خداحافظی تلخ سری Darksiders با دنیای بازی‌ها...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
darksiders-21.jpg

درود.

با ورشکستگی شرکت THQ عناوین این استودیو نیز به دست سازندگان دیگر افتاد از استودیوها و بازی این شرکت بگیرید تا مسئولان بلند پایه شرکت نیز به این ور ان ور رفتند. بی‌شک در این میان یکی از مهم‌ترین عناوین این شرکت سری بازی‌های Darksiders بود که توسط استودیو Vigil Games ساخته شد. در زمان خرید و فروش عناوین و استودیوهای THQ، این بازی و استودیو سازنده‌اش تنها ماندند و خریداری برایشان پیدا نشد. حرف و حدیث‌ها بسیار بود که قرار است این بازی توسط دیگر سازندگان خریداری شود ولی از قرار معلوم این مهم انجام نشد و اقای Haydn Dalton که در حال حاضر به شرکت Crytek پیوسته اعلام کرد، ساخت بازی Darksiders ذیگر ادامه ندارد و این بازی از قرار معلوم به خاطرها پیوسته است.

وی در صفحه توئیتر زمانی که از Rovio Games اقای Patrick Liu از ایشان پرسید:"دیگر Darksiders نیست! چرا کرایتک؟! :( "

در پاسخ اذعان کرد:

"بله این حقیقت دارد Patrick... برخی چیزهای بسیار عالی و خوب هم پایانشان سر می‌رسد؛ و به همین دلیل ارزش ان‌ها را زمانی که هستند باید دانست."

با این سخن متاسفانه گویا باید وداع تلخی با سری Darksiders داشته باشیم.

nintendolife

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
حالا شاید به این نظر من بخندین ... ولی این برشکستی thq این اخر نسلی یه مقدار یه جوریه ... اونم با اون همه حرف و حدیث های ضد و نقیض ...

من که میگم این شرکت قربانی این شد که موجه بودن عدم ساپورت بازی های دسته دوم رو به به گیمر ها القا کنن ...

Arezoo74

کاربر سایت
Mar 26, 2013
1
حیف شد بازی خیلی قشنگیه.من تو نصب نسخه دومش مشکل دارم.

بعد از کامل شدن نصب وارد بازی نمیشه
حتی یه ارور هم نمیده
نمیدونم چیکار کنم
یعنی dvdهام تقلبین؟؟

darksiders-21.jpg

درود.

با ورشکستگی شرکت THQ عناوین این استودیو نیز به دست سازندگان دیگر افتاد از استودیوها و بازی این شرکت بگیرید تا مسئولان بلند پایه شرکت نیز به این ور ان ور رفتند. بی‌شک در این میان یکی از مهم‌ترین عناوین این شرکت سری بازی‌های Darksiders بود که توسط استودیو Vigil Games ساخته شد. در زمان خرید و فروش عناوین و استودیوهای THQ، این بازی و استودیو سازنده‌اش تنها ماندند و خریداری برایشان پیدا نشد. حرف و حدیث‌ها بسیار بود که قرار است این بازی توسط دیگر سازندگان خریداری شود ولی از قرار معلوم این مهم انجام نشد و اقای Haydn Dalton که در حال حاضر به شرکت Crytek پیوسته اعلام کرد، ساخت بازی Darksiders ذیگر ادامه ندارد و این بازی از قرار معلوم به خاطرها پیوسته است.

وی در صفحه توئیتر زمانی که از Rovio Games اقای Patrick Liu از ایشان پرسید:"دیگر Darksiders نیست! چرا کرایتک؟! :( "

در پاسخ اذعان کرد:

"بله این حقیقت دارد Patrick... برخی چیزهای بسیار عالی و خوب هم پایانشان سر می‌رسد؛ و به همین دلیل ارزش ان‌ها را زمانی که هستند باید دانست."

با این سخن متاسفانه گویا باید وداع تلخی با سری Darksiders داشته باشیم.

nintendolife

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
حیف شد البته بعید میدونم دیگه شماره ای ازش بیرون نیاد چون ip به شدت گسترده ای هست و خیلی جای مانور داره ولی خوب در این نسل فعلی فکر نکنم دیگه خبری ازش باشه برای من هم شماره یک و هم شماره دوش جز top 10 این نسل محسوب میشدن شماره یکش که بی خبر اومد و من حتی پی گیر اخبارش هم نبودم و زمانی که بازی کردم دیگه نتونستم بزارمش کنار بس که داستان زیبایی داشت . گیم پلی بسیار زیبا و در کنار اینها گرافیک بسیار هنری و پرجزئیات هنوز که هنوزه هیچ بازی نتونسته تاثیری که مرحله tree of life رو من گزاشت رو بزاره بس که این مرحله زیبا طراحی شده بود شماره دو هم که تکامل تمام عناصر شماره قبل بود واقعا بازی خوبی بود البته بگزریم که همون اول هم یک سری افرادی بودن که هنوز دو روز نبود اومده بودن توی دنیای بازی چهارتا کلمه یاد گرفته بودن خودشون رو خفه کرده بودن با این حرف که این بازی کپی برداری ازdmc وgod of warو تعدادی بازی دیگر بود اما دیدیم که حتی تقلید و ترکیب هم هنر میخواد که سازندگان darksider به خوبی از پسش بر اومده بودن چیزی که حتی ادامه دهندگان dmc ,god of war نتونستن

خدا نگهداری WAR,خدانگهداری Death

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
)x)x
خاک تو سرت کرایتک میمردی اون سیاست کوفتیتو تغییر بدی ؟ (یه سیاست قشنگی هم باشه آدم نمیسوزه , سیاست بر پایه تبلیغ موتور ) . بعد میگن چرا از کرایتک بد میگین . کرایسیس 3 رو هم بایکوت کردیم رفت :((

همین سیاست هم فعلا جواب نداده ... فقط یه GHOST WARRIOR 2 با موتورشون ساخته شده.

crytek اگر سیاستش رو تغییر بده که به حال و روز THQ دچار میشه.

خود کرایتک هم از نظر تجاری وضع چندان مناسبی نداره. بازی هاش ( که مولتی پلتفورم هم هستن) نهایتن هر کدوم 3 میلیون نسخه می فروشن. اگه فروش به زیر این بیاد دیگه EA این شرکت رو ساپورت نمی کنه.

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
بابا بیا برو دیگه یه 60 تا خبر از خداحافظیش اومد :d
غم نخورین شرط میبندم بالاخره یکی میاد ادامه بازی رو میسازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر