حضور و درخشش Claire Redfield و دختر Barry Burton در RE : Revelation 2 و اطلاعات جدید

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

6xm9gvladcq3oivyqf1m.jpg

اطلاعات جدید پیرامون Resident Evil : Revelations 2 در شماره نوامبر مجله GamesMaster منتشر شده است و با توجه به ویژگی ها و خصوصیات بازی , حضور و درخشش Claire Redfield به عنوان شخصیت اصلی و شخصیت رهبر و دختر Barry Burton (یکی از اعضای تیم آلفای STARS در RE1 و نسخه بازسازی شده) به نام Moira در بازی تایید شد .
نقش Claire بیشتر یک شخصیت مبارز در بازی است که در آن Moira نقش شخصیت پشتیبان را برعهده دارد و پشتیبانی از وی را فراهم می کند . دو حالت Single-Player و co-op یا بخش تک نفره و بخش دو نفره در بازی وجود دارد و هر دو حالت در Resident Evil : Revelations 2 قابل بازی هستند .

محیط بازی یک بازداشتگاه در جزیره ای متروکه و رها شده است و داستان بازی در حوادث بین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 صورت می گیرد و بین داستان RE5 و RE6 رخ می دهد (داستان RE Revelations بین RE4 و RE5 رخ داد) .

تمرکز گیم پلی بازی و سیک بازی به جای Action بیشتر بر روی Survival-Horror است . دشمن جدید در بازی که نوع آن "The Afliced" نام برده می شود و باید با آن ها مقابله کرد و چیزی "کاملا متفاوت" از زامبی های سری RE هستند .
در طی و جریان معرفی RE : Revelations 2 در Pre-TGS سونی , بازی به صورت 1080p و 60 فریم ریت بر روی کنسول های نسل حاضر و PC اجرا خواهد شد .
بازی در اوایل سال 2015 برای PC کنسول های PS4 و PS3 و Xbox One و Xbox 360 ریلیز و عرضه خواهد شد .

منبع

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
باباجان سنش زیاد شده خب حول و حوش 30 تا 35 سالشه فکر کنم. بینی با گذشت زمان F میندازه :d
نگاه حمید خودت دوس داری موضوع کش دار بشه :d. کلیر قالی کرمونه :d. هر چی پا بخوره ماشا... هزار ماشا...:d خوشگلتر میشه نه پیرتر:whistling: !! 35 سال سن دخترای اونجا برابر با دخترای 14 ساله اینجاست !! . از عکسا میخوره 55ی 65ی داشته باشه:d . ببخشید دوستان بابت اسپم

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
خب یک عکس از خانواده بری برتون:>
این عکس مال اپیلوگ های رزیدنت اویل 3 ، ان قسمت افسانه ای که هیچ وقت فراموش نمیشود! :((
دختر کوچکتر یعنی Polly تو اغوش بری هست و Moira (همین که قرار هست کلیر ردفیلد را در طول این مسیر سخت همراهی کند) هم کنار مادرش یعنی Kathy Burton ایستاده است. تو یکی از فایل های رزیدنت اویل ریمیک هم در رابطه با این دو دختر جناب بری برتون مفصل صحبت شده است.

06505569931041188071.jpg

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
خلاصه ای از داستان

رزیدنت اویل رولیشنز 2 با یک برگشت عالی و درام از شخصیت کلر ردفیلد شروع میشود . کلر که از بازماندگان حادثه راکون بود اکنون به سری بازگشته و برای سازمان ضد تروریستی جدیدی به نام Terra Save کار میکنه . مویرا برتون دختر بری اون رو به مهمونی و جشن دعوت میکنه . در ادامه نیروهای نظامی ناشناسی به میهمانی حمله میکنند . کلر و مویرا بیهوش شده و پس از بیهوشی خود رو در یک بازداشتگاه تاریک در یک جزیره دور افتاده پیدا میکنند . آنها باید با کمک هم به قضایای پشت پرده و علت دستگیری خودشون پی ببرند و سر راه مراقب Afflicted های آلوده به ویروس نیز باشند . بازیباز باید از مهمات خود عاقلانه (درست مانند نسخه های کلاسیک رزیدنت اویل) استفاده کند .در ضمن بازی با 4 اپیزود عرضه خواهد شد .:p:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من نمیدونم هدف از اینکه دختر بری رو کشوندن تو داستان چیه؟ واقعا که چی؟ الان ایشون مثلا میخواد نوستالژی پروری کنه یا میخواد بگه که "پدر راهت ادامه دارد؟!" کپکام خیلی سعی داره تا داستان رو تحویل جوون‌ترا بده ولی اگر من جای اونها بودم داستان رو الکی کشش نمیدادم و از پایه و اساس ریبوتش میکردم. اینطور پیش بره بعد 10-20 سال نوه و نتیجه و ندیده هم میان وسط و ممکنه دعوای نژادی بوجود بیاد! مثلا یه کاراکتری مدعی بشه و بگه من نسلم به کرس ردفیلد برمیگرده؛ مثل یه سری از پادشاه‌ها که هی دوست داشتن اجدادشون رو به چنگیزخان ربط بدن! نتیجش هم این میشه که عوض اینکه با تشکیلات بایو تروریزم طرف باشیم هویت شخصیت جدید و تقتیش کنیم و در نهایت اولین حکومت مستقل خاندان ردفیلد رو تشکیل بدیم!
این بازه داستانی نسخه‌های فرعی هم جالبه ... بین 3 و 4 رخ میده یا مثلا بین 5 و 6 رخ میده. ماشالا برو بچه‌های رزیدنت ایول همیشه سرشون شلوغه ...!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من نمیدونم هدف از اینکه دختر بری رو کشوندن تو داستان چیه؟ واقعا که چی؟ الان ایشون مثلا میخواد نوستالژی پروری کنه یا میخواد بگه که "پدر راهت ادامه دارد؟!" کپکام خیلی سعی داره تا داستان رو تحویل جوون‌ترا بده ولی اگر من جای اونها بودم داستان رو الکی کشش نمیدادم و از پایه و اساس ریبوتش میکردم. اینطور پیش بره بعد 10-20 سال نوه و نتیجه و ندیده هم میان وسط و ممکنه دعوای نژادی بوجود بیاد! مثلا یه کاراکتری مدعی بشه و بگه من نسلم به کرس ردفیلد برمیگرده؛ مثل یه سری از پادشاه‌ها که هی دوست داشتن اجدادشون رو به چنگیزخان ربط بدن! نتیجش هم این میشه که عوض اینکه با تشکیلات بایو تروریزم طرف باشیم هویت شخصیت جدید و تقتیش کنیم و در نهایت اولین حکومت مستقل خاندان ردفیلد رو تشکیل بدیم!
این بازه داستانی نسخه‌های فرعی هم جالبه ... بین 3 و 4 رخ میده یا مثلا بین 5 و 6 رخ میده. ماشالا برو بچه‌های رزیدنت ایول همیشه سرشون شلوغه ...!
همين كه قبول كردن اكشن تو اين سري جا نداره و برگشتن به ريشه هاي سري خودش يعني كلي تغيير كه از كپكام بعيد بود

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
هیچی فقط میخوان از روی TLOU اسکی برن یه پارتنر نوجوان که اصلا به سن و سال 1990یش نمیخوره اضافه کنن . تنها دلیلش همینه و نیاز به حمایتم حتما نداره و خودش از خودش طبق عکسها حفاظت میکنه .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
هیچی فقط میخوان از روی TLOU اسکی برن یه پارتنر نوجوان که اصلا به سن و سال 1990یش نمیخوره اضافه کنن . تنها دلیلش همینه و نیاز به حمایتم حتما نداره و خودش از خودش طبق عکسها حفاظت میکنه .

هر بازی که پارتنرش جوون بود پس حتما از روی TLOU ساخته شده؟ این دیگه آخر برداشت بود خدایی!!!! :-/

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
هر بازی که پارتنرش جوون بود پس حتما از روی TLOU ساخته شده؟ این دیگه آخر برداشت بود خدایی!!!! :-/
هر بازی ای که ساخت شرکت دیگه ایه نه ، ولی از کپکام که کال آفو سبک جدید اکشن شوترو در یک بازی HORROR با زبون خودش اسکی رفت آره :d هر کار دیگه ای هم ازش بر میاد . چراغ قوه هم اسکیه :d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بچه ها یه چیزی بگم :d حضور دختر بری برتون مساویه با حضور لیون. یه بازی هستش به اسم resident evil : gaiden که داستان اون بازی فکر میکنم این بودش که دختر بری دزدیه میشه و لیون و بری میرن دنبال دخترش!

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,306
نام
shahab
واقعا حضور کلر لازم بود . خوب شد که بری فرزند داشت که این ها تو هر شماره چیزی برای ساختن داشته باشند.:|

بازیباز باید از مهمات خود عاقلانه (درست مانند نسخه های کلاسیک رزیدنت اویل) استفاده کند
از این حرفا برای شماره6 زیاد زدن...امیدوارم اندفعه راست بگن.
========================================
حضور دختر بری برتون مساویه با حضور لیون. یه بازی هستش به اسم resident evil : gaiden که داستان اون بازی فکر میکنم این بودش که دختر بری دزدیه میشه و لیون و بری میرن دنبال دخترش!
فکر نکنم باشه چون اون موقع لیون می ره جزو شخصیت های فرعی مگر این که دو خط داستان داشته باشه بازی. البته برای جذب طرفدار ها ممکن دست به این کار هم بزنندااا:-?
خودم که ترجیح میدم لیون و کلر باهم باشن تو این شماره مثل شماره2.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تو بازی میشه بین مویرا و کلیر هم سویچ کرد. تو TGS گیم پلی بازی نمایش داده میشه کلی تریلر و ویدئو عکس و مکس هم میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر