خالق Fallout به Obisidian پیوست

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
8,777
نام
امیرحسینطبق اخبار منتشره از استودیوی Obsidian آقای Tim Cain خالق سری تحسین شده ی Fallout و یکی از ارکان اصلی شرکت Interply در دوران طلایی آن به این شرکت پیوسته است .

Tim Cain پس از جدایی از Interply در سال 1998 با همکاری افرادی نظیر Leonard Boyarsky استودیوی Troika را تاسیس کرد و CRPG های با کیفیتی نظیر Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura در سال 2001 ، عنوان The Temple of Elemental Evil را در سال 2003 و نهایتا Vampire: The Masquerade - Bloodlines را دسال 2004 روانه ی بازار کردند پس از عرضه ی The Masquerade وی و شرکایش اعلام ورشکستگی کرده و Troika را تعطیل کردند .

پس از آن در سال 2005 Tim Cain به NC Soft و استودیوی Carbine Studios پیوست و به کار بر روی عنوان WildStar مشغول شد MMO ای که هنوز منتشر نشده است ، اما خبرها حاکی از آن است که وی به عنوان برنامه نویس و طراح به Obsidian پیوسته است تا در کنار همکار قدیمی خود Chris Jones و یکی دیگر از اعضای تیم اصلی Fallout مشغول به کار شود .

Obsidian پس از انتشار Fallout : New Vegas و نیز عنوان ضعیف Dungeons Siege III به شدت مشغول کار بر روی عنوان عظیم EA یعنی اقتباس از اثر فانتزی Robert Jordan سری The Wheel of Time است و انتظار می رود جذب فرد متبحری چون Cain منجر به افزایش کیفیت این عنوان شود .
 

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
من عاشق بازی Vampire: The Masquerade - Bloodlines بودم، خاطرات زیادی از این بازی زیبا دارم... ، ایشون کارشون رو خوب بلد هستند.
 

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
18,231
نام
سینا
اگه Obisidian قبلا Cain رو استخدام میکرد،شاید Alpha Protocol هیچ وقت این آشغالی که در اومد نمیشد!بازی که ایده ی اولیش به شدت جا واسه کار داشت ولی اینقدر کیفیت ساختش پایین بود که به یک زباله تبدیل شد!امیدوارم حالا با حضور همچین شخصی اگه یه زمانی خواستن ادامه ی AP رو بسازن،بازی خوبی در بیاد چون به شدت پتانسیلش رو داشت.
 

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,677
نام
كسري
مشکل Obisidian سازنده هاش نیستند چون قبل از اینکه کین بیاد افرادی مثل کریس اوالون و کریس جونز و خیلی دیگه از نخبه های RPG توش کار میکردند. مشکلشون تیم تکنیکی شون که واقعا نابوده. گرافیک بازیهاشون داغونه و باگ هم که 100 رحمت به عناوین روسی
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟