حذف بسته های شبانه اینترنت همراه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
همونطور که مستحضرید به فاصله اندکی بعد اینکه همراه اول تمام بسته های شبانه ش جز یکی رو حذف کرد ایرانسل هم تو این ماه کل بسته های شبانه ش رو رسما حذف کرد.
کسی راه حلی سراغ داره؟ منظورم اینکه یه طوری باشه بسته همراه اول رو نریم بخریم چون اونا اول این حرکتو زدن.
به جز رایتل، این شاتل که میگن هم بسته شبانه داره؟
پ.ن: تاپیک جدا زدم چون واقعا موضوع مهمیه برای ما گیمرها خودم تمام دانلود بازیا و آپدیتامو با این بسته ها میگرفتم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
درود.

من یک هفتست اعصابم سر این داغونه. ایرانسل بسته های هفته ای و روزانه و ماهیانه شو برداشت. ساعتی گذاشت. اونم برداشت. (یکی هست که اون داخلیه. به درد خودشون میخوره)
من با نت همراه اول کار نکردم ولی یک بسته یک ماهه داره. که البته شنیدم با psn مشکل داره و نمیشه دانلود کرد :/ (بلد هم نیستم بخوام از pc دیتا رو بریزم رو کنسول بخاطر همین سمتش نرفتم. هرچند ساعاتش خیلی خوبه. 1 تا 11 صبح و حجم 450 گیگ)
رایتل بسته های ساعتی 1 و 3 ساعته داره که قیمتش 3 برابر قیمت قدیم ایرانسله.

بجز اینا چیزی نمیدونم.
من خودم یک مودم td lte ایرانسل هم دارم که دیدم بسته 1 ماهه نامحدود داره. (بدون محدودیت ساعت) 80 تومن. خریدم دیدم 80 گیگه فقط :|

در کل کسی راه حلی داره بگه حتما

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
درود.

من یک هفتست اعصابم سر این داغونه. ایرانسل بسته های هفته ای و روزانه و ماهیانه شو برداشت. ساعتی گذاشت. اونم برداشت. (یکی هست که اون داخلیه. به درد خودشون میخوره)
من با نت همراه اول کار نکردم ولی یک بسته یک ماهه داره. که البته شنیدم با psn مشکل داره و نمیشه دانلود کرد :/ (بلد هم نیستم بخوام از pc دیتا رو بریزم رو کنسول بخاطر همین سمتش نرفتم. هرچند ساعاتش خیلی خوبه. 1 تا 11 صبح و حجم 450 گیگ)
رایتل بسته های ساعتی 1 و 3 ساعته داره که قیمتش 3 برابر قیمت قدیم ایرانسله.

بجز اینا چیزی نمیدونم.
من خودم یک مودم td lte ایرانسل هم دارم که دیدم بسته 1 ماهه نامحدود داره. (بدون محدودیت ساعت) 80 تومن. خریدم دیدم 80 گیگه فقط :|

در کل کسی راه حلی داره بگه حتما
البته همراه اول با psn هم مشکل داره هم نداره من خودم تمام بازی ها رو با شبانه همراه اول میگیرم سرعتشم بالاست فقط اونطور نیست که بزنی بری راحت بخوابی باید بهش سر بزنی چون قطعی زیاد داره ولی اونموقع که شروع به دانلود میکنه سرعتش خوبه

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
بسته همراه اول یک ماهه سرجاشه اگر به صرفه تر سراغ دارید بفرمایید
نه سراغ نداریم ولی خریدنش با احتساب اینکه اول همراه اول این حرکتو شروع کرد+ایرانسل به دو تومن بسته کار رو راه مینداخت یه طوریه. من که نمیتونم خودمو قانع کنم بخرم و تایید کنم کاری که شروع کردن رو
ضمن اینکه سرعت من و خیلیای دیگه با ایرانسل بالاتر بود...
باید به هر حال یه جایی بشه شکایت برد، همین الانش این نسل بازی با حجم صد گیگ و بیشتر داریم، برای نسل بعد چیکار کنیم؟؟؟ با علم به اینکه اگه حرف نزنیم هی دایره محدودیتو بیشتر میکنن؟
لاقل جوری باشه گرون کنن ولی ورندارن، آخه نمیشه اینطوری.

پ.ن: ضمنا اون بسته که سرجاشه گرونترین بسته شبانه همراه اول بود
خسته نباشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza51 and Delux1

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
به لطف حذف بسته های شبانه و خلوت شدن شبکه امشب سریع ترین سرعت اینترنت رو که تو ایران داشتم دیدم.
44MB/s شب های قبلی معمولا 20-25 MB/s بوده
یه بسته ایرانسل ماهانه 30 گیگ (2-7 صبح) 9 هزار تومنی هست که فعلا از اون استفاده میکنم. چون لینک های دانلود رو، رو سرور داخلی مستقیم میکنم نیم بها حساب میشه. یعنی 60 گیگ 9 تومن
فعلا چند شبه دارم سعی میکنم تا جایی که میتونم کل نت رو دانلود کنم :D تا روزی که آقای ج.ا در این رو هم تخته کنه تا الان 2 ترابایت فیلم دانلود کردم ( البته بیشتر 4K Remux بوده)

Untitled.png

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن
به لطف حذف بسته های شبانه و خلوت شدن شبکه امشب سریع ترین سرعت اینترنت رو که تو ایران داشتم دیدم.
44MB/s شب های قبلی معمولا 20-25 MB/s بوده
یه بسته ایرانسل ماهانه 30 گیگ (2-7 صبح) 9 هزار تومنی هست که فعلا از اون استفاده میکنم. چون لینک های دانلود رو، رو سرور داخلی مستقیم میکنم نیم بها حساب میشه. یعنی 60 گیگ 9 تومن
فعلا چند شبه دارم سعی میکنم تا جایی که میتونم کل نت رو دانلود کنم :D تا روزی که آقای ج.ا در این رو هم تخته کنه تا الان 2 ترابایت فیلم دانلود کردم ( البته بیشتر 4K Remux بوده)

View attachment 197612
پول حجم اون سایت تبدیل لینک هم که میدی دیگه. خیلی ارزون تر نمیفته پات
کل نت رو میخوای دانلود کنی هزینه هارد هم باید اضافه کنی.
خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنی داری هزینه میدی. سرعت اینترنت بی معنیه تو این مقیاس و محدودیت حجم مصرفی

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
پول حجم اون سایت تبدیل لینک هم که میدی دیگه. خیلی ارزون تر نمیفته پات
کل نت رو میخوای دانلود کنی هزینه هارد هم باید اضافه کنی.
خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکنی داری هزینه میدی. سرعت اینترنت بی معنیه تو این مقیاس و محدودیت حجم مصرفی
این قیمت های سایت تبدیل لینکه.
درسته خیلی ارزون نمیفته ولی خب این الان ارزون ترین و سریع ترین راه برای دانلوده. خوشبختانه چند سال پیش چندین هارد اکسترنال خریدم و گرنه پول اون هاردا الان هرکدوم چندین میلیون تومنه
Untitled1.jpg

• Like
Reactions: Rohshen

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
فقط از نت شبانه ی همراه اول استفاده میکنم و برای من عالیه چون شبی 100 گیگ رو میگیرم (130 گیگ هم گرفتم یه شب) اما با این وضعیت پیش اومده بعیده این بسته هم حذف نشه :(
اخه مگه میشه با نسل جدید بدون نت نامحدود پیش رفت بازی ها دیگه بیشتر از 100 گیگ میشن تقریبا.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
این قیمت های سایت تبدیل لینکه.
درسته خیلی ارزون نمیفته ولی خب این الان ارزون ترین و سریع ترین راه برای دانلوده. خوشبختانه چند سال پیش چندین هارد اکسترنال خریدم و گرنه پول اون هاردا الان هرکدوم چندین میلیون تومنه
View attachment 197613
سلام
لینک تمام آپلودرا رو مستقیم میکنه؟
اگه میشه تو پ.خ اسم سایتشو بگید ممنون.

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
بسته های ساعتی ایرانسل هم خوب هستش
مثلا 2تا 7 صبح نامحدود داره داخلی
البته روی همین هم کرم میریزه که مثلا ساعت نزدیک 4 صبح کلا نت قطع میکنه منم باز روی سیم دیگه حجم میخرم دوباره دانلود ادامه میدم . البته نامحدود 2 تا 7 داخلی کلا 800 تومنه :)
بازی و فیلم هم تا دلت بخواد روی سایت های داخلی ریخته
بسته همراه اول 1 تا 11 صبح هم عالی هستش
......................................................................................
خودشون یه چیزیو تصویب میکنن بعد از چند روز میزنن تو سرشون که مخابرات کیفیت ببره بالا که مردم سمت اینترنت ماهواره ایی نره
.............................................................................................
خبر مهم تر اینکه مبین نت 5 جی رو تا خرداد ماه عمومی میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر