خبر های جدید کینکت

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
هادوکن خودتون رو پرتاب کنید.
احتملا Street Fighter جزو معروفترینهای بازی های مبارزه تن به تن هست و احتمالا خاطره های زیادی باهاش دارین.
یه نفر که اسمشو نمیدونم هک کوچیکی برای کینکت داده و دمشم گرم و باهاش میشه هادوکن های کن و غیره رو باهاش اجرا کرد.
38b229b502douken.jpg-375x277.jpg

• Like
Reactions: amirf and baba shah

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
large.jpg

پایه جدیدی به تازگی عرضه شده برای کینکت که این امکان رو به کاربر میده که PlayStation Eye و Wii رو روی اون سوار کنید.
این پایه جدید به قیمت $29.99 عرضه شده و جنس بسیار محکم مقاومی داره. و البته خارجی ها از قیمتش راضی نیستن و میگن گرونه، برای ما ایرانی ها ارزونه.
Source: arstechnica.com.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
nkmahum3vgk60c5nei.jpg

سازندگان بازی موفق kinectimals تو توییت خودشون اعلام کردن که مشغول ساخت یه بازی در مورد roller coaster هستن......... .

احتمال میره که این بازی با قابلیت کینکت باشه که باید منتظر بود و دید چی میشه..
منبع:
http://123kinect.com/speculation-kinect-roller-coaster-game-in-the-make/16846/

5y8vyu36hkqswytu4j2x.jpg

یه ویدیو از headtracking بازی forza 4 اومده که نشون میده چطور با این ور اون ور کردن سرتون زاویه دوربین در داخل بازی تغبیر می کنه...
منبع:
http://123kinect.com/forza-motorsport-4-head-tracking-demo-video/16935/

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی

98ombbt6f4asxkbowntp.jpg

یه بازی fighting جدید برای کینکت در حال ساخت هستش که توسط آقای yu suzuki سازنده بازی virtua fighet ساخته خواهد شد.....اطلاعات مفید دیگه ای تو منبع نبود.
امیدواریم اطلاعات بیشتری از این بازی تو e3 ببینیم

منبع:
http://123kinect.com/kinect-fighting-game/17021/

7f0g1dpuo5t1gjvj8c6g.jpg

لیست اچیومنتهای بازی child of eden منتشر شد..........بازی 49 تا اچیومنت داره که جمعا میشه 1000 تا .

تو منبع میتونین لیست اچیوها رو ببینین:
http://123kinect.com/forget-master-...ere-its-at-child-of-edens-achievements/17029/

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
Mass Effect یکی از بزرگترین بازیهای کنسول 360 بزودی شماره 3 اون توسط ناشر قدرتمندEA به بازار روانه خواهد شد و این بازی کینکت را نیز پشتیبانی خواهد کرد.
221d1307049479-kf060211-jpg.html

این بازی به صورت Better with Kinect عرضه خواهد شد و اطلاعات دقیقی نیست که این بازی با کینکت چگونه کار خواهد کرد برای مثال دستورات صوتی و یا تعویض اسلحه و غیره.
در کل باید منتظر این بازی زیبا باشیم و مطمئنا لذت بازی با کینکت چند برابر خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Heska

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
فیلم گزارش اقلیت تام کروز رو دیدین؟ اگه نه که برین نگاهش کنین با اینکه منتقدها زیاد خوششون نیومد ولی به نظر من فیلم جالبی بود.
حالا میگین فیلم چه ربطی به بازی داره اون رو میگم.
یه گروه چند میلیتی که یه ژاپنی که فکر کنم جزوشون باشه برنامه ای برای کینکت از سال گذشته در حال ساختن بودن که کاربر بتونه با انگشتاش حرکات خارق العادهی روی مانیتور انجام بده و مثل فیلم های علمی تخیلی این امکان رو به کاربر بده.البته فکر کنم به دیتا پرژکتور برای اینکار احتیاج باشه

large.jpg

Source: kotaku.com.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من از شما یک انتقادی دارم امیدوارم ناراحت نشی
خود مایکروسافت گفته که کینکت اوپن سورس
یعنی هک روی این دستگاه معنی نداره پس بجای هک بهتره یک کلمه دیگری رو تو جمله هات به کار ببری
موفق باشی

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
Mass Effect یکی از بزرگترین بازیهای کنسول 360 بزودی شماره 3 اون توسط ناشر قدرتمندEA به بازار روانه خواهد شد و این بازی کینکت را نیز پشتیبانی خواهد کرد.

این بازی به صورت Better with Kinect عرضه خواهد شد و اطلاعات دقیقی نیست که این بازی با کینکت چگونه کار خواهد کرد برای مثال دستورات صوتی و یا تعویض اسلحه و غیره.
در کل باید منتظر این بازی زیبا باشیم و مطمئنا لذت بازی با کینکت چند برابر خواهد شد.
شما این خبر رو با منبع بزار تو قسمت اخبار بازی تو انجم بازیسنتر
به احتمال 99% میره صفحه اول سایت بازیسنتر
میترکونه>:d<

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
والله همه سایتهای خارجی که من دیدم همه میگن هک و منم از اونا پیوری کردم چون خودشون هم میگن ما هک دادیم.
منبعش رو هم میزارم بروی چشم
چه جوری باید بزارم توی قسمت اخبار؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
والله همه سایتهای خارجی که من دیدم همه میگن هک و منم از اونا پیوری کردم چون خودشون هم میگن ما هک دادیم.
خبر قدیمیه ! چند روز پیش تو بخش اخبار گزاشته شد !

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما

منبع

منم خبرشو تو یه انجمن دیگه دیدم با عنوان شایعه......
فکر نمیکنم تایید شده باشه....
تایید شده؟؟؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن

ناشری به نام Deep Silver اولین بازی خود را برای کینکت منتشر خواهد کرد این بازی یک بازی اسکی روی برف خواهد بود که شامل 11 رشته مختلف این ورزش مهیج است.
این بازی را کاملا با کینکت میتوانید بازی کنید و دارای مدهای مختلف multiplayer و single-player story mode را داراست.
این بازی رو باید وقتی بازی کنید که یک استکان داغ چای کنارتون باشه پس آماده باشین که اسکی مهیجی در انتظارمون است.
این بازی برای کینکت و موو و WII نیز منتشر خواهد شد ولی لذت کینکت چیز دیگری است.
منبع

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
بر اساس اطلاعات سایت eurogamer.net. غول ورزشی آدیداس و استدیو THQ در حال ساخت بازی ورزشی هستند و این بازی برای تناسب اندام در نظر گرفته شده است و این بازی برای کینکت(Kinect) و PlayStationMove در سال 2012 به بازار خواهد آمد و شما به عنوان بازیکن تحت تعلیم ورزشکارانی به مانند:
Ana Ivanovic, Tyson Gay و Kaka خواهید بود تا به بدنی متناسب و ورزشکاری برسین.
www.micoach.com
micoach-kinect-xbox-150x125.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر