خاطرات کاربران بازی سنتر با PS1

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
124155
دیدم سایت pushsquare به مناسبت 25 سالگی پلی استیشن 1 مجموعه ای از خاطرات ناظمین ، ادمین ها منتقدان و..... سایت رو یک جا با هم گذاشته گفتم چرا ما نداشته باشیم دیدم میگید بهترین بازی چیه اما نگفتید چرا واسه همین تاپیک رو زدم تار خاطرات خودتون رو از PS1 در میان بگذارید من که نداشتم به هرحال موفق باشد. :D

منبع

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
جالبه من پدرم خودش برام سگا خرید، خودشم برام پی اس 2 خرید، خودش برام پی اس 3 خرید، دوران پی اس 4 دیگه زورش نکشید قیمتش خیلی بود، ولی هیچ وقت یادم نمیره چقدر دوستم داشت و خودش اولین بازی که برام خرید Re4 بود اخرش مادرم باهاش درگیر شد گفت این بازی براش خوب نیست بعدا بردش با مکس پین 2 عوضش کرد یعنی اون روزی که این کنسول ها رو برام خرید مثل چی جلو چشمم هست:D واقعا تو زندگی بعضی انتخاب ها هستن که ادم وقتی متوجه شون میشه تا اخر مرگ از یادش نمیره الان کنسول ها نیستشون و خراب شدن ولی با خریدشون یک خاطره خوب برام گذاشت که هر وقت میبینمش دوست دارم 100 بار ببوسمش...
پدر پایه ای داشتی

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من یادمه اولین ps1 که خریدیم یک دونه دست دوم خریدیم 75 تومن 10 تا دیسک هم همراهش بود یادمه دیسک اویل یکش رو نمی آورد
فرداش رفتیم مموری کارت خریدیم بعد چند مدت رفتم مووی کارت گرفتم براش. نمیدونستم Action replay هم داره توی ایران به گیم شارک معروف بود سر دیسک گیم شارک
بعدا رفتم 7 تومن پول دادیم خریدم بعد دو ماه فهمیدم مووی کارته گیم شارک داره
هنوز مموری کارت و گیم شارکم رو دارم ولی دستگاه رو فروختم
چه شبایی که با خانواده تیکن نمیزدیم
ای جوووونیییی
هنوز دفترچه رمز خودمو دارم جلد کردم توی مشما عالی نو نو مونده

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
یادمه یه بار پدرم رفته بود ماموریت اهواز (مهر ماه بود و من تازه رفته بودم اول دبستان) وقتی برگشت با خودش برام یدونه ps1 به همراه دوتا بازی الون و مدال اورد.
مدال اولین تجربه ی من از بازی اول شخص بود که سبک بازی برام خیلی عجیب بود اون زمان ولی بیشترین خاطره رو از همین مدال دارم . نکته ی جالبش اینه که تا سه سال بعد از خرید ps1 نمیدونستم میشه بازی ها رو save کرد:D

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
یادش به خیر بعد از مدتها بازی توی کلوپ، تونستم بخرمش... ps1 با خودش آی پی های فوق العاده ای ارائه داد، هنوز اون ابهت و لذتی که در mgs1 هست یادمه. چقدر با این بازی حال کردم. tenchu 2 فوق العاده بود و دیگه هیچ شماره ای از تنچو مثل اون نشد. یکی از بهترینهای ps1 بود. سایلنت هیل که دیگه نگو، باهاش زندگی کردم. اسپایرو ۲ و اون محیط های خاطره انگیزس مثل summer forest و autumn plains وقتی برای اولین بار این صحنه ها رو دیدم فهمیدم این شماره از اسپایرو هیچوقت تکرار نخواهد شد و تکرار هم نشد! بهترین فوتبال winning eleven بود و رقیب نداشت. درایور ۲ جای خالی gta رو برای ما پر کرده بود. رزیدنت اویل، دینو کرایسیس، تکن ۳ و....
چند سال بعد وقتی ps2 خریدم، دیگه میدونستم سراغ چه بازیهایی باید برم، ادامه همان آی پی ها رو خریدم و اون نسل هم دوباره برام خاطره شد...
خوشحالم که دوران نوجوانی و جوانی ام رو آلوده pc و دنگ و فنگهاش نشدم و با کنسول و بازی های فوق العاده اش دنیای قشنگی برای خودم ساختم.
خدایا شکرت، حداقل در جوانی یه لذتی بردیم...
مرسی سونی.

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
تاپیک خوبیه مرسی من و برد به سال 77 یادش بخیر چقدر خاطره داشتم....!! مخصوصا با RE2 و 3 با بازی parsite eve 1 و 2 مخصوصا PE1 یادمه ساختمان 70 طبقه معروف بود یه روز از ساعت 9 صبح تو کلوپ رفیقم نشستم پای بازی ساعت 11 شب بلند شدم..!!! یادمه نهار و شام هم کلو.پ میخوردیم بعضی وقتها یه بازی خوف و مشتی میومد مثل متال گیر یا RE یا همین PE دمه کلوپ رو میبستیم یه دروغ ریز و فنی به خانواده میگفتیم:D شب میموندیم کلوپ تا صبح بازی میکردیم:Dیادش بخیر چه دنیای بود :(چقدر زود گذشت...!! اون موقع از بازی لذت میبردیم گیر اینترنت و 4K resolution و این چیزهای بی اهمیت(از نظر من) نبودیم..!! با یه بازی 3 بعدی بدون گرافیک یه دنیا حال میکردیم با همین کرش و تیکن چقدر از بچه ها خاطره داشتن و دارن..!! خدایش گرافیک نداشت ولی یه دنیا صفا و خنده و شوخی داشت..!! یادمه کراش باش اومده بود مرحله روی یخ که باید هم رو هل میدادیم بیرون از دایره یخی چقدر خندیدم:(:(:(یادش بخیر خیلی زود دیر شد.

drdoremi

کاربر سایت
Jan 31, 2020
280
برا من از یک روز دیگه هیچ cd رو نخوند و از صفحه سفید سونی میرفت بخش مموری کارت
۶-۷ ماه گذشت و یادم نیست چرا یک روز از یک طرف بلند و ولش کردم و تق. crisis cityگذاشتم که صفحه مشکی ps اومد مثل معجزه بود برام. بعد از اون هم بارها اینطور شد که با کوبیدن کنترل شده کنسول درست میشد.

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
من نه PS1 داشتم نه PS2
همه اش هم به خاطر جهالت
چه والدین (آتاری مال بچه هاست، تو دیگه بزرگ شدی)
چه PC فن بودن
همیشه هم آرزوم داشتن این 2 تا بود
کوفتتون بشه8->
عوضش وقتی بزرگ شدی حسابی تلافی کردی :)):-bd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر