خرده فروشی MediaMarkt عنوان Red Dead Redemption 2 را برای PC لیست کرد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خرده فروشی MediaMarkt عنوان Red Dead Redemption 2 را برای PC لیست کرد.

Red-Dead-Redemption-2_2018_09-20-18_007.jpg_600.jpg

MediaMarkt که یکی از بزرگ ترین خرده فروشی های محصولات الکترونیکی در اروپا است، به تازگی نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2 را برای عرضه در 31 دسامبر 2019 لیست کرده است.

تاریخ عرضه اشاره شده مطمئننا مورد استناد نیست اما این تاریخ احتمالی ممکن است به عرضه Red Dead Redemption 2 تا پیش از پایان سال آینده میلادی بر روی PC اشاره داشته باشد.

چند ماه پیش نیز یکی از برنامه نویسان Rockstar نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2 را در کارنامه کاری خود در LinkedIn لیست کرد.

r6tn_rdr2-pc.jpg

Red Dead Redemption 2 coming to PC in 2019, according to retailer

آخرین ویرایش:

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
طبق نظر کارشناسانه و آینده نگری بسیار ظریف و دقیق برخی از دوستان، اومدن هر بازی رو پلتفرم های بیشتر، سبب میشه که سازنده بازی رو کژوال تر و مطابق میل جمعیت بیشتری بسازه و در نتیجه اون بازی از ریشه های خودش دور میشه و به ورطه نابودی کشیده میشه. این تحلیل ها تا حالا چندین بار ناشرها رو از اتخاذ تصمیم های اشتباه آگاه کرده و به مسیر درست برگردونده.
جالبیش اینجاست که در مقایسه با بازیهای واقعی، آر دی آر تتریسه! توهین به تتریس نشه.

یک بازی شوتر دیگه، همون گیم پلی قدیمی، همون اوپن وورلد قدیمی، مانند یک ایستراگ شکسته که بهش فیروزه ی بدلی بچسبونی بهش بگی فبریژه اگ! هاها.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
ای بابا. به تتریس جونم توهین نکنید. >:) :p

tt_logo.png

میدونستی که همین تتریس که مسخره میکنید, پر فروشترین بازیِ تمامِ دوران هاست؟!

Top 10 Best-Selling Video Games of All Time | MoGi
میدونم. منظورم از توهین به تتریس نشه این بود که بازی قوی ای هست. من دوتا مستند در مورد ساختش دیدم. ساخت پرفراز و نشیبی داشته. میدونستید توی روسیه نوشته شده روی کامپیوتر محل کار یک نفر که توی مرکز رمزگذاری کار میکرده، و چون روی کامپیوتر کاریش نوشته شده، دولت شوروی حق خودش دونسته و نذاشته در غرب عرضه شه؟ یعنی نویسنده ی بازی هیچ سودی نبرده. البته تونسته به کمک دوستش که ناشر تتریس بوده به آمریکا مهاجرت کنه و الان برای مایکروسافت کار میکنه. یک بازی هم ساخته به اسم Pandorra's Box که بسیار جالبه.

• Like
Reactions: x-x and raya2

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوست عزیز عمرا راک استار چیزی بفرسته برای فروشگاه ها. راک استار حتی همین رد دد دو رو به خاطر اینکه لو نره برای خرده فروشی های کوچیک تا نوامبر نمیفرسته و فقط برای فروشگاه های بزرگ فرستاده!
Kotaku: Independent Game Shops won't get Red Dead till November
چرا باید این خرده فروشی چیزی بدونه؟ راک استار مگه نسخه پی سی رو تاریخ داده که بخواد برای اینا بفرسته؟
رد دد یک هم من چندین بار خبر لیست شدنش رو خوندم حتی یک بار سایت ویندوز لیستش کرد برای PC!
این چیز عادیه، چندین بار MGS 4 برای X360/PC لیست شد، ایا عرضه شد؟
فروشگاه ها در این زمینه (راک استار) اعتبارشون صفره. GTA V هم تا دو سال هی لیست میشد تا راک استار عرضه کرد. عملا چیزی نمیدونستن فقط روی موج جو میومدن لیست میکردن خدا رو چه دیدی شاید اومد!

در حال حاضر قطعا چیزی وجود نداره که بخواد جایی فرستاده بشه، تا همین شاید یک ماه گذشته احتمالا حتی نسخه کنسولی هم وجود نداشته که بخواد برای خرده فروشی ها ارسال بشه (بازی اول گلد میشه بعد میره برای تکثیر و بعد میرسه دست خرده فروشی ها)!
اما بحث اصلا ارتباطی با این موضوع سطحی و بچه گانه نداره! خیلی ساده هست، قبل از عرضه یک بازی، بخشی از کارهای بازاریابیش رو خرده فروشی ها انجام میدن بنابراین لازمه که این خرده فروشی ها قبل از اینکه بازی به دستشون برسه و حتی قبل از معرفی رسمی از وجودش مطلع باشن و مقدمات تبلیغات کار رو فراهم کنن! مشابه ACO که با همین آیتم های تبلیغاتی لو رفت!

شما مثل اینکه کلا منبعت باد هوا هست! دوست عزیز واسه حرفت خودت ارزش قائل باش! مگه نمیگی RDR چندین بار (هزار بار) برای PC لیست شد؟ لینک منبعت رو بزار!

برای ختم این بحث سطح پایین:
Romanian Retailer Altex has Listed GTA V PC for March, 2015 Release
Amazon Germany and France Lists GTA V for PC | SegmentNext
Nordic Retailer Taking GTA V PC Pre-Orders This Friday | SegmentNext

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من خودم از خدامه RDR2 برای پی‌سی بیاد چون هم خودم پی‌سی خوب دارم میزنم و هم خیلی از دوستام متاسفانه کنسول ندارن و از این نعمت محرومن،دوستانی که پی‌‌ سی گیمر هستند و با اینکه متاسفانه نمیتونن روز اول بازیش کنن اما واقعا تحسین میکنن چنین بازیهایی رو که یکجورایی الگو هستن از هر لحاظ
این وسط یه عده قلیل پی سی گیمر هستند که فقط بخاطر اینکه راکستار به هر دلیلی RDR2 رو فعلا برای پی سی نمیده، این بازی رو ترول میکنن، دیدم که میگم (البته اگه بتونن)
۳۰ فریم بودنش رو تو سر بقیه میزنن و میگن که این بازی نهایتا یه بازی اپن ورلد مثل بقیه بازیاست و اینا همش بچه بازیه و بازی باید فکری باشه قشنگ سلول های خاکستری رو آب کنه و از این دست حرفها... و درنهایت این پست منو نقل قول میکنن:))
اینا همونایی هستن که ادعا میکنن که راکستار اگه برای پی‌سی بده کلی سود مالی میکنه و خیلی احمقه اگه اینکارو نکنه اما بازی که برای پی‌سی اومد نفر اول کرکیش رو بازی میکنن
در اخر هم بگم RDR2 هم دقیقا همون برنامه GTA V براش پیاده میشه ابتدا برای کنسولهای نسل نهم و همزمان یا با تاخیر کمی برای پی سی میاد مگر اینکه از نظر فنی کلا مشکلی وجود داشته باشه مثل RDR1

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
تو همین فروم بودن کساییکه میگفتن ته دیگ بازی ها برا PC میاد
خیلی خوش بودن با خودشون
ولی انقدر ته دیگ خوزدن که روغن زد بالا الانم دیگه خبری ازشون نیست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من خودم از خدامه RDR2 برای پی‌سی بیاد چون هم خودم پی‌سی خوب دارم میزنم و هم خیلی از دوستام متاسفانه کنسول ندارن و از این نعمت محرومن،دوستانی که پی‌‌ سی گیمر هستند و با اینکه متاسفانه نمیتونن روز اول بازیش کنن اما واقعا تحسین میکنن چنین بازیهایی رو که یکجورایی الگو هستن از هر لحاظ
این وسط یه عده قلیل پی سی گیمر هستند که فقط بخاطر اینکه راکستار به هر دلیلی RDR2 رو فعلا برای پی سی نمیده، این بازی رو ترول میکنن، دیدم که میگم (البته اگه بتونن)
۳۰ فریم بودنش رو تو سر بقیه میزنن و میگن که این بازی نهایتا یه بازی اپن ورلد مثل بقیه بازیاست و اینا همش بچه بازیه و بازی باید فکری باشه قشنگ سلول های خاکستری رو آب کنه و از این دست حرفها... و درنهایت این پست منو نقل قول میکنن:))
اینا همونایی هستن که ادعا میکنن که راکستار اگه برای پی‌سی بده کلی سود مالی میکنه و خیلی احمقه اگه اینکارو نکنه اما بازی که برای پی‌سی اومد نفر اول کرکیش رو بازی میکنن
در اخر هم بگم RDR2 هم دقیقا همون برنامه GTA V براش پیاده میشه ابتدا برای کنسولهای نسل نهم و همزمان یا با تاخیر کمی برای پی سی میاد مگر اینکه از نظر فنی کلا مشکلی وجود داشته باشه مثل RDR1
من جواب شما رو میدم. با گفتن "منو نقل و قول میکنن" هم دست پیش نگیرین که پس بیوفتین:D
این عده رو به من نشون بدین لطفا. پست هاشونو بزارین اینجا تا همه ببینن.
بعد از کجا فهمیدین PC گیمیرن؟ هر کی در مورد فریم حرف بزنه پی سی گیمر میشه؟ هر کی زیر آواتارش فقط پی سی باشه، پی سی گیمر میشه؟ لابد عمه های من سر یک فریم یا یک پیکسل بالاتر بودن فلان بازی روی کنسول X، بقیه رو پاره میکردن؟
اون 10 میلیون نفری که (آخرین آمار) نسخه پی سی GTA V رو فقط روی استیم خریدن، هم بازم عمه های من بودن لابد؟ احیانا در جریان هستین که نسخه پی سی تا مدت ها کرک نشده بود؟

تر و خشک رو با هم سوزوندن و همه رو به یه چشم نگاه کردن کاری نداره. خیلی رو میخواد افرادی که کل زندگی گیمینگشون رو تا الان با کنسول هک شده و بازی های کپی و به طبعش، کل زندگیشون رو با عدم رعایت قانون کپی رایت توی تک تک محصولاتی که میخرن، گذروندن و الان به خاطر اجبار و چون راه دیگه ای ندارن و چون کنسول ها هک نشدن، رو آوردن به بازی های اوریجینال، دم از پایرت بودن بقیه بزنن. همین الان اگه PS4 و X1 هک بشن، خود شما سریعتر از کسی که میره بازی های PC رو کرکی میزنه، میری سمتش=; البته این حرفم هم زیاد صادق نیست چرا که حتی اگر هک هم بشن، شاید شما هنوز بخوای به خاطر دو دیسک بودن بازی(:lol:)، 1 و 600 بسلفی.
تو همین فروم بودن کساییکه میگفتن ته دیگ بازی ها برا PC میاد
خیلی خوش بودن با خودشون
ولی انقدر ته دیگ خوزدن که روغن زد بالا الانم دیگه خبری ازشون نیست
هنوزم ته دیگ (اگه این روزا پیدا بشه البته چون نسل قبل خیلی وقته تموم شده. این نسل هم داره تموم میشه. آپدیت کنید نرم افزار رو) میخوریم و لذت میبریم. اونی که عن قریبه که موتور بسوزونه شخص شما هستی با این همه حرص خوردن و نذر و نیاز کردن بابت نیومدن این بازی روی PC.

اومد، میزنیم و لذتش رو میبریم. نیومد هم روی کنسول میزنیم و بازم لذتش رو میبریم. شما میمونید و یه دماغ سوخته و یه فیل دیگه به مجموع فیل های بی شمارتون:-j

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
من جواب شما رو میدم. با گفتن "منو نقل و قول میکنن" هم دست پیش نگیرین که پس بیوفتین:D
بعد از کجا فهمیدین PC گیمیرن؟ هر کی در مورد فریم حرف بزنه پی سی گیمر میشه؟ هر کی زیر آواتارش فقط پی سی باشه، پی سی گیمر میشه؟ لابد عمه های من سر یک فریم یا یک پیکسل بالاتر بودن فلان بازی روی کنسول X، بقیه رو پاره میکردن؟
اون 10 میلیون نفری که (آخرین آمار) نسخه پی سی GTA V رو فقط روی استیم خریدن، هم بازم عمه های من بودن لابد؟ احیانا در جریان هستین که نسخه پی سی تا مدت ها کرک نشده بود؟

تر و خشک رو با هم سوزوندن و همه رو به یه چشم نگاه کردن کاری نداره. خیلی رو میخواد افرادی که کل زندگی گیمینگشون رو تا الان با کنسول هک شده و بازی های کپی و به طبعش، کل زندگیشون رو با عدم رعایت قانون کپی رایت توی تک تک محصولاتی که میخرن، گذروندن و الان به خاطر اجبار و چون راه دیگه ای ندارن و چون کنسول ها هک نشدن، رو آوردن به بازی های اوریجینال، دم از پایرت بودن بقیه بزنن. همین الان اگه PS4 و X1 هک بشن، خود شما سریعتر از کسی که میره بازی های PC رو کرکی میزنه، میری سمتش=; البته این حرفم هم زیاد صادق نیست چرا که حتی اگر هک هم بشن، شاید شما هنوز بخوای به خاطر دو دیسک بودن بازی(:lol:)، 1 و 600 بسلفی.

هنوزم ته دیگ (اگه این روزا پیدا بشه البته چون نسل قبل خیلی وقته تموم شده. این نسل هم داره تموم میشه. آپدیت کنید نرم افزار رو) میخوریم و لذت میبریم. اونی که عن قریبه که موتور بسوزونه شخص شما هستی با این همه حرص خوردن و نذر و نیاز کردن بابت نیومدن این بازی روی PC.

اومد، میزنیم و لذتش رو میبریم. نیومد هم روی کنسول میزنیم و بازم لذتش رو میبریم. شما میمونید و یه دماغ سوخته و یه فیل دیگه به مجموع فیل های بی شمارتون:-j
تو خودت میای میگی تر و خشک رو با هم نسوزونید بعد میگی خیلی رو میخواد افرادی که عمرشون رو با هک کنسول و بازی کپی گذروندن...
عملا جمله خودتو نقض کردی. همونطور که همه کنسول باز ها رو به کپی بازی کردن متهم میکنی انتظار مقابل هم داشته باش.

• Like
Reactions: mahdi-ps4

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تو خودت میای میگی تر و خشک رو با هم نسوزونید بعد میگی خیلی رو میخواد افرادی که عمرشون رو با هک کنسول و بازی کپی گذروندن...
عملا جمله خودتو نقض کردی. همونطور که همه کنسول باز ها رو به کپی بازی کردن متهم میکنی انتظار مقابل هم داشته باش.
خوبه که خودم گفتم خیلی ساده هست سوزوندن تر و خشک با هم. اینکه چون یه نفر یه چیزی پرونده و این دوستمون هم سریع وصلش کرده به پی سی گیمرها، مثال بارز همین موضوعه.
متهم کردن بقیه به یه عملی که نادرسته (در حالی که هممون توی زندگیمون از روی ناچاری و زندگی توی این کشور، مجبور به انجامش هستیم و یا تا پیش از این انجامش میدادیم) و جوری رفتار کردن انگار که خودمون مبری از این موضوع هستیم، حرف خنده داریه.
و اینکه آره، انتظار مقابل هم داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
یه زمانی یه اقایی بود میومد از ناچاری سیستم مارو مسخره میکرد فکر میکرد پی سی گیمر بودن یعنی سیستم خوف داشتن
بعد که یه سیستم هیولا بستم هفتادتا سوراخ موش اجاره کرد.
الانم با فرافکنی سعی در انحراف تاپیک دارن.
توجه نکنید

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

وقتی انقدر به خودت گرفتی حرف منو صددرصد عمه هات نبودن :D
بهترین دوستای من کسانی هستند که کنسول ندارن و میشه بهشون گفت پی سی گیمر..تو پست قبلم هم گفتم دیدگاهشون به رددد که مبحث ما هست چیه..
من هیچ موقع تر و خشک را باهم نسوزوندم و فقط کسانی رو هدف گرفتم که میدونم افکارشون‌ چیه !
این که بخاطر ۶۰ فریم نبودن یه بازی اون رو میکوبن یعنی لیاقت اون رو هم ندارن پس بهتره راجبش نظری ندن..
حالا چرا به خودت گرفتی دیگه مشکل من نیست..
مم آرزو کردم که دوستانی که کنسول ندارن بتونن بزودی بازی کنند اما کسانی رو میشناسم که براحتی میتونن کنسول رو تهیه کنن اما بخاطر همون افکار عقب موندشون اینکارو نمیکنن چون کسر شانشون میشه پس اینکه اینجوری جواب منو میدی در حالی که حرف خارج از منطقی نزدم واقعا جای سوال داره..
اون افرادی هم که میگی نشون بده نیازی به نشون دادن نیست واقعا کافیه چشما باز بشه تو تلگرام و جاهای دیگه با انواع و اقسامشون سروکار دارم..
راستی بذار اینم بگم دقیقا کنسول فنهایی هم هستن که از این ور بوم افتادن و مثلا آرزو میکنن این بازی برای پی سی نیاد اونا هم یه همون اندازه اون پی سی گیمرهایی که مثال زدم کم عقل هستند

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
بازم این بحثای نخ نمای PC vs Console داره راه میوفته:|

واقعا امیدوارم این بازی برای PC هم بیاد چون روی PC یه چیز دیگه ست کلا
ولی اینکه دوستان میگن راک استار کاراش معلوم نیست ادا زیاد داره تا بخواد بازیشو برای PC بده بیراه نمیگن با کارنامه ش تا الان. میشد عکس العمل نرم تریم نسبت به صحبتاشون داشت همه لزوما PC هیتر نیستن

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
ولی با این همه و با اینکه میدونم اگه رد دد برای PC بیاد تجربه 4k/60 اش حال دیگه ای داره ولی باز امیدوارم هیچ وقت برای PC نیاد
کنسول ینی انحصاری
از نظر شما کنسول یعنی انحصاری ؟؟ فکر نمیکردم در این حد , بیشترم انتظار نداشتم

امیدتو از دست نده توکلت بخدا باشه

Aliaktiv

کاربر سایت
Mar 6, 2018
38
این همون فروشگاهی هست که من ازش Red Dead Redemption 2 رو برای PS4 خریدم! تا جایی که میدونم فقط توی سوئد وجود داره. فکر نمیکردم کسی اینجا اسمش رو بیاره! برای PC شاید بیاد اما زمان release احتمالا نادرست هست. یادتون باشه که Red Dead Redemption 1 برای PC نیومد پس عجیبه که ۲ رو برای PC بیارن.

Skickat från min iPhone med Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر