خداحافظ Eidos و سلام بر Square Enix Europe

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد

squareenixeurope5802.jpg

درود.

در تاریخ may 2009 شرکت Square-Enix با پرداخت 84.3 Sterlin (پوند)شرکت eidos را تماما خریداری نمود و از این پس با نام Square-Enix Europe به کار خود ادامه میدهد .

البته enix که شرکتش واقع در ژاپن میباشد در اروپا نیز استدیوهای دیگری دارد که با امدن eidos بهتر شده است . و با این ادغام بازیهای معروف این استدیو زین پس به نام Square-Enix وارد بازار میشوند بازیهایی همچون :
Tomb Raider, Legeacy of Kain: Soul Reaver ve Blood Omen series, Hitman, Deus Ex, Thief, Championship Manager

شرکت Eidos در سال 1990 تاسیس شده بود که در ان 600 نفر مشغول کار بودند .
باید زین پس شاهد کارهای جدیدی از einx اروپا باشیم

نکته: همانطور که مشاهده کردید تاریخ بالا برای ماه may است یعنی چند ماه پیش ولی خبر در منبع موجود در زیر برای دیروز میباشد اگر این خبر گفته شده است پوزش میخواهم

source

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
خدا کنه شاهد یه Hitman با شخصیت نینجا با یه شمشیر سامورایی نباشیم.
حیف شد واقعا. من عاشق سری Hitman بودم. حیف که تو این نسل یه درست حسابیشو بازی نکردیم..

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
جوری صحبت میکنید انگار se کم شرکتی هست خیلی دلش بخواد در ثانی این eidos رو خریده نگفته که حق نداری کارهای قبلی رو بسازی

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
حرف دوستمون رو یه جورایی اصلاح کنم : بهتر بود می گفتن توسط شرکتی که فقط یه سبک بازی خوب داره ...
واقعا هیچ شکی نیست که SE پدر سبک JRPG هست و هیچ شرکت و تولید کننده ای توانایی مقابله تو این سبک رو با این شرکت نداره ... ولی غیر از JRPG چطور ؟ در این مورد دیگه قضیه صادق نیست ... اصلا دوست ندارم یه batman از نوع jrpg ببینم !!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ربطی نداره این موضوع...مگه وقتی بیلیزارد با اکتیویژن یکی شد ، سری COD استراتژی شد یا Wow Fps؟وقتی هم که eidos داشت بتمن رو میخواست خیلی وقت بود که این بحث پیش اومده بود!ولی خب مگه بتمن Jrpg شد؟!در کل این بحث که آیا فردا Hitman از نوع Jrpg میبینیم کاملا بی خوده...بعدشم Square یه بازی استراتژی جنگی هم تازگی ها ساخته...

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
حیف شد واقعا. من عاشق سری Hitman بودم. حیف که تو این نسل یه درست حسابیشو بازی نکردیم..
حرف دوستمون رو یه جورایی اصلاح کنم : بهتر بود می گفتن توسط شرکتی که فقط یه سبک بازی خوب داره ...
واقعا هیچ شکی نیست که SE پدر سبک JRPG هست و هیچ شرکت و تولید کننده ای توانایی مقابله تو این سبک رو با این شرکت نداره ... ولی غیر از JRPG چطور ؟ در این مورد دیگه قضیه صادق نیست ... اصلا دوست ندارم یه batman از نوع jrpg ببینم !!!
واقعا این حرفا یعنی چی؟؟؟؟ الان ابراز احساسات بود یا اسپم این 2 تا پست؟؟؟؟

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
ربطی نداره این موضوع...مگه وقتی بیلیزارد با اکتیویژن یکی شد ، سری COD استراتژی شد یا Wow Fps؟وقتی هم که eidos داشت بتمن رو میخواست خیلی وقت بود که این بحث پیش اومده بود!ولی خب مگه بتمن Jrpg شد؟!در کل این بحث که آیا فردا Hitman از نوع Jrpg میبینیم کاملا بی خوده...بعدشم Square یه بازی استراتژی جنگی هم تازگی ها ساخته...
اولا که Activision ناشر COD هست نه سازنده...
بعد این خیلی فرق داره...
شما تاحالا شاهد بازی هایی در سبک Hitman از Square enix بودید؟
اون یه شرکت شرقی و اون یکی غربی...

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اولا که Activision ناشر COD هست نه سازنده...
بعد این خیلی فرق داره...
شما تاحالا شاهد بازی هایی در سبک Hitman از Square enix بودید؟
اون یه شرکت شرقی و اون یکی غربی...
مثال زدم اونو...اسکوار eidos رو خریده...دلیلی بر دخالت توی بازی هاش نیست...چه دلیلی داره که همچین تصوری باشه که چونکه اون سازنده ی Jrpg هست پس اینم Jrpg میشه...هیچ ربطی به هم ندارند...پس بنابراین شرکت های شکست خورده باید وایسن بیان شرکتی که بیشتر بهشون میاد بخرنشون؟پس باید eidos وای میستاد یا Ubisoft میومد میخردیش یا Konami!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,676
نام
کیارش
مثال زدم اونو...اسکوار eidos رو خریده...دلیلی بر دخالت توی بازی هاش نیست...چه دلیلی داره که همچین تصوری باشه که چونکه اون سازنده ی Jrpg هست پس اینم Jrpg میشه...هیچ ربطی به هم ندارند...پس بنابراین شرکت های شکست خورده باید وایسن بیان شرکتی که بیشتر بهشون میاد بخرنشون؟پس باید eidos وای میستاد یا Ubisoft میومد میخردیش یا Konami!
این نظر شماست. اینم نظر منه...
بله.. من اعتقاد دارم اگه Square enix بیاد Hitman بسازه گند میزنه به این سری.. مثال بارزش اینکه سازنده ی سری resident evil دیگه رو شماره ی 5 اش کار نمیکنه و کلی این بازی از سبکش دور میشه.. حالا چه برسه به اینکه شرکت سازنده ی یه بازی بخواد دچار تحول بشهه
به نظر من
خریده شدن یه شرکت غربی توسط یه شرکت شرقی و صاحب امتیاز شدن بازی های اون شرکت اصلا نمیتونه جالب باشه..
حالا هر شرکتی میخواد باشه به بزرگیش هم کاری ندارم..
Eidos هم خیلی شرکت بزرگی بود و همینطور بازیهاش...
در ضمن شما مثالت درست نبود.. Activision سازنده ی COD نیست که وقتی با Blizzard ادغام شد بیاد COD رو بکنه استراتژیک

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این نظر شماست. اینم نظر منه...
بله.. من اعتقاد دارم اگه Square enix بیاد Hitman بسازه گند میزنه به این سری.. مثال بارزش اینکه سازنده ی سری resident evil دیگه رو شماره ی 5 اش کار نمیکنه و کلی این بازی از سبکش دور میشه.. حالا چه برسه به اینکه شرکت سازنده ی یه بازی بخواد دچار تحول بشهه
به نظر من
خریده شدن یه شرکت غربی توسط یه شرکت شرقی و صاحب امتیاز شدن بازی های اون شرکت اصلا نمیتونه جالب باشه..
حالا هر شرکتی میخواد باشه به بزرگیش هم کاری ندارم..
Eidos هم خیلی شرکت بزرگی بود و همینطور بازیهاش...
در ضمن شما مثالت درست نبود.. Activision سازنده ی COD نیست که وقتی با Blizzard ادغام شد بیاد COD رو بکنه استراتژیک
نظر من اینه که هیچ دلیلی وجود نداره که مثلا هیتمن Jrpg بشه...اینا همش فرضیه هست...که کاملا هم غلطه...eidos یه شرکته Square هم یه شرکت...فقط Square اون رو خریده و اصلا نمیاد همچین کاری بکنه و دخالت توی بازی های eidos کنه که بخواد زیر سوال بره...فقط فرضیه هست که Square مثلا میخواد توی بازی های eidos دخالت کنه که غیر ممکنه...در مورد مثالی هم که زدم میتونیم بجای Cod یه بازی دیگه رو فرض بگیرم مثلا بازی هایی که از روی کمیک یا فیلم میسازه...فقط یه مثال بود برای رسوندن منظور:biggrin1:
در کل به نظر من اینکه بگیم الان بتمن Jrpg میشه یا مثلا هیتمن شمشیر زن کاملا فرضیه هست وگرنه هیچ شرکت عاقلی مثل Square نمیاد اعتبارش رو با دخالت توی بازی زیر سوال ببره(این فقط نظره منه!)

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
بله.. من اعتقاد دارم اگه Square enix بیاد Hitman بسازه گند میزنه به این سری
آقایی که فرق بین ناشر و سازنده رو میدونی پس چرا خودت اشتباه میکنی؟؟؟ بازی های Eidos توسط خودش ساخته میشه نه توسط اسکوئر.
در ضمن اعتقاد شما خیلی سطحی و فوق العاده مسخره و خنده دار هست (باز بگید چرا به کامنت ها احترام نمیذارید). میگی نه همین پست قبل خودتو بخون:
انصاف جز خنده چکاری از ما بر میاد؟؟؟
آخه اسم این ها هم نظر هست؟؟؟
Activision سازنده ی COD نیست که وقتی با Blizzard ادغام شد بیاد COD رو بکنه استراتژیک
همچنین Eidos هم سازنده ی سری Hitman نیست که بخواد با ادغام با Square بیاد Agent 47 رو بفرسته یه دوره آموزش ورزش های رزمی و شمشیر بده دستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر