خدمات نوین اینترنتی با نوین نت!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درود خدمت خانواده بازی سنتر.
امروز قصد دارم یک شرکت pap که تا الان گمنام مونده بود و با قدرت وحشتناکی برگشته رو معرفی کنم!
شرکت داده گستر عصر نوین (نوین نت)
این شرکت همین امشب خود بنده رو متحیر کرد! نه به خاطر تعرفه های استثنایی! بلکه بخاطر وسعت بی نظیر خدمات!
داستان از این قراره که این شرکت با مخابرات قرار داد بسته که بنا بر این توافق این شرکت توانایی ارائه سرویس های مطبوع خودش رو در تمامی مراکز مخابراتی استان های کشور رو داره! بدون اینکه در اتاق pap استان ها و مراکز مخابراتی تجهیزاتی نصب کرده باشه! به عنوان مثال بنده همین امشب از ده کوره خودمون به این شرکت زنگ زدم و گفتن میتونیم به شما سرویس بدیم!
واقعا به توافق جالب و ویران کننده ای با مخابرات رسیده که قدرت این شرکت رو بی نظیر خواهد کرد! قدرتی بالاتر از قدرت پارس و شاتل و صبا! وسعت خدماتی بیش از پیش گامان یزد!

نگاهی به یکی از تعرفه های این شرکت می اندازیم:

سرویس محدود، ماهیانه 5 گیگ ، سرعت 2 الی 4 مگابیت 21 هزار تومان!

دوستانی که از از سرویس اینترنتی خود ناراضی هستن یا در منطقه آنها شرکت های متنوعی سرویس نمیدن این شرکت رو امتحان کنند.

http://www.novinnet.ir

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
درود خدمت خانواده بازی سنتر.
امروز قصد دارم یک شرکت pap که تا الان گمنام مونده بود و با قدرت وحشتناکی برگشته رو معرفی کنم!
شرکت داده گستر عصر نوین (نوین نت)
این شرکت همین امشب خود بنده رو متحیر کرد! نه به خاطر تعرفه های استثنایی! بلکه بخاطر وسعت بی نظیر خدمات!
داستان از این قراره که این شرکت با مخابرات قرار داد بسته که بنا بر این توافق این شرکت توانایی ارائه سرویس های مطبوع خودش رو در تمامی مراکز مخابراتی استان های کشور رو داره! بدون اینکه در اتاق pap استان ها و مراکز مخابراتی تجهیزاتی نصب کرده باشه! به عنوان مثال بنده همین امشب از ده کوره خودمون به این شرکت زنگ زدم و گفتن میتونیم به شما سرویس بدیم!
واقعا به توافق جالب و ویران کننده ای با مخابرات رسیده که قدرت این شرکت رو بی نظیر خواهد کرد! قدرتی بالاتر از قدرت پارس و شاتل و صبا! وسعت خدماتی بیش از پیش گامان یزد!

نگاهی به یکی از تعرفه های این شرکت می اندازیم:

سرویس محدود، ماهیانه 5 گیگ ، سرعت 2 الی 4 مگابیت 21 هزار تومان!

دوستانی که از از سرویس اینترنتی خود ناراضی هستن یا در منطقه آنها شرکت های متنوعی سرویس نمیدن این شرکت رو امتحان کنند.

http://www.novinnet.ir
واقعا 2 تا 4 مگ سرعت میده؟؟؟؟؟؟؟
ساعات رایگانش چجوریه از ساعت چند تا چنده؟ سرعت ساعات رایگانش چجوریه؟ پینگش؟؟؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
آخ جونم کسی نوین نت داره یا نه؟مطمئنم شبا یک سرعت خفنگ به کاربراش میده به این قضیه ایمان دارم:d:x

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
512 نامحدود ماهی 20 تومن ؟:-/
سرویس هاش یکم فراتر از رویایی هست . کسی تست کرده ؟
لیست مراکز مخابراتی که پوشش میده کجاست؟
با ضریب اشتراک یک به ده! زرشک! اینو که پارس آنلاین هم می ده! دوزار نمی ارزه!
سرعت دانلود و ضریب اشتراکش خیلی مهم نی . الان مصیبت اکثر دانلودر ها محدودیت حجمی هست که یه ISP مثل شاتل عملا توی سرویس مثلا نامحدودش نمیزاره بیشتر از 18 گیگ دانلود کنی
اگر واقعا نامحدود باشه با این تعرفه خیلی میارزه

mojtaba m

کاربر سایت
Aug 31, 2010
57
به خط ما که نمی ده :(
شب خوابیدیم صبح بلند شدیم مخابرات شماره تلفن رو عوض کرده :(
دیگه خبری از adsl نیست :((
ما خط قبلی خودمون رو بخوایم باید کی رو ببینیم :-&

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
تماس گرفتم 3 تا شماره دادم گفتن به هیچ کدوم نمیتونیم بدیم!در مورد بازی هم پرسیدم گفت اصلا برای بازی آنلاین مناسب نیست گفتم حالا پینگتون با اروپا چند هست گفت اغلب بالای 300!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تماس گرفتم 3 تا شماره دادم گفتن به هیچ کدوم نمیتونیم بدیم!در مورد بازی هم پرسیدم گفت اصلا برای بازی آنلاین مناسب نیست گفتم حالا پینگتون با اروپا چند هست گفت اغلب بالای 300!!
و درود بر راست گویان :) . همین که حرف حساب زده خودش خیلیه . دمشون گرم .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پینگ من با 4.2.2.4 اغلب 250 هست اما توی سرور بازی 80 هم دارم! پینگ با 4.2.2.4 اصلا مهم نیست!
امروز باهاشون حرف زدم دوباره.
گفتن میخواییم باز هم کاهش قیمت بدیم + افزایش حجم! :D
ولی به من این سرویس رو پیشنهاد داد:
سرویس 2 الی 4 مگابیت، 23 گیگابایت حجم، 3 ماهه ، سرعت تضمینی بین ( مینیمم 180 ماکسیمم 500) 66 هزار تومن!

بی نظیر ترین سرویسی که تا الان دیدم!

هفته آینده درخواست نصب میدم. :)

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
پینگ من با 4.2.2.4 اغلب 250 هست اما توی سرور بازی 80 هم دارم! پینگ با 4.2.2.4 اصلا مهم نیست!
امروز باهاشون حرف زدم دوباره.
گفتن میخواییم باز هم کاهش قیمت بدیم + افزایش حجم! :D
ولی به من این سرویس رو پیشنهاد داد:
سرویس 2 الی 4 مگابیت، 23 گیگابایت حجم، 3 ماهه ، سرعت تضمینی بین ( مینیمم 180 ماکسیمم 500) 66 هزار تومن!

بی نظیر ترین سرویسی که تا الان دیدم!

هفته آینده درخواست نصب میدم. :)
من یه چیزی میدونم دیگه! من از همون اول گفتم این isp یه چیزیش هست! خیلی کارشون درسته!:x
تو مشهد هم اینا سرویس میدن یا نه؟
قیمت هر گیگ اضافه چنده؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
فلان شهر داره یا نداره رو نباید اینجا بپرسید! از خودشون باید بپرسید!
اما بله! تبریز هم داره.
:)
اینم گفته تعدادی از دوستان سایت p30world که از این شرکت سرویس دارن:

اینترنت 512 محدود 5G ترافیک از داده گستر عصر نوین دارم
سرعت دانلود شبانه مجانی از ساعت 2 تا 8 صبح با نرم افزار DAP حدود 220 کیلو میباشد​
1874396113.png

سلام دوستان
من تو آذربایجان هستم از نوین نت اشتراک دارم الان 128-512 دارم سرعت دانلودم حدود 70 هست شبانه هم تغییری نمیکنه
هر موقع هم فایل حجیمی برای دانلود داشته باشم که ضروری باشه عوضش میکنم به 896 / 2048 که اونم سرعت دانلودش حدود 260 هست و شبانه تغییری نمیکنه به طوری که هر وقت 896 / 2048 دارم هر شب از یوتیوب با ------ و وی پی ان از 2 تا 8 شب حدود 4-5 گیگابایت فیلم دانلود میکنم
قیمت هاش هم که واقعا معرکس اول ماه 512 میگیرم هر وقت دانلود حجیم داشتم تبدیل میکنم به 2 مگ حالشو میبرم

درود.

با پوزش از همه دوستان گرامی که پیام داده بودند و همچنین داخل پیام خصوصی از بنده تقاضای تست کرده بودند ، شوربختانه به خاطر امتحانات دانشگاه زیاد به نت سر نمیزدم.

بنده از فروردین ماه امسال و از طریق خود شرکت ، مشترک ۲M/۱M up to ۴M/۱M شدم ؛ و نه از طریق شرکت هایی که داعیه نمایندگی دارند مثل این alishah و ... . چون واقعا نیازی نیست ؛ خودشون هم پوشش میدند و هم پشتیبانی میکنند.

راضی هستم.

این تست از سرور Respina تهران :

2033466392.png

و این تست هم از سرور فن آوا :

2033465413.png

من هم سرویس ۲M/۱M up to ۴M/۱M رو دارم و این تست سرعت و عکس دانلود هست..

24331609882187234792.png

--

Click here to view the original image of 586x496px.
92681247432908823183.png

البته مشکلی هم از این شرکت و سرویس هاش ندیدم!

2 تا 4 مگ

2057223511.png

اینم تست روز up to 4 m هست، شب هم سرعت رو میزارم براتون
N_aggressive%20%2814%29.gif

اولین تست سرعتم بعد وصل شدن
smilingsmiley.gif
باورم نمیشه این شرکت واقعا عالیه کارش، پارس آنلاین واقعا گند بود سرویساش

شرمنده یکم دیر شد
2060539186.png

این سرعت شبانه البته بالا پایین میشه و 3.50 هم میشه
N_aggressive%20%2826%29.gif

Click here to view the original image of 640x480px.
T79R.jpg

دیشب هم در حدود 4.698 GB دانلود داشتم البته با یکم تاخیر از ساعت 2.20 اینا شروع کردم برا دانلود تا 7.50 صبح
512 رو هم سرعت شب و روز و میزان دانلودش رو میزارم البته اون نامحدوده
N_aggressive%20%2833%29.gif

موفق و پیروز باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر