شایعه خبر فوری: قانون کپی رایت در ایران اجباری شد !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل بنیاد بازی های رایانه ای و با همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از اول اردیبهشت ماه 1391 رعایت قانون کپی رایت در ایران اجباریست و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

files_news_925603Logo_New[7d9976a859e92a67ad0dbdc68b0a66dc].jpg
A0156646.jpg

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی های رایانه ای و با همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، در راستای حمایت از بازی‌های رایانه‌ای مجاز و منطبق با اصول فرهنگی کشور و نیز قانون‌ مند کردن بازار عرضه این محصول، با ستاد مبارزه با محصولات فرهنگی غیر مجاز تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

همچنین طبق این تفاهم نامه بنیاد ملی بازی های رایانه ای متعهد می شود کلیه ظرفیت های موجود در حوزه بازرسی این بنیاد، اطلاعات مورد نیاز جهت کنترل بازار بازی‌های رایانه‌ای اعم از قوانین، مقررات، آئین نامه ها، لیست بازی‌های مجاز و غیرمجاز، فهرست موسسات و مراکز فروش مجاز و سایر اطلاعات مورد نیاز، اقلام مورد نیاز همچون نمونه‎‌های هولوگرام، والت بازی و نمونه بازی‌های مجاز را بر حسب درخواست ستاد مبارزه با محصولات فرهنگی غیرمجاز در اختیار این ستاد قرار دهد.

بهروز مینایی مدیر عامل بنیاد بازی های رایانه ای افزود: به این ترتیب ما میتوانیم بر بازار بازی های رایانه ای کنترل کنیم و از این پس جلوی قیمت های نجومی برخی اجناس مانند کنسول ها را بگیریم . فروش ، رایت، تکثیر بازی های رایانه ای نیز از این به بعد غیر قانونی است و این اتفاق باید سال ها قبل صورت میگرفت.

منبع

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر شخصی خودم : عجب خبر خوبی از این به بعد فقط بازی های اصل میشه خرید و کنسول ها به قیمت جهانی وارد بازار ایران میشوند
8.gif
41.gif

مطمئن هستم قشنگ سکته رو زدین
19.gif
24.gif
این فقط یک دروغ سیزده بدر بود
10.gif
4.gif
....... سال خوبی پیش رو داشته باشید
1.gif

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
چه اساتیدی دارن تو بازی سنتر فعالیت میکنن
آقا جان خوده نویسنده گفته دروغ هست بعد میاین نظرات کارشناسی میدین اخه ؟
1 زحمت به خودت بده منبع رو باز کن میفهمی :|

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
جونم دروغ ...
بهترین دروغ 13 امسال این بود که گفتن تا اخر هفته تمامی مدارس و دانشگاه ها تعطیله :p

مدارس رو نمیدونم ولی دانشگاه ها که نمیگفتن هم کسی نمیومد :d
ماشاالله دانشجوها یه سیستم خیلی هماهنگ دارن تو این موارد :d مخصوصا آزاد :d

اصلا قانون کپی رایت رو تو این کشور هیچ وقت نمیتونن کاریش کنن ! چون درآمد خیلی هاشون قطع میشه

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
مدارس رو نمیدونم ولی دانشگاه ها که نمیگفتن هم کسی نمیومد :d
ماشاالله دانشجوها یه سیستم خیلی هماهنگ دارن تو این موارد :d مخصوصا آزاد :d

اصلا قانون کپی رایت رو تو این کشور هیچ وقت نمیتونن کاریش کنن ! چون درآمد خیلی هاشون قطع میشه
فقط دانشگاه ازاد :D ... فردا قراره یه پیام برای همه همکلاسیهام بفرستم که تا 26 کسی کلاس نره
مثلا بچه درس خون و مثبتشون من هستم :d:">:-b

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
می دونم خبرش سر کاریه...

راستی میدونستید که اصلا بازی اوریجینال توی ایران ممنوعه؟؟؟؟!!!!!؟؟؟ این دیگه دروغ نیست. میگن دزدی حرومه، راست هم میگن اشتباهه، بازی کپی بازی کردن هم یعنی دزدی.. دزدی... بعد اورجینال ممنوعه!! ای خدااااااا.... من آرزو به دل موندم یه فروشگاه
توی تهران ببینم که فقط بازی اورجینال میفروشه... آرزومه

همین شرکتای رسمی : لوح زرین ***** ... Bib! و چی چی.... اینا دارن بازی کپی میدن بیرون! بعد وزارت ارشاد مجوز هم میده!
:((

چرااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دلم خونه

بعد اگه بخوان بازیهای مجاز رو تایید کنن که ما باید بریم یه قول دو قول بازی کنیم! ماریو هم ممنوع میشه!!!!!!!
و...............................................................................

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
Is This A JOKE /:)
زندگی تو ایران کپی رایته اونوقت بیان بردارن ، حالا بازی رو بگذاریم کنار یه چیز بگم بخندیم انیمیشن و فیلم اونور آب رو دانلود میزنن 1 میلیارد کپی میزنن میخری میخوای نگاه کنی اول فیلم Attention گذاشتن زیرشم فارسی مینویسن هشدار کپی کنی میایم میگیریمت ! فقط ما باید کپی کنیم:))
بعضی چیزها تو ایران جزو محالات هستش که اینم یکیشونه والسلام

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب خسته نباشید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر