خدایان ترس در کنار هم: یامائوکا و میکامی

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
فامیتسو اعلام کرده است که آکیرا یامائوکا تهیه کننده بازی‌های Silent Hill به Grasshopper پیوسته است و همراه با کازوتوشی لیدا در کنار شینجی میکامی روی پروژه ترسناک این شرکت کار می‌کنند.
Suda؛ مدیر این استودیو می‌گوید از زمان سایلنت هیل 2 آرزو داشته است که با یامائوکا کار کند و بلافاصله بعد از جدایی او از Konami او را دعوت کرده است.
یامائوکا فعلا تنها روی موسیقی این بازی تمرکز خواهد کرد اما گفته است می‌خواهد تمام تجربیاتش در بازی‌سازی را در این پروژه به کار بگیرد.
این پروژه سری که برای EA ساخته خواهد شد به گفته Suda در E3 امسال رونمایی خواهد شد.

PS:
Silent Hill meets Resident Evil meets NMH, we ARE going to shit the bricks when we see the game

آخرین ویرایش:

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
خوب حالا این بازی به سبک کدوم نزدیکتره؟رزیدنت اویل یا سایلنت هیل؟کی قراره بیاد؟اگه شاتی چیزی ازش داری بذار!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
واقعا یکی از بینظیرترین خبر های این چند ماهه بود واسم. گزیده ای از بهترین ها دور هم جمع شدند. فکرش هم منو مدهوش میکنه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
به به چه شود ! خوش به حال EA ديگه ! اون از Dead Space اينم ازين :biggrin1: و البته خوش به حال ما .

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این EA هم خوب خودش رو به استدیو های مستقل دیگه مثل استار بریز و اینا میچسبونه ها:D بازی رو اونا میسازن- EA گنده تر میشه:biggrin1:ولی ابزهم خوبه سایت چرت گذشتشون رو ندارند- که این بود:اشغال بساز با اسم بزرگ بازیها تا بتونی جیب مردم رو بیش از پیش خالی کنی:biggrin1:
ببینیم دومین بازی ترسناک این نسل میشه یانه!:-"(اولیش هم که Dead spaceبود برای EA اینا بود)

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من فکر نمی کنم زیاد خوب بشه . چرا ؟ مثل این می مونه که 3 تا از غذاهای خوشمزه ی دنیا رو با هم قاطی کنی . ( ولی اگه باهال بشه مغز آدم رو می ترکونه ) .

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اسم میکامی اومد یاد Clover افتادم!
خوب حالا این بازی به سبک کدوم نزدیکتره؟رزیدنت اویل یا سایلنت هیل؟
من فکر میکنم که شبیه هیچ کدوم نباشه!
یه چیزی تو مایه های RE4 مثلا ... چون الان عام از این سبک بیشتر خوششون میاد تا یه چیزی مثل کلاسیک های RE.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر