خریداران نسخه PS3 The Last of Us از تخفیف ویژه ای برخوردا نخواهند بود!

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
درود.

پس از آن که Naughty Dog سازنده پرفروش ترین بازی انحصاری سونی یعنی The Last of Us، اعلام کرد که شاید برای کسانی که بازی را بر روی PS3 بازی کرده اند ممکن است از تخفیف ویژه ای بهره مند شوند، Fred Dutton یکی از نویسندگان وبلاگ Playstation اعلام کرد که هیچ تفاوتی بین خریداران نسخه ی PS3 بازی و کسانی که میخواهند بازی رو برای اولین بار تجربه کنند نخواهد بود و بازی به همان قیمت ۵۰ دلار آمریکا فروخته خواهد شد.

هر چند که بازی در رزولوشن بالاتر و همچنین frame rate بالاتر اجرا خواهد شد هیچ تفاوتی بین دو نسخه وجود نخواهد داشت به جز اینکه در نسخه ی PS4 تمام DLC های بازی موجود میباشد.
از دیگر ویژگی های نسخه ی PS4 میتوان به استفاده از دکمه های L2 و R2 برای هدف گیری و شلیک کردن، داشتن track هایی از Neil Druckmann که توضیحی در مورد بازی میدهد، و در آخر قابلیت قفل بازی در ۳۰ fps اشاره کرد.

- - -ویرایش - - -

مدیران اگه میشه لطف کنن و تیتر خبر رو به "خریداران نسخه ی PS3 بازی The Last of US، از تخفیف ویژه ای برای نسخه ی Remastered بهره مند نخواهند بود" تغییر بدند :|

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من خودم خيلي منتظر يه اپگريد از PS3 به PS4 بودم اما ميدونستم اين بار خبري از اين حرف ها نيست
واقعا" سوني اين يكي رو خوش نيومد :|

جالبيش اينه توي بلاگ EU تمامي مديران بلاگ بسيج شدن تا به نحوي اين حركت اپگريد نكردن و قفل شدن روي 30 فريم ( وقتي بازي 60 فريم چرا بايد روي 30 قفل اش كرد ) رو توجيح كنن ! خودشون رو دارن مي كشن :|
اين نبود اپگريد حتي با پرداخت پول خيلي بد بود :| خيليها هم معترض شدن

How it feels to play The Last of Us Remastered in 1080p/60fps - PlayStation.Blog.Europe

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینا که گفته بودن بازی رو به دلیل "نامردیه کسی بازیش نکنه" داده بودن؟:-j

لول .:|

گفته بودن نامردیه کسی بازیش نکنه نگفته بودن قراره خیریه راه بندازن منظورش این بود کسایی که PS3 نداشتن از انجام این بازی محروم بشن .;)

بعدشم گفتن شاید برای کسایی که قبلا این بازی خریدن روی PS3 تخفیفی قائل بشن که نشدن قولی نداده بودن که حتما تخفیف میدن ./:)

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
حدود یکسال رو بازی کار شده واسه پورت کردنش، 60 فریم ؛ 4 تا DLC داره تو بازی ، بعد مردم انتظار دارن بازی رو با 10 دلار آپگرید کنن :| یا سطح توقعات شما خیلی بالاست یا واسه من پایینه. درضمن کسی رو هم مجبور نکردن بخره اگه فکر میکنید دارن سرتون رو کلاه میذارن. سونی انجمن خیریه و حمایت از گیمران باز نکرده، تجارت داره میکنه!

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
ممنون بابت خبر. ما كه اگه خدا بخواد بازيشو اگه كنسول را بخرم حتما ميگيرم و خواهشا اون افراديم كه منتظر يه فرصت براي خودنمايي هستن برن جاي ديگه اين كار را انجام بدن و هي جو تاپيك را با خوشمزگي متشنج نكن.

راستي يه نكته The Last OF Us پرفروش ترين انحصاري ps3 نيست و gran turismu 5 پرفروش ترين انحصاري اين كنسوله ( و كلا فكر كنم پرفروش ترين در ميان تمامي پلتفرم هاش هست ) كه بيش از ده ميليون تا اواخر 2013 فروخته. چون تو متن نوشتيد The Last OF Us پرفروش ترين بوده كه اشتباه هستش و اين بازي فكر كنم بيش از 7 ميليون فروخته

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
ممنون بابت خبر. ما كه اگه خدا بخواد بازيشو اگه كنسول را بخرم حتما ميگيرم و خواهشا اون افراديم كه منتظر يه فرصت براي خودنمايي هستن برن جاي ديگه اين كار را انجام بدن و هي جو تاپيك را با خوشمزگي متشنج نكن.

راستي يه نكته The Last OF Us پرفروش ترين انحصاري ps3 نيست و gran turismu 5 پرفروش ترين انحصاري اين كنسوله ( و كلا فكر كنم پرفروش ترين در ميان تمامي پلتفرم هاش هست ) كه بيش از ده ميليون تا اواخر 2013 فروخته. چون تو متن نوشتيد The Last OF Us پرفروش ترين بوده كه اشتباه هستش و اين بازي فكر كنم بيش از 7 ميليون فروخته
منظورم از پرفروش ترین، سرعت فروش این بازی در بازه ی زمانی کم بود. و حرف شما درسته، تنها خود GranTurismo نسخه اولش بیشتر از ۱۰ میلیون فروش داشت.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
حدود یکسال رو بازی کار شده واسه پورت کردنش، 60 فریم ؛ 4 تا DLC داره تو بازی ، بعد مردم انتظار دارن بازی رو با 10 دلار آپگرید کنن :| یا سطح توقعات شما خیلی بالاست یا واسه من پایینه. درضمن کسی رو هم مجبور نکردن بخره اگه فکر میکنید دارن سرتون رو کلاه میذارن. سونی انجمن خیریه و حمایت از گیمران باز نکرده، تجارت داره میکنه!

اونوقت مثلا" EA با BF4 يا اكتي با COD :Gh خيريه راه انداخته بودن كه گيم هاشون رو اپگريد مي كردن با 10 دلار فقط ؟!
من DLC هارو نميخوام ولي چرا اپگريد نذاشتن ؟! اقا حداقل با نصف قيمت بايد يه قابليت اپگريد مي ذاشتن اين ديگه دفاع كردن نداره حداثل يه احترامي براي مشتري قائل ميشدن ! الان يه عده زيادي ( مل خود من ) منتظر بودن اپگريد بذارن براش كه نذاشتن
توي همون بلاگ هم خيلي ها گفته بودن حالا كه اپگردي نمي ذاريد براش ما هم رو همون PS3 بازي مي كنيم !

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اونوقت مثلا" EA با BF4 يا اكتي با COD :Gh خيريه راه انداخته بودن كه گيم هاشون رو اپگريد مي كردن با 10 دلار فقط ؟!
من DLC هارو نميخوام ولي چرا اپگريد نذاشتن ؟! اقا حداقل با نصف قيمت بايد يه قابليت اپگريد مي ذاشتن اين ديگه دفاع كردن نداره حداثل يه احترامي براي مشتري قائل ميشدن ! الان يه عده زيادي ( مل خود من ) منتظر بودن اپگريد بذارن براش كه نذاشتن

تا الان قصه ی کرد شبستری تعریف میکرد ND که چقدر سخت و زمانبر بوده پورت کردن TLOU چون واسه PS3 فقط ساخته شده بوده؟!! اون عنوان هایی که مثال زدی زمین تا آسمون قضیشون فرق میکنه فکر نمیکنم نیاز باشه دوباره توضیح بدم چرا + از حوصله ی من دیگه خارجه چون اگه قرار بود کسی متوجه بشه تا الان شده بود. ضمن اینکه همون Ghostsـیی که میفرمایید الان دیگه همچین امکانی نداره و دیگه از آپگرید و اینا خبری نیست! تا 4-5 ماه اینجوری بود.
عرضه ی این بازی با همه ی DLC هاش و اون همه افزایش کیفیت برای این نسل با قیمت 50 دلار خودش نشون از احترامه به کسایی که دوست داشتن این عنوان رو رو این نسل بازی کنن وگرنه TLOU همون نسل قبل بیشتر از 7 میلیون نسخه فروخته بود و هم برای سونی و هم برای ND به اندازه ی کافی سودآوری کرده بود.
توي همون بلاگ هم خيلي ها گفته بودن حالا كه اپگردي نمي ذاريد براش ما هم رو همون PS3 بازي مي كنيم !
الان این تهدیده؟ :)) خب رو همون PS3 بازی کنید! بازی رو که نفرستادن دم خونه واستون پول بگیرن به زور !! یکم منطقی فکر کنید.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سونی اینبار کم گذاشت برا طرفدارش کم گذاشت میتونست ابگرید بزاره برا کسانی که رو ps3بازیش کردند با توجه به اینی که بازی فروشش رو کرده بود

parsa.rts

کاربر سایت
Jun 16, 2014
54
نام
پارسا
من دقیقا نمیتونم درک کنم. شماها چه کار میخواین سونی بکنه براتون تا راضی باشه؟ میگن به ملت رو بدی پر رو میشن همینه...

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
جالبه یه عده همچین از ND , سونی حمایت میکنن انگار سهامدارشون هستن.....در کل سونی باید یه تخفیف میزاشت واسه کسایی که روی ps3 بازی رو دارند اما با اینکارش هیچ احترامی واسه مشتری هاش قائل نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر