حل مشکل MTU پارس آنلاین در تهران

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
با عوض کردن مودم هیچی درست نمیشه چون شما نمیتونی دیفالت MTU رو زیاد کنی و فقط باید ISP تغییرش بده.من باهشون کلی صحبت کردم،مثه اینکه این سری جدیه و قراره زیادش کنن.روی حالت Bridge هم مشکل داره.یه موقعه هایی هیچی لود نمیکنه و فقط به live وصل میشه.جوین هیچ بازی و سروری هم نمیشه و باید یه 45-50 باری مودم و کنسول رو ریست بکنی.
شما نوشته بنده رو خوندی؟ من میگم فقط با اون مودمی که گفتم میتونید عوض کنید بقیه مودم ها که قابلیت تغییر MTU رو دارن نمیتونن عوض کنن!
این کار هم من تست کردم به دوستای دیگم که تو لایو بودن گفتم انجام دادن همه مشکلشون حل شد! قبل از اینکه با قاطعیت بگید هیچی درست نمیشه با عوض کردن مودم یه ذره تحقیق کنید! شما اول با اون مودمی که من گفتم تست کنید بعد بگید درست نمیشه!
شما این تاپیک رو از صفحه 132 تا 135 بخون!

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
شما نوشته بنده رو خوندی؟ من میگم فقط با اون مودمی که گفتم میتونید عوض کنید بقیه مودم ها که قابلیت تغییر MTU رو دارن نمیتونن عوض کنن!
این کار هم من تست کردم به دوستای دیگم که تو لایو بودن گفتم انجام دادن همه مشکلشون حل شد! قبل از اینکه با قاطعیت بگید هیچی درست نمیشه با عوض کردن مودم یه ذره تحقیق کنید! شما اول با اون مودمی که من گفتم تست کنید بعد بگید درست نمیشه!
شما این تاپیک رو از صفحه 132 تا 135 بخون!

دوست عزیز ممنون بابت اطلاع رسانی.یعنی با عوض کردن مودم و تنظیم روی حالت PPPOE بدون هیچ مشکلی به لایو وصل میشه و افت کیفیت پیدا نمیکنه ؟؟؟

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
قیمت مودم linksys اصلا نمی صرفه ! 170هزار تومن بخری بعد دوباره مشکل حل نشه از فاجعه جنگ جهانی دوم هم سنگین تره :d
جالبش اینه که من امروز رفتم خیابون ولی عصر مودم رو بگیرم،توو کله بازار به اون بزرگی فقط 2 تا مغازه این مودم رو داشت که اولی میگفت 200 ت و دومی میگفت 199 ت .
آره واقعا عمق فاجعه است،اینقدر سنگینه که کمر آدم خم میشه :d .

کلا میدونی چیه ؟؟؟ مثه آدم بازی کردن به من نیومده.همیشه باید یه مشکل باشه نزاره من بازی کنم.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوست عزیز ممنون بابت اطلاع رسانی.یعنی با عوض کردن مودم و تنظیم روی حالت PPPOE بدون هیچ مشکلی به لایو وصل میشه و افت کیفیت پیدا نمیکنه ؟؟؟

تو حالت pppoe وصل میشه کیفیتش هم عالیه!
این مودم که میبینید گرون هست به خاطر کیفیتی هست که داره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر