حضور سونی در Tokyo Game Show و Gamescon امسال تایید شد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
1.jpg
بعد از غیبت کمپانی سونی در نمایشگاه E3 2019، این کمپانی امروز بطور رسمی اعلام کرده است که در نمایشگاه های Tokyo Game Show و Gamescon امسال حضور خواهد داشت. نمایشگاه Gamescon قرار است از تاریخ 24 تا 29 ماه آگوست (از شنبه 2 شهریور ماه تا پنج شنبه 7ام همان ماه) برگزار شود و از طرفی دیگر نیز Tokyo Game Show از تاریخ 12 تا 15 ماه سپتامبر (از پنچ شنبه 21 شهریورماه تا یکشنبه 24 همان ماه) برگزار خواهد شد.

Gamingbolt

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,522
کنفرانس هم داره تو گیمزکام؟
این کنفرانس برای اینکه چند وقته حرفش پیش اومده که سونی بازیهای شرقی رو رها کرده ، روی این مورد میخواد مانور بده ، Chinajoy و شاید از سخت افزار هم حرفی به میون بیاد . برنامه ریزیشون روی بازیهای غربی ایشا.. میره برا PSX یا توی TGA

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,746
وای چه خبر خوبی. گیمزکام بدون سونی هیچ معنایی نمیداد.
امیدوارم اگر کنفرانس داشت حداقل چهل دقیقشو در مورد آمار فروش و تعداد کاربران psn و اینکه این کامیونیتی چقدر داره پیشرفت میکنه صحبت کنن. این یعنی یه کنفرانس پربار و خوب و سرگرم کننده نه اینکه مثل بعضی از شرکتها از اول تا آخر هی بازی نمایش بدن. آدم حوصلش سر میره!

• Smile
  • Like
Reactions: X B I T B and g4mer

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
ی سریا هم از شدت جلز و ولز و خود درگیری مزمن ، دارن گل بخودی میزنن :D هرچند شیاف خیارشور هم جزو گزینه ها میتونه باشه :D

پ.ن : اخرین کنفرانس سونی توی Gamescom که ی فاجعه به تمام معنا بود و هنوزم که هنوزه اسطوره بزرگ ، *شهید احمد* تو یاد و خاطره تمام دوستان هستش . امیدوارم این یکی پربار تر باشه.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
پ.ن : اخرین کنفرانس سونی توی Gamescom که ی فاجعه به تمام معنا بود و هنوزم که هنوزه اسطوره بزرگ ، *شهید احمد* تو یاد و خاطره تمام دوستان هستش . امیدوارم این یکی پربار تر باشه.
من به شخصه گیمزکام های سونی رو دوست داشتم، چون بازی های گوگولی ترش که معمولا پلتفرمر بودن رو اینجا معرفی میکرد:D

نسل قبل رچت ها، Puppeteer و Rain توی گیمزکام معرفی شدن! (که Puppeteer برام رتبه چهارم بهترین بازی نسل رو داشت و Rain هم بین بازی های کوچیک و دانلودی برام بهترین بود:D )

اگر کنفرانس دارن، امیدوارم اون شایعه رچت برای PS4 هم اینجا به حقیقت بپیونده و معرفی بشه!
این نسل هم که خبری از Sly نشد...امیدم رو از دست دادم:( ولی شدیدا دلم یه اسلای کوپر هم میخواد:( آخریه خیلی بهم چسبید:x

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
امیدوارم اون شایعه رچت برای PS4 هم اینجا به حقیقت بپیونده و معرفی بشه!
بنظرم رچت بدون نویسندگی tj fixman یا یکی که بفهمه طرفدارای قدیمی سری یه چیز جدی و در عین حال فان میخوان مثل acit معنایی نداره متاسفانه سر همین R&C ps4 به fixman آزادی عمل برا نوشتن داستان ندادن و همه دیدیم چی شد یه داستان چرت و بی مزه برا کودکان خردسال در کل نه رو بازیش خوب کار شده بود و نه رو فیلم چند وقت پیش اسکیریپت حذف شدش به اشتراک گذاشت و فرسنگ ها از این چیزی که الان هست بهتر بود ولی بخاطر داشتن کلماتی مثل kill باهاش مخالفت شد:| طرفم گفت که فعلا دیگه دوست نداره r&c بنویسه ازشم پرسیده بودن اگه ادامش میدادی داستانش چی بود گفت معلومه ادامه acit و orvus (پدر کلنک) حالا مرض insomniac چیه که این بنده خدا رو کنار زد نمیدونم شاید فروش بیشتر که خردسال ها بازی رو بخرن#-o
حالا کسی چه میدونه شاید این دفعه یه چیز خوف مثل کرک این تایم معرفی شد[-o<

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
به نظرم شاید خبر خرید استدیو هم داشته باشند مثل همین رمدی که شایعه هاش هست.
در ادامه حرف های اکیبا، ما کی دوباره Jak and Daxter خواهیم دید؟! واقعا امیدوار بودم این نسل ازش حداقل یک نسخه بیاد.

• Like
Reactions: artour-2198

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
به نظرم شاید خبر خرید استدیو هم داشته باشند مثل همین رمدی که شایعه هاش هست.
در ادامه حرف های اکیبا، ما کی دوباره Jak and Daxter خواهیم دید؟! واقعا امیدوار بودم این نسل ازش حداقل یک نسخه بیاد.
jak.sly بیشتر بخاطر بحث فروش و مشغول بودن استودیو ساخته نمیشه الان فکرش بکنید sly بیشتر میفروشه یا مثلا اینفیمس؟ خب معلومه دیگه فقط یدونه رچت مونده که متاسفانه هی درجه سنیش میارن پایین که بیشتر بفروشه
jak اگه خبر داشته باشید nd بارها سعی کرده قسمت 4 بسازه که هربار خراب شد jak and daxter the lost frontier یه نسخه فرعی شکست خوردس که در حقیقت اول jak4 بود ولی بخاطر حجم کار uncharted1 دادنش به یه استودیو که نتیجه کار دیدیم دفعه بعد ثبل از اینکه ساخت tlou شروع شه نیل دراکمن داشت jak4 میساخت که خب......:| خیلی داغون بود فکرش بکنید یه جک واقع گرایانه تازه موشن کپچرم داشت:| بازی در سکوت کامل کنسل شد تا جایی که خود دراکمن گفت این بازی jak نبود ولی گفت بعدا دوباره امتحان میکنن شاید بعد tlou2 دوباره ساختش شروع کردن دوسال پیشم یکی از ارتیست های nd دوتا طرح از بازی داد که بنظر ابرومندانه می امد

• Like
Reactions: Cj_sa

Smnakhli

کاربر سایت
Jul 22, 2019
19
سونی در اینستاگرام و تویتر اعلام کرده بود که یک نمایشگاه زمستانی تشکیل میده بجای e3 2019 . سونی بخاطر اینکه هیچ پولی از e3 بدست نمی آورد تصمیم گرفت که خودش یک نمایشگاه بزنه تا از نظر تجاری یکم موفق بشه اما امروز که تویترشو خوندم تعجب کردم به خودم گفتم که< مگه میشه همچین چیزی خودش گفت که در زمستان نمایشگاه تشکیل میده تا از بازی های جدیدش رونمایی کنه اما حالا چی ؟ بااین کار ش یعنی دیگه اون نمایشگاه برگزار نمیشه .>

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سونی در اینستاگرام و تویتر اعلام کرده بود که یک نمایشگاه زمستانی تشکیل میده بجای e3 2019 . سونی بخاطر اینکه هیچ پولی از e3 بدست نمی آورد تصمیم گرفت که خودش یک نمایشگاه بزنه تا از نظر تجاری یکم موفق بشه اما امروز که تویترشو خوندم تعجب کردم به خودم گفتم که< مگه میشه همچین چیزی خودش گفت که در زمستان نمایشگاه تشکیل میده تا از بازی های جدیدش رونمایی کنه اما حالا چی ؟ بااین کار ش یعنی دیگه اون نمایشگاه برگزار نمیشه .>
اون نمایشگاه مال ps5 هست این دوتا که میخواد شرکت کنه فوقش دوتا آمار بده یه بازی رونمایی کنه و یه استودیو

• Like
Reactions: artour-2198

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر