خاطرات کاربران بازی سنتر با PS1

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
124155
دیدم سایت pushsquare به مناسبت 25 سالگی پلی استیشن 1 مجموعه ای از خاطرات ناظمین ، ادمین ها منتقدان و..... سایت رو یک جا با هم گذاشته گفتم چرا ما نداشته باشیم دیدم میگید بهترین بازی چیه اما نگفتید چرا واسه همین تاپیک رو زدم تار خاطرات خودتون رو از PS1 در میان بگذارید من که نداشتم به هرحال موفق باشد. :D

منبع

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
یادش بخیر اون زمان اصلأ ویدیو cd موجود نبود داداشم کلوپ داشت ۳ تا ps1 چهار تا سگا داشت با چند تا از اون تلویزیونهای چوبی قدیمی رنگی ناسیونال..چه عالمی بود.شب میشد پای ps1 مشغول تماشای فیلم بودیم ..با مووی کارت ..:-< چه دورانی بود..
اخ اخ اینو خیلی خوب گفتی داش
یه نرم افزاری بود که دیگه وقتی ps1 روشن میکردی اون صفحه بوت کنسول نمیامد به جاش یه صفحه سفید با کلی کادر صورتی رنگ میامد که هر کدومش یه چیزی پلی میکرد
دومین کادر بازی پلی میکرد
فکر کنم اولی فیلم پلی میکرد
من کنسرت گروه اریان رو توی ps1 دیدم با سی دی

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
اخ اخ اینو خیلی خوب گفتی داش
یه نرم افزاری بود که دیگه وقتی ps1 روشن میکردی اون صفحه بوت کنسول نمیامد به جاش یه صفحه سفید با کلی کادر صورتی رنگ میامد که هر کدومش یه چیزی پلی میکرد
دومین کادر بازی پلی میکرد
فکر کنم اولی فیلم پلی میکرد
من کنسرت گروه اریان رو توی ps1 دیدم با سی دی

بله همون خوب یادت=D>

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
هنوزم تعدادی ps1 cd از اون زمان برام موند با دونه دونه شون خاطره دارم..:x
View attachment 124316
به به سلطان evil dead
چقدر خوب بود این 2 دیسک هم بود روی ps1 اگر اشتباه نکنم
اولش هم از توی همون کلبه معروفش شروع میشد بعدش هم اون جنگل های مخوفش

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
به به سلطان evil dead
چقدر خوب بود این 2 دیسک هم بود روی ps1 اگر اشتباه نکنم
اولش هم از توی همون کلبه معروفش شروع میشد بعدش هم اون جنگل های مخوفش

بله همون واقعأ بازیش سخت زیبا بود ..وقتی که تا آخرش بردم تمام دوستام انگشت به دهن موندن ..با اون سن کمم اون زمان./یادش بخیر . /:)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
هنوزم تعدادی ps1 cd از اون زمان برام موند با دونه دونه شون خاطره دارم..:x
View attachment 124316
یادش بخیر من بازی ها رو داخل قاب پلاستیکی نگه میداشتم یک دکور هم دادم ساختن از چوب که CD ها رو داخلش چیده بودم روزی که PS2 خریدم پدر محترم PS1 و 300 تا بازی که داشتم با قاب و ... هدیه کرد به یکی از پسر عمه هام که چی تو دیگه PS2 داری میخوای PS1 چیکار عید هم بود وسط مهمانی از اینکه روی حرف پدر حرف نزنم جلو اون همه ادم دادم دستگاه با بازی ها رفت دلم میخواست خونه به اتیش بکشم . :|:D

قاب هاش اینجوری بود بازی های که میخریدم قاب نداشت هم میرفتم از این قاب ها میگرفتم براش :

standard-1-247x296.jpg

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
1,312
یادش بخیر من بازی ها رو داخل قاب پلاستیکی نگه میداشتم یک دکور هم دادم ساختن از چوب که CD ها رو داخلش چیده بودم روزی که PS2 خریدم پدر محترم PS1 و 300 تا بازی که داشتم با قاب و ... هدیه کرد به یکی از پسر عمه هام که چی تو دیگه PS2 داری میخوای PS1 چیکار عید هم بود وسط مهمانی از اینکه روی حرف پدر حرف نزنم جلو اون همه ادم دادم دستگاه با بازی ها رفت دلم میخواست خونه به اتیش بکشم . :|:D

قاب هاش اینجوری بود بازی های که میخریدم قاب نداشت هم میرفتم از این قاب ها میگرفتم براش :

standard-1-247x296.jpg
یکسری بازی ها خودشون از این قاب شیشه ای ها داشتن من گرن توریسمو از همین قاب شیشه ای ها داشتم
بعد یکسری ها هم قاب چرمی داشتن من اسپایرو رو داشتم قشنگ خود دیسک توی یک قاب چرمی بود که کاور بازی و توضیحات همش چرمی بود صورتی رنگ هم بود

• Like
Reactions: J. Constantine

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یکسری بازی ها خودشون از این قاب شیشه ای ها داشتن من گرن توریسمو از همین قاب شیشه ای ها داشتم
بعد یکسری ها هم قاب چرمی داشتن من اسپایرو رو داشتم قشنگ خود دیسک توی یک قاب چرمی بود که کاور بازی و توضیحات همش چرمی بود صورتی رنگ هم بود
جایی که من میخریدم یا قاب پلاستیکی داشت یا داخل پلاستیک بود بازی به همراه کاور موقعی که داخل پلاستیک بود برای اینکه کلکسیون اون موقع همه قاب پلاستیکی داشته باشن میرفم میخریدم .
قاب چرمی من زمان PS2 داشتم زمان PS1 فقط داخل قاب پلاستیکی نگه میداشتم .

آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
من نه PS1 داشتم نه PS2
همه اش هم به خاطر جهالت
چه والدین (آتاری مال بچه هاست، تو دیگه بزرگ شدی)
چه PC فن بودن
همیشه هم آرزوم داشتن این 2 تا بود
کوفتتون بشه8->
جالبه من پدرم خودش برام سگا خرید، خودشم برام پی اس 2 خرید، خودش برام پی اس 3 خرید، دوران پی اس 4 دیگه زورش نکشید قیمتش خیلی بود، ولی هیچ وقت یادم نمیره چقدر دوستم داشت و خودش اولین بازی که برام خرید Re4 بود اخرش مادرم باهاش درگیر شد گفت این بازی براش خوب نیست بعدا بردش با مکس پین 2 عوضش کرد یعنی اون روزی که این کنسول ها رو برام خرید مثل چی جلو چشمم هست:D واقعا تو زندگی بعضی انتخاب ها هستن که ادم وقتی متوجه شون میشه تا اخر مرگ از یادش نمیره الان کنسول ها نیستشون و خراب شدن ولی با خریدشون یک خاطره خوب برام گذاشت که هر وقت میبینمش دوست دارم 100 بار ببوسمش...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,915
خاطرات من از کلوپهای PS1 هست که جو خاصی داشت. همه Winning Eleven 3 جام جهانی 98 یا چمپیونز لیگ بازی میکردن. بعدش تکن و کرش تیم ریسینگ.
بیشترین بازی ای که انجام دادم فکر کنم Winning Eleven 3 بود بعد Harvest Moon.
چقدر تو هاروست مون سعی کردیم بریم شهر طبق گفته کتاب رمز. آشنا شدنم با متال گیر رزیدنت اویل و فاینال فانتزی هم از طریق همین کتاب رمز بود. اون زمان بازیسازهای ژاپنی کولاک کرده بودن یادش بخیر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر