حضور Cyberpunk 2077 در E3 امسال تایید شد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
چیزایی که دوس دارم ببینم و امضاشه : نایت سیتی در شب ! با تمام درخشش خیره کنندش ، قطعه بندی و جزییاتی که در ساختمانها و محیطها بکار رفته بیشتر نمایش داشته باشه ، همچنین تغییر بافت شهری ، پرواز با ماشین ، تاریخ ریلیز ! .

• Like
Reactions: kamyy

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
چقد زود گفتن! با این حساب تو این 4-5 ماهی که تا E3 مونده منتظر چیزی نباید باشیم... بازم دمشون گرم که تکلیف رو مشخص کردن.

• Like
Reactions: kamyy

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چیزایی که دوس دارم ببینم و امضاشه : نایت سیتی در شب ! با تمام درخشش خیره کنندش ، قطعه بندی و جزییاتی که در ساختمانها و محیطها بکار رفته بیشتر نمایش داشته باشه ، همچنین تغییر بافت شهری ، پرواز با ماشین ، تاریخ ریلیز ! .

من راضیم فقط لوگوی بازیو نشون بدن و زیرش بنویسن بازی توی فلان تاریخ میاد :))
هایپش داره میکشتمون :D

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
ارزشش انقدر زیاده که حاظرم کل کنفرانس مایکروساقت ببینم:)
نه دیگه در اون حد توام:D
حتی اگر از Forza Horizon جدید هم رونمایی کنند من حاضر نیستم بشینم کل کنفرانسو ببینم:D
ترجیح میدم کنفرانس پارسال سونی رو دوباره ببینم جای اون وقت:D

من راضیم فقط لوگوی بازیو نشون بدن و زیرش بنویسن بازی توی فلان تاریخ میاد :))
هایپش داره میکشتمون :D
احتمالا دیگه چون اکثر بازی های AAA این نسل یا اومدن یا تاریخ انتشارشون مشخصه اینا هم خیالشون راحت باشه و تاریخ انتشار بدن. <:-P

همایش E3 توی خرداد هست ؟
از بیست و یک خرداد شروع میشه تا بیست و چهارم

the saw

کاربر سایت
Feb 26, 2012
298
نام
رمضون
Yongyea حرف قشنگی زد , گفت چون پارسال از نمای روز بازی رونمایی کردن امسال قراره کاملا شب بازیو نمایش بدن که عقلانی و منطقی هست
از یه طرف دیگه رونمایی از کنسول نسل جدید مایکروسافت تقریبا حتمیه , از اونجایی هم که cdpr گفته cp 2077 شاید بازی میان نسلی باشه احتمالا دمو بازی رو روی xbox نسل جدید به نمایش میزارن

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
نه دیگه در اون حد توام:D
حتی اگر از Forza Horizon جدید هم رونمایی کنند من حاضر نیستم بشینم کل کنفرانسو ببینم:D
ترجیح میدم کنفرانس پارسال سونی رو دوباره ببینم جای اون وقت:D

احتمالا دیگه چون اکثر بازی های AAA این نسل یا اومدن یا تاریخ انتشارشون مشخصه اینا هم خیالشون راحت باشه و تاریخ انتشار بدن. <:-P

از بیست و یک خرداد شروع میشه تا بیست و چهارم
پرسال که نشستم زنده دیدم و خیلیم حال داد البته فقط مولتی پلتفرما و فورزا هورایزن4:D dmc5.cyberpunk.dying light 2(هرچند دوست داشتم اون شایعه انحصاری بودن dmc برا سونی واقعی باشه8-}) در کل امسال شاید کپکامم نباشه ولی ارزش دیدن داره باید ببینیم مولتی پلتفرم سازهای مایکروسافت چی نشون میدن:-"

• Like
Reactions: ADU_Tank

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر