حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Horizon Zero Dawn مشخص شد

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
بازی Horizon Zero Dawn حدود یک ماه دیگر برای PC عرضه خواهد شد و حالا سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی مشخص شده است.

بازی Horizon Zero Dawn

به گفته استودیو Guerrilla Games، بازی Horizon Zero Dawn بر روی PC چندین پیشرفت گرافیکی مختلف مانند بازتاب نور بهتر، پشتیبانی از نمایشگرهای Ultra-Wide و فریم‌ریت‌های بالا را دارا خواهد بود. در اینجا می‌توانید حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی را ببینید:

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل:
Windows 10 64-bit

پردازنده: Intel Core i5-2500K@3.3GHz یا AMD FX 6300@3.5GHz

حافظه: 8 گیگابایت رم

گرافیک: Nvidia GeForce GTX 780 یا AMD Radeon R9 290

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل:
Windows 10 64-bit

پردازنده: Intel Core i7-4770K@3.5GHz یا Ryzen 5 1500X@3.5GHz

حافظه: 16 گیگابایت رم

گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1060 یا AMD Radeon RX 580

برای اجرای این بازی به DirectX Version 12 نیاز خواهید داشت. همچنین Horizon Zero Dawn حجم 100 گیگابایتی خواهد داشت و برای تجربه‌ی ایده‌آل بهتر است از یک SSD استفاده کنید.

بازی Horizon Zero Dawn Complete Edition در تاریخ 7 مرداد بر روی PC عرضه خواهد شد و شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر نقد نسخه پلی‌استیشن 4 آن را در بازی‌سنتر بخوانید.

Continue reading...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
استودیویی که Control رو ساخت. 505 فکر کنم

نه باو... 505 Games اصن سازنده نیست ناشره
سازنده Control هم رمدی بود
اینو البته نمیدونم کی پورت کرده. فکر کنم کار خود گوریلا باشه و یه بخشی از تیم رو این موضوع کار کردن. چون اسم دیگه به نام پورت کننده بیرون ندادن تا جایی که من دیدم

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
چه جالب، ناشر Death stranding هم اینها بودن، شاید اصلا خودشون هم تو پورت کردن سهمی داشتن.
انجین دسیما خوب تو دستشون اومده ها.
اشتب شد یه لحظه یاد Death stranding افتادم. اصلا حواسم نبود. خود Guerrilla پورت کرده

نه باو... 505 Games اصن سازنده نیست ناشره
سازنده Control هم رمدی بود
اینو البته نمیدونم کی پورت کرده. فکر کنم کار خود گوریلا باشه و یه بخشی از تیم رو این موضوع کار کردن. چون اسم دیگه به نام پورت کننده بیرون ندادن تا جایی که من دیدم
بله حواسم نبود. ولی 505 ناشر Control بود، توی ساخت هم کمک کرده.

Control | 505 Games

• Like
Reactions: m.d.makan

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
مینیموم‌سیستمش عجیبه،روی ps4 که یه کارت 7850 اجرا میشه حالا r9 290 میخواد؟! بعد جالبیش اینه فاصله این کارت با rx 580 خیلی نیست...

• Like
Reactions: Tolkien

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,085
نام
مــاکــان
مینیموم‌سیستمش عجیبه،روی ps4 که یه کارت 7850 اجرا میشه حالا r9 290 میخواد؟! بعد جالبیش اینه فاصله این کارت با rx 580 خیلی نیست...
دیگه کارتهای پیشنهادی متعلق به 3 یا 4 سال پیش خوبه واقعا.
==============
اگه وظیفه پورت بعهده خود آقا گوریلِ باشه، این "میتونه" خبر خوب و آینده داری برای PC گیمینگ باشه.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خب بهبود های گرافیکی که نسخه پی سی داره نیاز به کارت گرافیک بهتری هم داره ...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خب بهبود های گرافیکی که نسخه پی سی داره نیاز به کارت گرافیک بهتری هم داره ...

برای اینه که کارت های سری rx 500 توی dx12 خیلی بهتر فریم می دن. تبدیل کدها هم همیشه باعث افت کارایی می شه قطعا سیستم قوی تری از 4 نیازه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر