خالق Shenmue و Virtua Fighter درحال ترك كردن پُست خود در Sega

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
shenmue.jpg

طراح افسانه اي آقاي YU Suzuki در حال ترك كردن شغل فعلي خود است. او كه نزديك به سه دهه مشغول به اين كار بوده است طبق گزارشي كه به سايت Gamasutra شده خالق سري بازي هاي Shenmue و Virtua Fighter پُست خود را در SEGA ترك ميكند.

"درسال 2008 كمپاني فعلي خودم رو يعني YS NET تاسيس كردم . من سپتامبر امسال از شغل فعلي خودم كناره گيري ميكنم اما همچنان يه مشاور براي Sega باقي خواهم ماند."

اين اولين باري نيست كه Yu suzuki نقش خود را در Sega كم ميكند ، در سال 2009 ايشون از پست Creative officer در بخش R&D (تحقيق و ساخت) استعفا كردن و به جاي آن فقط امور بخش R&D رو مديريت ميكردند.
Sega تنها شركتي نخواهد بود كه Yu suzuki به عنوان مشاور براي آنهاست بلكه استديويي توكيو اي كه هم اكنون در حال كار بر روي بازي ها smartphone ها و يك بازي مبارزه اي بر پايه ي Kinect ميباشد نيز از مشاوره هاي ايشون بهره خواهد برد.

ايشون بعد از پيوستن به Sega در سال 1983 بازي هاي بسياري از جمله Space Harrier, After Burner و Outrun رو ساختن. همچنين بازي جوياي نام Shenmue و Virtua fighter در كارنامه ي ايشون قرار داره . اگر چه 8 سال از عرضه ي Shenmue 2 ميگذرد اما Yu suzuki گفته بود هنوز هم دوست دارم شماره ي سوم بازي را بسازم

منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ای بابا همینطوریش نقش سگا توی صنعت گیم کمرنگ تر شده بود حالا اگه YU Suzuki هم بره که دیگه هیچ:(

فکر کنم کیوان هنوز توی شوکه :D
به این دلیل سگا نقشش کمرنگ شده چون به جای اینکه بازیهای خوب تحویل ملت بده، فقط داره از اسم IP های بزرگش استفاده میکنه.

(کیوون هم از شک رده، رفته تو کما) :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ترجیح میدم بجای اینکه دم هر توکیو گیم شو منتظر شنمو3 بمونم و آخرشم Regret ش بمونه واسم ، بالاخره یروزی سورپرایز شم؛بدون استاد شنمو3 اتفاقا زودتر امکان ساختش هست؛اما میخوام ساخته نشه.یکی از دلایل یا اصلی ترین دلیلی که ما شنمو 3رو بعد از ده سال نمیبینیم ذات بلند پرواز استاده؛یعنی اگه میخواست یه چیزی در حد یاکوزا در بیاره الان تا شنمو5 6 هم پیش رفته بودیم ! ولی یو همیشه میخواسته بازی ترایپلA بسازه ازین آیپی که خب سگا اونقدر بودجه نمیداده؛علی ایحال من بهش ایمان دارم و مطمئنم دست به سنگ بزنه طلا میشه.آیه نیومده با شنمو 3 با استاد ساخته شه که.
Viva Sr. Pioneer ...
پ.ن:کیوان فعلا داره اودیسه گمشده رو 1000 میکنه :D !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante Never Cry

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
فعلا سگا نمیتونه دست به کارای بزرگ بزنه چون فعلا وظایف خطیر تری داره ! فعلا گلاب به روتون مشغول کار در مستراح های جاپونه !

• Like
Reactions: Ashkan84

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر