حقوق سری بازی‌های Hitman به IO Interactive بازگشت

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.png

طرفداران سری بازی محبوب Hitman امروز خیلی باید خوشحال شوند زیرا حقوق سری بازی‌های Hitman به استودیو دانمارکی IO Interactive بازگشت و مهم‌تر از آن این استودیو از این به بعد قرار است کار خود به‌عنوان استودیوی مستقل شروع کند.

طبق بیانیه منتشرشده در وب‌سایت این استودیو، IO Interactive بعد از جدایی از کمپانی Square Enix، این استودیو مستقر در کپنهاگ قرار است زین پس مستقل کار کند و حقوق سری بازی‌های Hitman به این استودیو بازگشت.

گزیده‌ای از متن منتشرشده در وب‌سایت این استودیو که توسط رئیس آن آقای Hakan Abrak منتشرشده است:

«استودیو IO Interactive در قدمت ۱۹ ساله خود توانست عناوین معروف و محبوبی را به بازار عرضه کند از Mini Ninjas و Freedom Fighters گرفته و تا بدنام‌ترین جنایتکاران یعنی سری بازی‌های Kane & Lynch و صدالبته عنوانی که عمیقاً به آن تعلق داریم یعنی Agent 47. به‌غیراز اینکه آخرین بازی ما هیتمن، تغییرات زیادی پیدا کرد حتی استودیو هم وارد عصر بازی‌های دیجیتالی AAA شد. زندگی ما مبتنی بر کسب‌وکار دربازی‌های ویدیویی، ستایش شدن و به رسمیت شناختن توسط مطبوعات، جامعه و طرفداران است. قرار است اطلاعات بیشتری از برنامه‌های آینده خود را در هفته آینده منتشر کنیم.»
منبع

Read the whole post here.

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
هیتمن باز نیستم، ولی این آخری رو بعد از ورود به محیط بازی پاک کردم!
پیشاپیش از تمام فن های این بازی عذرخواهی می کنم. به دلم نَشِست. چی کار کنم خب؟ :D

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
امیدوارم یه روزی Eidos هم با Deus Ex و Thief از چنگال Square Enix نجات پیدا کنه!:D
---------
امیدوارم علاوه بر IP، کد و (لایسنس) انجین بازی هم خریده باشند. چون اگه اینطور نباشه فکر می‌کنم برای سیزن دوم نمی‌تونن از هیچ‌کدوم از Assetهای سیزن اول استفاده کنن... بماند که انجینشون هم کاملا برای Hitman ایده‌آل هست. البته فکر می‌کنم خریده باشن چون یکی از کارمندای IOI توییت کرده بود که از این به بعد فروش Hitman تو جیب اونا میره نه SE. دنوو و اون جریان Always Online‌ هم اگر حذف کنن عالی می‌شه چون فکر می‌کنم خیلی‌ها تو استیم بخاطر همین مسئله فصل اول رو نخریدن.

آخرین ویرایش:

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
امیدوارم بعد این گندی که بالا آوردن متوجه شده باشن که طرفدار ها بازی کامل و خوب میخوان .

والا بهترین نسخه رو ساختن و یکی از بهترین بازی های مخفی کاری تاریخ، حالا این کامل و خوب منظورتون چیه؟ اگه منظور اپیسدی بودن هست که الان نسخه کاملش اومده، کیفیت بازی سرجاشه و در بالاترین حد.

• Like
Reactions: SMB2VF

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
والا بهترین نسخه رو ساختن و یکی از بهترین بازی های مخفی کاری تاریخ، حالا این کامل و خوب منظورتون چیه؟ اگه منظور اپیسدی بودن هست که الان نسخه کاملش اومده، کیفیت بازی سرجاشه و در بالاترین حد.

دوست خوبم شما Splinter Cell Pandora Tomorrow و یا Chronicles of Riddick و اصلا نسخه Codename 47 همین سری بازی کنید متوجه میشد به مرور زمان چطور تعریف "مخفی کاری ناب و خالص" تبدیل به "اکشن/آنلاین/ یه کم ی هم مخفی کاری" شده -_-

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
دوست خوبم شما Splinter Cell Pandora Tomorrow و یا Chronicles of Riddick و اصلا نسخه Codename 47 همین سری بازی کنید متوجه میشد به مرور زمان چطور تعریف "مخفی کاری ناب و خالص" تبدیل به "اکشن/آنلاین/ یه کم ی هم مخفی کاری" شده -_-

همه رو بازی کردم، شما هم اگه اینو بازی کرده بودید میفهمیدید که اگه ازونا بهتر نباشه کمتر نیست (مطمئنم بازی نکردین :D )

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
اولا اصن جنس مخفی کاری اسپلینترسل ربطی به هیتمن نداره
تو اسپلینترسل شما باید دیده نشی و مخفیانه بری جلو....برا همین هزار تا حرکت آکروبایتیک و مخفی کاری داری
ولی تو هیتمن اتفاقا باید میون جمعیت باشی ولی شناخته نشی

دوما این هیتمن ایپزودیک از لحاظ غنا و وفاداری به گیم پلی هیتمن محشر....حتی بهتر از شماره اول که به نظر من بهترین هیتمن همون شماره ۱ هستش
شما عملا میتونید به دهها راه مختلف تارگتها رو از میون بردارین بدون اینکه شناخته بشین......
خلاصه عالیه این هیتمن اپیزودیک و امیدوارم همین رویه رو ادامه بدن

.

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
تو اسپلینترسل شما باید دیده نشی و مخفیانه بری جلو....برا همین هزار تا حرکت آکروبایتیک و مخفی کاری داری

دوما این هیتمن ایپزودیک از لحاظ غنا و وفاداری به گیم پلی هیتمن محشر....حتی بهتر از شماره اول که به نظر من بهترین هیتمن همون شماره ۱ هستش
شما عملا میتونید به دهها راه مختلف تارگتها رو از میون بردارین بدون اینکه شناخته بشین......

.

همیشه سعی میکنی انقدر منطقی باشی که از اون طرفت میزنه بیرون. این آشفال اپیزودی عملا بدون داستان با کلی امکانات راحتی و نقشه و سیو و لود و این صوبتا شد بهتر از هیتمن اورجینال؟!

حالا باز با blood money مقایسه میشد یه صحبتی!

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
همه رو بازی کردم، شما هم اگه اینو بازی کرده بودید میفهمیدید که اگه ازونا بهتر نباشه کمتر نیست (مطمئنم بازی نکردین :D )

پرولوگ رو تجربه کردم، ولی انقدری خوشایند نبود که باعث بشه اپیسود های بعدی رو برم.
دقیقا مشکل من برای سنجنش بازی های امروزی همین بازی های قدیمه. نه من، هر کسی این عناوین قدیمی رو انجام داده باشه متوجه تفاوت ها و انتظارات از ژانر و سبک مورد علاقش میشه.
من به جد می گم تنها اتفاقی که تو این هیتمن افتاده چندین برابر کردن npc ها تو محیط های خیلی بزرگتره. همین.

.

دوست عزیز همه تعریف های متفاوت شما، زیر شاخه سبک stealth قرار می گیره... قطعا روشها و سبک ها تو بازی های مختلف این سبک متفاوته که اگر نبود خیلی مسخره میشد :D
در مورد محتوا، واقعا من طرفدار بازی ها 20 و 30 دلاریم. ولی نه به هر قیمتی.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
دوست عزیز همه تعریف های متفاوت شما، زیر شاخه سبک stealth قرار می گیره... قطعا روشها و سبک ها تو بازی های مختلف این سبک متفاوته که اگر نبود خیلی مسخره میشد :D
در مورد محتوا، واقعا من طرفدار بازی ها 20 و 30 دلاریم. ولی نه به هر قیمتی.
بنده هم نگفتم یکیش ریسینگ یکیش فوتبال:Dفقط گفتم درسته تو یک سبک هستن ولی تو فرم فرق دارن و صرفا بخاطر یکسان بودن در سبک نمیشه فرمهاشون رو هم یک به یک با هم مقایسه کرد.

+

در مورد محتوا و داستان و ......... این هیتمن آخری هم، من از اولین شماره هیتمن بازیش کردم (اون هم از همون زمان انتشارش) و کامل با هیتمن و همه چیزش آشنام و یهو همین دیروز هیتمن رو شروع نکردم
این هیتمن آخری بله اگر اپیزودیک نبود و یک جا منتشر میشد بهتر بود، کما اینکه همین حالا هم فصل اول کامل منتشر شده و میتونید یکجا بخرید(اونم به قیمت خیلی خوب)
این هیتمن اخری، هم از لحاظ مخفی کاری هم از لحاظ تنوع شدید تو اجرای مراحل مخفی کاری و رسیدن و کشتن هدف و هم از لحاظ روون بودن و وفاداری به اصل هیتمن در بهترین حالت خودش هست..... .
در مورد داستان هم از همون شماره اول هیتمن(که به گفته خیلی ها بهترین بوده و میشه گفت اصل جنس :D) داستان پیوسته ای نداشت و بیشتر حول همون از بین بردن تارگتهای مختلف بوده با کمی چاشنی اول و اخر مراحل

خلاصه من که از لحاظ کیفیت اخرین هیتمن واقعا سوپرایز شدم و خیلی بازی عالی بود تا جایی که از یکی دو منبع خیلی معتبر مثه جاینت بامب هم GOTY شد......فقط اون اپیزودیک بودنش کمی جالب نبود که اونم به شیوه بازاریابی و فروشش بر می گشت تا کیفیت بازی

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر