خريد Xbox One از خارج كشور

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام دوست عزیز منم میخام از کانادا از طریق یکی از اقوام XBOXONE بیارم (وقتی خودش از کانادا برمیگرده توی فرودگاه منظورمه) یعنی رو بنویسه Gift حله ؟؟ 6 هزار تومن حساب میشه ؟؟؟
2- اگه پست کنه هزینش چه قدر میشه ؟ ( هزینه پست و گمرک)

کسی که خودش داره میاره نیازی نیست روش بزنه Gift . چون میتونه بگه برای خودم آوردم . کلا هرچیزی یو یکی بیاره کسی گیر نمیده .

- - -ویرایش - - -

ولی سؤالی که دارم اینه که قیمت تو اروپا با آمریکا فرق میکنه

By Tapatalk

قیمت تو اروپا به یورو حساب میشه و تو آمریکا به دلار . فکر کنم تو اروپا 400 یورو باشه البته مطمئن نیستم

- - -ویرایش - - -

ولی گمرکیش همون 5تا 10 تومنه

بعید میدونم 5 تا 10 تومن باشه , 5 کیلو وزن بسته هست. فکر کنم جدیدا بین 20 تا 30 تومن شده

اطلاعات دقیق تر رو میتونید اینجا ببینید

A-L-I-G-N

کاربر سایت
Apr 20, 2014
40
نام
Ali Ghaseminejad
با سلام دایی من در آمریکا هست و میخواد برای من با 700 هزار تومان ایک وان بیاره اگه کسی خواست واسش با 1500 میتونم بیارم
راستی من عضو تازه این انجمن هستم چگونه میتونم تاپیک بزارم

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
با سلام دایی من در آمریکا هست و میخواد برای من با 700 هزار تومان ایک وان بیاره اگه کسی خواست واسش با 1500 میتونم بیارم

شما عضو جدید هستی و اگر اشتباه نکنم باید نوشته هایت به 50 برسه تا بشی کاربر انجمن و از اون به بعد میتونی تاپیک بزنی

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا

بابا جونه مادرت یه چیز بگو بگنجه اخه الان 500 دلاره به پول ایران چقدر میشه ؟ بعد چه جوری حساب کردی شده 700 هزارتومان و 500 دلار ؟ دوستان داخل ایران پول همونه یعنی من اگه بیام 4999 کرون به ایکس وان پول بدم باید اونو توی ایران یا اینجا بهم بدی تازه پول پست هم هست معمولی و DHL که معمولی ارزون ولی طول میکشه اما DHL سه روزه دستته ولی گرونه درضمن بیمه بهش نمی خوره چون خارج از اتحادیه اروپاست

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
کسی راهنمایی نمیکنه؟
به نظر من از همینجا بخری به صرفه تره.از المان یا امریکا یا خیلی طول میکشه یا هزینه پستش بالا میشه تازه گمرک هم داره..
از همین جا بخری بهتره تازه میتونی مهلت تست هم بگیری... همه این جنس ها از امارات و دبی میاد ارزون ترین حالت میشه.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
وسایل الکتریکی از خارج کشور نگیرد یا اگه میگیرید خودتون بیارید وگرنه هزینه پستیش خیلی زیاد میشه چون پست بین کشورها کیلوی حساب میشه مثلآ از اتریش تا ایران کیلوی 15 $ ه حالا ضربدر وزن کنسول کنید بعد جدا از اون حدود 9٪ هم هزینه گمرکی میشه کلآ یا خودتون برید بخرید بیارید یا از دبی بخرید

mehdiz98

کاربر سایت
Mar 20, 2011
128
نام
mehdi
به نظر من از همینجا بخری به صرفه تره.از المان یا امریکا یا خیلی طول میکشه یا هزینه پستش بالا میشه تازه گمرک هم داره..
از همین جا بخری بهتره تازه میتونی مهلت تست هم بگیری... همه این جنس ها از امارات و دبی میاد ارزون ترین حالت میشه.

ممنون از راهنماییتون

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
سلام مثلا من الان برم یکی از فروشگاههای دبی باید چند دلار بدم بخرم واگر فامیلامون به عنوان مسافر بیارن گمرکی که نمیخوره،.

KING OF PERSIA

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام مثلا من الان برم یکی از فروشگاههای دبی باید چند دلار بدم بخرم واگر فامیلامون به عنوان مسافر بیارن گمرکی که نمیخوره،.

KING OF PERSIA

فکر کنم 2399 درهم باشه ریجن 1 تو دوبی !
به عنوان مسافر یه دونه بعیده گیر بدن ولی برای اطمینان بیشتر میتونی بگی از جعبه در بیارن بیارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر