دریافت میکرد . از 24 تا نقد PC بالای 10 تا امتیاز هست که فقط مختص نقد عناوین PC هست . من فکر میکنم که نسخه ی PC از هر لحاظ بالاتر از نسخه ی کنسولی بوده . همونطور که متای81 برای metro 2033 که با عرضه شدنش تمام کارتهای گرافیکی زمان خودش رو به چالش کشوند و افکتها و تکسچرای فوق العاده ای که فقط تو نسخه ی PC وجود داشتن در مقابل نسخه ی کنسولی که متاش حدود 77 شد و بنظر شما آشغال هستش ;) حتی خیلی از سایتها و مجلاتی که دو نسخه رو نقد کردن (نظیر gamespot) برتری مطلق رو به PC دادن و اون رو یه سروگردن از نسخه 360 بالاتر دونستن . اما الان شما بری نگاه کنی PC با 40 نقد و 360 با حدود 80 نقد ثبت شده . الان تکلیف چیه ! چون 80 نقد برای 360 ثبت شده پس این نسخه ملاک هستو تفاوتی میانشون هم وجود نداره :-/ بحث کوتاه کنم نمیتونم بصورت کلی منکر حرفتون بشم اما کلا عناوین PC نقد و بررسی متفاوت تری دارن نسبت به نسخه های کنسولی و فقط نباید به تعداد نقدها برای مقایسه شون بسنده کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر