حرکت عجیب در pes2008

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
نظرتوون راجبه این عکس چیه؟
من که دیدمش:eek:شدمو اب از لبو لوچم داشت میریخت , هرچییم دقت کردم ببینم میکسه یا نه به جایی نرسیدم
اگه کسی میدونه چجوری میشه این حرکتو زد بگه تا همه دعاش کنن
pes_drible2.jpg

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میتونه حرف جناب vimpire666 درست باشه البته اگه منظورشون از دمو نمایش های قبل از آغاز بازی باشه
ولی یه جورشم امکان داره که توپ به پشت سر رونالدینیو برخورد کرده باشه و این حرکت رو خودش انجام نداده باشه یه جور دیگشم میتونه این باشه که از حرکاتی هست که در بازی به صورت نادر اتفاق میوفته مثل برگردون پس دنبال انجام این حرکت نباشین اگه تونستید خودتون هر موقع که دوست داشتید برگردون بزنید حتما میتونین این حرکت رو هم انجام بدید
داغ دلم تازه شد:(( خدا بیامرزه Persian-PES رو

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
vampire666 جان گرافیک دمو به این نمیخوره ,اگه قبله شروع بازیم باشه چرا هر دو تو یه زمینن (فاصله تبلیغات با خط سفید زمین)
در مورد برگردونم شما هر وقت توپ رو هوا بود 2,3 قدم بازیکنتو به طرف دروازه حریف بکش برگردون میزنه , ولی این نمیتونه اتفاقی باشه فکر کن با دروازبان تک به تکی یه دفه توپ بره پشت گردنت:-"
کسی اصلا سایتی بلده که همه حرکتهای pes2008 رو داشته باشه ؟ این پیراهن درآوردنه بعد گلم کسی بلده بگه

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
این بای بر خلاف اونچه که تصور میکنید حرکات پنهان زیاد داره ولی باید شما منبع مناسب و رسمی برای پیدا کردن این جرکات و نوع انجام اونها بیابین و مطمئن باشین این حرکتی که در بالا گذاشته شده در بازی هست

puhan

کاربر سایت
Jul 19, 2007
123
با سلام
من تقريبا ً روزي 6 ساعت با اين بازي حال مي کنم ، ولي تا به حال همچين چيزي نديدم .
اگه ميشه بگيد اين عکس رو چه جوري گرفتيد ( تو دمويه قبله بازي بوده يا بينه نيمه ) .
جالب اينه که يه بازيکنه حريف هم پشت به رونالدينيو هست و احتمالا اين يعني که که وسط بازي نيست چون مثله ماست وايساده .
در کل عکسه جالبي يه .
اگه ميشه بگيد اين عکس رو از کجا و يا چه موقعه بازي گرفتيد .
با تشکر

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
امکان نداره این حرکت از قبل واسه بازی تعریف شده باشه چون ما هر روز تو خونه کلی pes بازی میکنیم از این اتفاقات عجیب غریب زیاد می افته این صحنه هم فکر کنم رونالدینهو داشته کله پا میشده توپم اتفاقی افتاده رو سرش!!

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
این عکسو از یه سایت پیدا کردم گزاشتم ,
اگه حرکتشو بلد بودم که میگفتم همه حال میکردیم بعدم کجا توپ خورده پسه کلش ,حرکتش که خیلی طبیعیه ولی با این حال فکر میکنم یه ادم بیکار اینو تو خونشون طراحی کرده تا کلی ادمو بزاره سر کار :biggrin1:(اخه الان 2 ماه هست این اینجاست و هیچ خبری نیست)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر