حذف تالار بازارچه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام

ممنون از اطلاع رسانی

من نمیتونم اینجا چیزی بگم و تجربه هم ندارم

ولی حذف تالار بازارچه یکی از بزرگترین اشتباهات هست که انجام شده

شده قضیه ی رزیدنت اویل 6 شما همون دستاندرکاران اون چیزی که بنظرتون بهتره انجام میدید ما همون فن های اون بازی هزار بار گفتیم اینکار خوب نیست ولی حرف مارو گوش نمیدید

اگر حرفم و مقایسم غلطه بگید

ولی درکل قصد بی احترامی ندارم چون من شخصا عددی نیستم و خیلی به این سایت مدیونم ما هایی که فنیم بالاخره باید طرفداری بکنیم ولی عواقبش رو گفته بودیم !

ممنون!

با تشکر

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
نظر شخصی:
به نظر من باید مسئولان سایت هر دو بازارچه رو حفظ کنن بازارچه فروم فقط اختصاص داده بشه به اجناس مربوط به دنیای بازی و کامپیوتر
بازارسنتر به دلیل طبقه بندی بیشتر اختصاص داده بشه به بخش فروش اجناس دیگه مثل گوشی و تلویزیون و دوربین و ... (هر کدوم از این بازارچه ها هم عضویت پولی جدا از هم داشته باشه)
قبل تمام اینها هم اگر یه نظرسنجی کلی تا یه تاریخ معین تو صفحه اول فروم قرار میگرفت خیلی بهتر بود هم احترام گذاشتن به نظرات کاربرها بود هم سنجیدن درصد علاقه کاربرا به هر دو بخش

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
یه نظر سنجی راه بندازین واسه این کارتون خیلی خوبه به نظرم

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
شما که در هر صورت کار خودتون رو میکنید اما درست نبود این کار! بد نبود یه خورده هم به نظرات کاربرا توجه میکردین.
من برم پریمیومم رو تمدید کنم که ظرفیت اینباکسم افزایش پیدا کنه، عجب ویژگی انصافا!

KamranMED

کاربر سایت
Sep 10, 2011
279
نام
کامران
بازار سنتر وقت و هزینه خودش رو برای مدیران داشته و چون اونجا مدیریت راحتت تر و سیستم داینامیک تری هم داره، مدیریت سایت به اون بخش تمایل بیشتری داره.من چون خودم هم انجمن دارم به خوبی مدیریت رو درک می کنم.
امیدوارم این طور نشه اما مطمئن هستم بازار سنتر در نهایت سود دهی کمتری برای سایت خواهد داشت.امیدوارم علی آقای عزیز این نصیحت و تجربه بنده رو مد نظر قرار بدن.
کاربران با سیستم فعلی خو گرفتن و به اون عادت کردن.
سیستم جدید کاملا جدا از انجمن هست و کاربران با اون راحت نیستن و نخواهند بود.کاربران همیشه با ویبولتین راحتتر هستن.
نمی خوام از کیسه خلیفه ببخشم اما اگر مدیران فکر می کنن سیستم بازار سنتر درآمد بیشتر برای سایت خواهد داشت و می تونه کمک بیشتری به هزینه سنگین سرورهای سایت داشته باشه، بنده پیشنهاد می دم قیمت کاربر ویژه رو افزایش بدن.

کاربران عزیز سایت هم توجه داشته باشن اعتراض به تنهایی کارساز نیست.باید راهکار ارائه بدید و راهکارهاتون منطقی و بهتر از بازار سنتر باشه تا بتونید مدیریت رو قانع کنید.

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
الان که هک کردم ps3 رو ولی قبلا چه خاطره هایی داشتیم از بازارچه

خداحافظ بازارچه

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
بلاگی در این مورد نوشته و ارسال شد منتظر تایید!!!
انشاالله مدیرا رسیدگی کنند؟؟؟!!
با تشکر

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
یکی از بهترین قسمتهایی سایت حذف کردین الکی الکی .... :|

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من توی تاپیک انتقادات یکبار گفتم که پرمیوم شدن واقعا دیگه هیچی نداره اما مدیران عزیز سریعا جبهه گرفتن و فکر کردن ما لنگ اون 12 هزارتومنیم و بهمون گفتن شماره کارت بده تا مبلغ برگشت داده بشه. در صورتی که اصن بحث ما چیز دیگه ای بود.

دقیقا همینه که میگین من خودم روزی حداقل 10 تا از این 12 تومن ها در میارم لنگ پولم نیستم ولی الان پرمیوم بودن/شدن هدف خاصی داره؟ اگه میخواین پرمیوم رو حذف کنین و مقدار زمانی که پرمیوم ماها مونده تا تموم بشه به عنوان آخرین پرمیوممون حساب بشه که هیچ ولی اگه قراره بمونه حداقل یه حرکتی بزنید که ارزش داشته باشه پرمیوم بشیم

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
خب دیگه وقتشه کم کم از این سایت کوچ کنیم....

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
ولی به نظر من مشکلی نداره بازارسنتر خیلی سازماندهی شده منظم و کارباهاش راحتر از بازارچه هست چه اشکالی داره واقعا این کار من که نمی فهمم حالا درسته یه کمو کاستی هایی داره ولی اونم به مرور حل میشه
ولی تنها کسانی باید اجازه فروش داشته باشن که در عضویت پرمیموم سایت باشن اگر ازاد باشه که بیاو درستش کن میشه عین پرشین تولز هرروز خدا یک کلاه برداری من به شدت با ازادسازی فروش مخالفم :thumbdown

ولی اگر اکثریت مخالفن با بازارسنتر ماهم تابع نظر بقیه اینم در نظر داشته باشیم یک سایتو به اعضاش واگرنه فعالیت چن منه می شد این کاررو هم کرد مثلا الان یک نظرسنجی بزارین بگین شما به بازارسنتر رای میدهید یا بازارچه

Ahd12066

عضو جدید
Dec 17, 2008
43
نام
علیرضا نورانی وطن
کاربران عزیز سایت هم توجه داشته باشن اعتراض به تنهایی کارساز نیست.باید راهکار ارائه بدید و راهکارهاتون منطقی و بهتر از بازار سنتر باشه تا بتونید مدیریت رو قانع کنید.

دوست عزیز بارها کاربران مثل خود شما اشاره کردند که اگر مشکل مالی هست میشه هزینه پریمیوم رو افزایش داد

اگر مشکل دیگه ای هست خود مدیران باید مطرح کنند

حداقلش اینه که برای نظر بقیه هم احترام قائل باشند

حتما الان هم مثل دفعه پیش جواب میدن که برای این کار هزینه شده و روش خیلی فکر کردند

من که اثری از هیچ گونه تفکری تو این موضوع نمی بینم، در بحث مالی هم راه های خیلی بهتری برای درآمد زایی هست

مدیریت هم اگر قرار به قانع شدن بود با موج اعتراضات قبلی و کاهش شدید بازدید بازارچه و عدم اسقبال از بازارسنتر، یه تجدید نظری می کردند

ولی تو این مملکت اپیدمی شده که حرف، حرف خودمون باشه و اهمیتی به بقیه ندیم و آخرش هم سرمون به سنگ بخوره !

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من که پریمیوم نیستم ! اما تا الان چند تا بحث جالب رو دیدم گفتم نمیشه چیزی نگفت :

- من اصلا به اهداف صاحبان سایت کاری ندارم . حداقلش اینه که صاحبان سایت بارها گفتن هدفشون از بازی سنتر درامد نیست و نخواهد بود . ( اما در مورد بازی سنتر نمیدونم ). پریمیوم شامل امکانات مختلفی میشه که یکیش میتونه بازاچه یا بازار سنتر باشه . اما برای اینکه کاربران حق فعالیت تو بازار سنتر داشته باشن باید پریمیوم بشن و به نظرم بهتره امکانات پریمیوم افزایش پیدا کنه قابلیت بازار سنتر به عنوان پکیجی جداگونه برای کاربران در نظر گرفته بشه که هر کسی دوست داشت از پریمیوم برای سایت استفاده کنه و هر کی هم دوست داشت با انتخاب پکیج بازار سنتر علاوه بر سایت تو بازار هم فعالیت کنه .

- مشکل اینجاست که خیلی از افراد پریمیوم اصلا تو سایت و فروم فعالیتی ندارن و فقط برای بازارچه پریمیوم میگیرن .
- به نظرم بهتر بود بازار سنتر به عنوان فروشگاه سایت فعالیت میکرد با قابلیت دسترسی وف روش اجناس توسط کاربران پریمیوم و از فروش اجناس هم کارمزد دریافت میکرد . برای رضایت کاربران هم بهتر بود پول ابتدا به حساب سایت میرفت و پس ازتحویل جنس ، پول به صورت اتوماتیک میرفت تو حساب فروشنده .

- ولی فکر کنم هممه زود دارن تصمیم گیری میکنن . باید صبر کرد و دید چی میشه . چون اون سایت میتونه پتانسیل خوبی برای یه بازار خوب تو زمینه گیم داشته باشه . هر چند نکته مبهمش نوع پرداخت ها و اطمینان بین خریدار و فروشنده هست !

MαMaSαN

کاربر سایت
Jan 8, 2013
179
نام
مـحـمـد
دقیقا همینه که میگین من خودم روزی حداقل 10 تا از این 12 تومن ها در میارم لنگ پولم نیستم ولی الان پرمیوم بودن/شدن هدف خاصی داره؟ اگه میخواین پرمیوم رو حذف کنین و مقدار زمانی که پرمیوم ماها مونده تا تموم بشه به عنوان آخرین پرمیوممون حساب بشه که هیچ ولی اگه قراره بمونه حداقل یه حرکتی بزنید که ارزش داشته باشه پرمیوم بشیم

خواص حال حاظر پرمیوم:

اواتار با حجم 40 کیلوبایت، امضای متحرک، بالا رفتن ظرفیت پیام خصوصی، یوزر تیتل، و Customize کردن پروفایل!

این موارد بالا توی بیشتر انجمن ها به صورت رایگان ارائه میشه. فقط میمونه Guide های اختصاصی که اونم اصلا به کار هر کسی نمیاد چون خیلیا کار ترجمه بلد نیستن. گالری هم که موقتا از کار افتاده. بلاگ هم که تاییدی شده.

در حال حاظر 12 هزار تومن برای چیزایی پرداخت میکنیم که توی بیشتر انجمن ها رایگان ارائه میشه.

خواهشا دوباره نیاین بگین که ما لنگ 12 هزار تومنیم و شماره کارت بدید تا مبلغ رو برگردونیم و از این حرفا. ما کلا بحثمون چیز دیگست.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر