خالق بازی Tenchu از احتمال ساخت نسخه جدید سری برای پلی استیشن 5 می‌گوید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به‌تازگی رئیس استودیو Acquire یعنی آقای Takuma Endo عنوان کرده که به ساخت یک نسخه جدید از سری تنچو برای کنسول نسل جدید سونی علاقه‌مند است. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Tenchu

از عرضه آخرین نسخه سری Tenchu برای Wii و PSP بیش از یک دهه می‌گذرد. در آگوست سال 2018 شرکت Acquire (سازنده اولین نسخه از سری تنچو) نشان تجاری Stealth Assassin را در ژاپن ثبت کرد، اما پس از آن شاهد هیچگونه معرفی جدید از سوی سازندگان نبودیم. با اینحال، با توجه به صحبت‌های اخیر آقای تاکوما اندو که خالق و کارگردان نسخه اول سری محسوب می‌شود، احتمال بازگشت تنچو همچنان وجود دارد.

او که ریاست شرکت Acquire را بر عهده دارد، در مصاحبه اخیر خود با فامیتسو توضیح داد که به ساخت یک دنباله از سری Tenchu از پایه برای پلی استیشن 5 علاقه‌مند است. هرچند او رخ دادن چنین اتفاقی را در حال حاضر دشوار توصیف می‌کند. نشان تجاری سال 2018 نیز برای نگه داشتن پایه این اتفاق ثبت شده بود، اما این مشخصا به معنای در دست ساخت بودن یک نسخه جدید در زمان حال نیست.

آقای اندو همچنین ذکر کرد که به‌دنبال این است تا در سال 2021 برند جدیدی را به‌منظور عرضه بازی‌های مستقل تشکیل دهد. اولین عنوان از این برند جدید برای عرضه در همین سال میلادی برنامه‌ریزی شده است.

در خصوص تنچو، باید منتظر ماند و دید که آیا شاهد معرفی نسخه جدیدی خواهیم بود یا خیر. اگر Sekiro: Shadows Die Twice که خود در ابتدا قرار بود نسخه جدیدی از Tenchu باشد، توانست به چنین موفقیت بزرگی برسد، می‌توان گفت که برای احیای این سری هنوز امیدی وجود دارد.

Continue reading...

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
اون بازی هیچ ربطی به سکیرو نداره
تنچو رو می‌تونستی کاملا مخفی کاری جلو بری
میدونم عزیز م‌من هنوز دیسک های بازی رو روی‌پلتفرم های حتی قبل از zکه روی ۳۶۰ بود یکجاهایی همین اطراف دارم. فکر میکنم نسخه ps1رو‌ روی‌ خود ps1بازی کردم .
این‌جمله رو‌دقت کنید:
The critical background here is that Sekiro is as much a spiritual successor to Tenchu, From's once-proud ninja series, as it is a continuation of the Soulsborne format
نکته مهم‌اینجاست که سکیرو‌ رو‌باید بیشتر‌میراث دار معنوی‌ تنچو‌بدنیم‌ ,سری نینجای زمانی مشهور‌فرام سافت ور‌, نه اینکه اون رو تکامل‌ یا ادامه دهنده راه قالب سولبورن‌ بدونیم .
من نمیگم این‌رو‌ ،یوروگیمر میگه.چرا دیگه اگر‌تنچو‌میخواست تکامل پیدا کنه و یک‌مغزی مثل میازاکی پشت کار میبود باید میشد یک‌چیزی مثل sekiro.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
میدونم عزیز م‌من هنوز دیسک های بازی رو روی‌پلتفرم های حتی قبل از zکه روی ۳۶۰ بود یکجاهایی همین اطراف دارم. فکر میکنم نسخه ps1رو‌ روی‌ خود ps1بازی کردم .
این‌جمله رو‌دقت کنید:
The critical background here is that Sekiro is as much a spiritual successor to Tenchu, From's once-proud ninja series, as it is a continuation of the Soulsborne format
نکته مهم‌اینجاست که سکیرو‌ رو‌باید بیشتر‌میراث دار معنوی‌ تنچو‌بدنیم‌ ,سری نینجای زمانی مشهور‌فرام سافت ور‌, نه اینکه اون رو تکامل‌ یا ادامه دهنده راه قالب سولبورن‌ بدونیم .
من نمیگم این‌رو‌ ،یوروگیمر میگه.چرا دیگه اگر‌تنچو‌میخواست تکامل پیدا کنه و یک‌مغزی مثل میازاکی پشت کار میبود باید میشد یک‌چیزی مثل sekiro.
دقیقا درسته صحبت های یوروگیمر
ولی یکی مثل من که فقط طرفدار سبک استیلث و مخفی کاری هستش،دوست دارم همون تنچو باشه بدون هیچ تغییری در گیم پلی ، من بشخصه با سکیرو نتونستم کنار بیام ، خیلی سخت بود برام ، دیگه پیر شدم برای این جور بازیا :D

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دقیقا درسته صحبت های یوروگیمر
ولی یکی مثل من که فقط طرفدار سبک استیلث و مخفی کاری هستش،دوست دارم همون تنچو باشه بدون هیچ تغییری در گیم پلی ، من بشخصه با سکیرو نتونستم کنار بیام ، خیلی سخت بود برام ، دیگه پیر شدم برای این جور بازیا :D
حالا من روی پی سی بازیش کردم الان هم دیشب دیسکش رو‌خریدم سکیرو رو برای سریز ایکس .درست میگید ولی اگر کانتر اتک و دفلکت رو‌یاد بگیری ماسل مموری رو تقویت کنی سکیرو شاهکاری است که فراموش شدنی نیست شاید یکی از بهترین های اکشن تاریخه ‌.مو به تن ادم سیخ میشه وقتی گشت و گذار میکنید . من سولز بازم. سولز ها رو با بلاد داغون کردم برای همین میدونستم میازاکی تو این چی‌میخواد باید ببینی اون چی‌میخواد ازت همون کار رو یاد بگیری اینجا باید استاد کلش اف سوردز بشی .وقتی استاد شدی تو سکیرو متوجه میشی که سکیرو بسیار بخشنده تر از سولز ها و بلادبورنه .

بله اون تنچو‌رو‌میدونم چی‌میخوای شما استلیث اکشن مدنظرته مثل اسپلنتر و‌متال گیر مخفی کاری کامل . سکیرو بعضی جاها از نینجا گیدن هم بکش بکش تر میشه .

• Like
Reactions: AmirPXP

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر