خرابی درایو xbox360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
سلام..
بچه ها من درایوم خراب شده ...
از هر 10 بار 1 بار به طور شانسی اجرا می کنه...
به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟
درایو رو کامل عوض کنم یا فقط لنز؟؟؟
من با این که دستگاه رو ببرم مغازه مشکل دارم .
میخوام فقط لنز رو عوض کنم...ممکنه جواب نده؟
ممنون از جوابتون.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام..
بچه ها من درایوم خراب شده ...
از هر 10 بار 1 بار به طور شانسی اجرا می کنه...
به نظرتون مشکلش چیه؟؟؟
درایو رو کامل عوض کنم یا فقط لنز؟؟؟
من با این که دستگاه رو ببرم مغازه مشکل دارم .
میخوام فقط لنز رو عوض کنم...ممکنه جواب نده؟
ممنون از جوابتون.
خب موقعی لنز خرابه که موقع لود کردن بازی خیلی سروصدا از توی درایو میاد و انگار جون درایو داره بالا میاد، اگه اونجوریه عوض کن لنز رو ولی از من میشنوی درایو رو عوض کن و اینجوری خیالت راحت تره و میدونی حداقل برای 2 سال شیرین برات درایوه.

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
ممنون از جوابتون.
برای تعویض درایو مگه نباید key درایو با برد بخونه؟
البته چند تا فیلم youtube دیدم که برد درایو ها رو با هم عوض میکرد ولی مال من Lite-on هست 6-7 تا سیم هم به خود بردش وصله که اگه جدا کنم بعد لحیم کاری و این حرفا داره میترسم انجامش بدم.
راهی هست که اگه کلا یه درایوه دیگه گرفتم با این برد کار کنه؟آخه یکی تو همین سایت بهم گفت که دیگه نمیشه این کارو کرد...درسته؟

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
ممنون از جوابتون.
برای تعویض درایو مگه نباید key درایو با برد بخونه؟
البته چند تا فیلم youtube دیدم که برد درایو ها رو با هم عوض میکرد ولی مال من Lite-on هست 6-7 تا سیم هم به خود بردش وصله که اگه جدا کنم بعد لحیم کاری و این حرفا داره میترسم انجامش بدم.
راهی هست که اگه کلا یه درایوه دیگه گرفتم با این برد کار کنه؟آخه یکی تو همین سایت بهم گفت که دیگه نمیشه این کارو کرد...درسته؟

شما اصلا نیازی با لحیم کاری و این حرفها نداری!!!
ابتدا باید کلید درایو کنسول رو با روشهای موجود استخراج کنی و پس از اون روی درایو جدید Write کنی.

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
یه سوال دیگه...ببخشید سرتونو درد آوردم.
درایو دستگاهم lite-on هست.یه درایو دیگه از اکس باکس قبلیم دارم که هیتاچی هستش.هیچ راهی هست که من از اون استفاده کنم...؟
ممنون از جوابتون.

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
یه سوال دیگه...ببخشید سرتونو درد آوردم.
درایو دستگاهم lite-on هست.یه درایو دیگه از اکس باکس قبلیم دارم که هیتاچی هستش.هیچ راهی هست که من از اون استفاده کنم...؟
ممنون از جوابتون.

کاملا شدنیست...
اما کار با درایو هیتاچی تا حدودی سخت هست و پیشنهاد میشه که از همین Lite-On استفاده کنید.
و در صورتی که بخوای از اون استفاده کنی نیاز هست اطلاعات درایو لایتون رو استخراج کنی و برای Write روی هیتاچی آماده کنی...

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
اگه منظورت DVD Key و Dummy هست اینا رو دارم.
میشه یه لینکی چیزی بدی آموزشش رو داشته باشه...؟
ممنون از وقتی که میذاری.

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
اگه منظورت DVD Key و Dummy هست اینا رو دارم.
میشه یه لینکی چیزی بدی آموزشش رو داشته باشه...؟
ممنون از وقتی که میذاری.

آموزشها رو در حال حاضر همراه ندارم اما میتونی به تایپیکش مراجعه کنی...
و اگر موفق به پیدا کردنش نشدی سعی مینکم آموزشش رو بیارم واستون.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
شما اول یکبار با آموزش تمیز کردن لنز که توی بخش هست لنز رو تمیز کن ببین مشکلت حل میشه یا نه بعد به فکر تعویض درایو باش

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
گیم خور عزیز لنز رو هم پاک کردم.درست نشد.
اون درایو هیتاچی رو هم وصل کردم با jungle flasher اول erase کردمش بعد dummy و LT1.1 رو لود و رایت کردم.بازی که توش گذاشتم Play Game اومد ولی نتونست اجرا کنه unreadable disk داد.ممکنه درست فلشش نکرده باشم؟
یه نکته ای رو هم میخواستم بگم درایوم هر از گاهی یه بار می خونه ولی وقتی میخونه مشکلی نداره نه تو لودینگ نه تو خود بازی ...احتمال این که از بردش باشه هست؟
بازم ممنون که جواب میدید...

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
گیم خور عزیز لنز رو هم پاک کردم.درست نشد.
اون درایو هیتاچی رو هم وصل کردم با jungle flasher اول erase کردمش بعد dummy و LT1.1 رو لود و رایت کردم.بازی که توش گذاشتم Play Game اومد ولی نتونست اجرا کنه unreadable disk داد.ممکنه درست فلشش نکرده باشم؟
یه نکته ای رو هم میخواستم بگم درایوم هر از گاهی یه بار می خونه ولی وقتی میخونه مشکلی نداره نه تو لودینگ نه تو خود بازی ...احتمال این که از بردش باشه هست؟
بازم ممنون که جواب میدید...
خب شما موقع فلش کردن کی رو دادین به درایو؟
این مشکل به برد درایو مربوط نیست.

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
خب شما موقع فلش کردن کی رو دادین به درایو؟
این مشکل به برد درایو مربوط نیست.
اگه منظورتون خود DVDKey.bin هست نه فقط همون dummy رو لود کردم.راستشو بخواید آموزشی چیزی پیدا نکردم الله بختکی رفتم جلو.
اگه یه آموزش برای این کار سراغ دارید ممنون میشم لینکی چیزی بدید...
و اگه از بردش نباشه پس با تعویض لنز حتما درست میشه؟
ببخشید زیاد سوال میکنم آخه دستگاه رو نمیتونم ببرم مغازه ای جایی مجبورم خودم یه فکری به حالش بکنم...
ممنون که کمک میکنید.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
اگه منظورتون خود DVDKey.bin هست نه فقط همون dummy رو لود کردم.راستشو بخواید آموزشی چیزی پیدا نکردم الله بختکی رفتم جلو.
اگه یه آموزش برای این کار سراغ دارید ممنون میشم لینکی چیزی بدید...
و اگه از بردش نباشه پس با تعویض لنز حتما درست میشه؟
ببخشید زیاد سوال میکنم آخه دستگاه رو نمیتونم ببرم مغازه ای جایی مجبورم خودم یه فکری به حالش بکنم...
ممنون که کمک میکنید.
اینجا خیلی به کارت میاد.
[h=3]آموزش تصويري آپديت تمامي درايوهايLite-OnبهLT+1.91 با برنامهjungel flasher و dosflash[/h]
[h=3]رایت DVD Key روی درایو LiteOn[/h]

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
نه مشکل من جایگزینی درایو هیتاچی با Lite-On بود.فکر میکردم هیتاچی ها نمیتونن AP 2.5 رو بخونن برای همین LT1.1 رو رایت کردم , که گفتم , Unreadable disk میداد.
بعد فهمیدم که هیتاچی سری 78 و 79 رو باید LT1.91 ریخت.الان هیتاچی رو جای Lite-On گذاشتم با LT1.91 کار میکنه.
فقط یه چیزه دیگه احتمال بن شدن با تعویض درایو بیشتر نمیشه؟منظورم اینه که ممکنه dvd key رو درست رایت نکرده باشم؟یا همین که بازی ها اجرا میشن خودش نشون دهنده ی رایت شدن dvd key به صورت صحیح روی هیتاچیه هست؟
(ببخشید اگه نتونستم منظورمو خوب برسونم:d)
ممنون از همه ی دوستان که منو راهنمایی کردید.

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
لطفا راهنمایی کنید
دو تا درایو دارم..تست کردم لنز هر دو سالمه ..وقتی دیسک تو دستگاه نیست لنز شروع میکنه به چک کردن اما وقتی دیسک رو میزارم یه لحظه چک میکنه و دستگاه open try میده..درایو ها liton هستن..؟؟؟؟؟
disk-ixtreame هر دو رو چک کردم مشکل نداشتن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر