خرده سنگ به جای Nintendo 3DS !

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
20437186_BG1.jpg

خرده سنگ به جای Nintendo 3DS !

براساس خبری که خبرگزاری (WBRC) منتشر کرد یک کلاه برداری هنرمندانه از یک پسر اهل ایالت Talladega طی خریدهای سال نو صورت گرفته است.
گویا مادر وی قصد خرید یک Nintendo 3DS را برای او داشته اما پس از خرید آن و انتقالش به منزل متوجه می شوند که در داخل جعبه هیچ کنسولی وجود ندارد و به جای آن بسته ی کنسول پر است از تکه های سنگ !
آنها که این کالا را از شعبه Talladega فروشگاه Wal-Mart تهیه کرده بودند آن را برای فروشگاه پس فرستاده و در نهایت یک کنسول واقعی دریافت می کنند!
این خریدار در این مورد اعلام کرد: " کالاهای خودتان را قبل از ترک فروشگاه چک کنید و مطمئن شوید که بعد از بردن آن به منزل غافلگیر نخواهید شد، دقیقا همینطوری که من غافلگیر شدم. "
چند وقت پیش هم مشابه این کلاهبرداری با iPad صورت گرفته بود اما در ازای iPad داخل جعبه دفترچه یادداشت قرار داشت!

فروشگاه Wal-Mart دلیل این اتفاق را مشتریانی دانست که اجناسشان را پس از خرید برای فروشگاه دوباره پس میاورند و کارکنان آنها از این به بعد تمام کالاهای مرجوعی را چک خواهند کرد!

منبع

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
فروشگاه Wal-Mart دلیل این اتفاق را مشتریانی دانست که اجناسشان را پس از خرید برای فروشگاه دوباره پس میاورند و کارکنان آنها از این به بعد تمام کالاهای مرجوعی را چک خواهند کرد!

یعنی جنس و پس میگیرن بدون اینکه چکش کنن؟!

اینجا یه بازی کپی رو میبری واسه طرف میگی دیسکت خرابه، با یه لحن خیلی دوستانه بهت میگه تستش میکنم اگه سالم باشه پول تست میگیرم، هفت خان رستم رو باید رد کنی تا بتونی جنستو پس بدی یا تعویض کنی ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اینجا همچین اتفاقی بیوفته طرف میگه خودت اینکارو کردی امکان نداره اینجوری باشه اینا اوریجن از کارخونه میرم میارمشون :D
بعد دوباره پولشم ازت میگیرن:D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یاد اون موقع که مجموعه هالف لایف رو گرفتم بعد 3 بار نصب که هر کدومشون ... 2 ساعت طول کشید و اجرا نمیشد و بعد از دو بار رفتن تا دم نارسیس در سیتی سنتر اصفهان با نهایت نهایت پررویی بر میگرده میگه لب تاپت نمیکشه ...

مشخصات لپ تاپ

ci 5
ram 4 g
gpu 2 g

در حالی که یه کارت گرافیک 128 با یه cpu 256 برای بازی کردن هالف لایف کافی بود ... هر چی میگذره بیشتر از خودم بدم میاد ... این خبر ها هم نزارین حال ادم رو بگیرید :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر