حجم عظیمی از بازی ها در راه PS VITA

ایا سونی شکست رو زود هنگام پذیرفت؟

• اره خیلی پتانسیل داشت خیلی زود کنار کشید

• اره باید بیشتر بازی انحصاری می ساخت و تبلیغ می کرد

• نه کارش درست بود

• بیخیال ویتا یعنی می شه PSP 3 بسازه؟

Results are only viewable after voting.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
198765
در حالی که سونی سال هاست که شکست ویتا رو قبول کرده و دیگر حاضر به ساخت نسخه ی سوم کنسول محبوب دستی خود نشد اما طرفداران چند اتیشه این کنسول محبوب بیخیال اون نشدن و با اینکه حتی 20 ملیون نسخه از اون فروخته نشد اما به عنوان فعال ترین کنسول بعد از پایان دوره ی خودش شناخته می شه ویتا در سال های اخیر به خاطر کامیونیتی قوی هکش محبوب تر از قبل هم شده موارد دیگر صفحه نمایش بسیار با کیفیت OLED و صدای استریو و قابلیت استفاده از هر نوع هدفون بلوتوثی(سوییچ PS4 PS5 فقط مدل های مخصوص شرکت برای ان ها کار می کند) قابلیت اجرای تمامی بازی های PS1 PSP یا بازی های RETRO خوش دست بودن و قابلیت حمل بالای اون نیز قطعا بی تاثیر در اون نبودن

حالا به لطف THEFLOW و دیگر هکرها راهکاری برای پورت بازی های PC و بازی های اندروید برای ویتا پیدا شده البته قبلا برخی بازی های کامپیوتر برای ویتا پورت شده بودن از جمله QUAKE یا wolfenstein اما اینبار بازی های بزرگی از جمله GTA 3 یا GTA VICE CITY نسخه کامپیوتر برای ویتا پورت شدن و در کمال ناباوری با رزولوشن NATIVE به همراه نرخ فریم نسبی 60 قابل اجرا هستن حتی این نسخه ها از مادهای PC هم پشتیبانی می کنن و اگر به 30 فریم راضی باشید می توانید کیفیت بازی رو به طرز چشمگیری افزایش دهید

اما کار به اینجا ختم نشده GTA SA به همراه MAX PAYNE نسخه اندروید نیز برای ویتا پورت شدن نسخه مکس پین با بالاترین کیفیت با رزولوشن NATIVE نرخ فریم 60 و بازی GTA SA با رزولوشن NATIVE با کیفیت بالاتر از نسخه ی موبایل با نرخ 30 فریم قابل اجرا هستند
دیروز نیز بازی محبوب GTA CHINA TOWN WARS برای ویتا پورت شد و بازی بعدی BULLY اعلام شده

در ادامه THEFLOW سازنده ی ادرنالین و خیلی نرم افزارهای محبوب دیگر ویتا اعلام کرد در حال پورت بازی های بسیار زیادی(124 عنوان) از اندروید به کنسول محبوب ویتا هست لیست بازی های قابل پورت در زیر اورده شده که بازی های مطرح زیادی از جمله MASS EFFECT/ DEUS EX/DOOM 3 BFG/HALF LIFE 2/ DEAD SPACE/ BULLY ANIVERSARY/ DEAD CELLS/ H.A.W.X/ PORTAL دیده می شود
حالا به لطف این پورت ها بازار خرید و فروش ویتا مجددا داغ شده و کلیپ های ویتا در یوتیوب با استقبال زیادی رو به رو می شود

نظر شما در این باره چیست؟ ایا سونی خیلی زود شکست رو پذیرفت؟ در حالی تنها باید بیشتر صبر می کرد و بازی های بیشتری رو برای ان می ساخت یا شاید مدل های دیگری از ویتا با صفحه نمایش بزرگ تر با قابلیت های بیشتر؟ یا با کار سونی موافق هستید؟
لیست بازی ها:
Android to PSVITA Candidate Ports List

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
زمانی که ساپورت هکرها از سازنده اصلی بیشتره:

نسخه 1.9 بازی gta sa
افزایش فریم بازی با قابیلت جدید در vitagl که speedhack نام داره(این فکر کنم همون قابلیتی هست که برای بولی داره استفاده می شه تا فریم دهی خوبی داشته باشه)

gta ctw:
این هم افزایش پرفورمنس گرفته هر چند این بازی هیچ افت فریمی نداره شاید بشه اینو به جای 500 مگاهرتز الان با 333 هم اجراش کرد باتری بیشتر بمونه

جفت بازی ها یکم مشکلات غیب شدن نادر برخی تکسچرها داشتن که برطرف شده

VitaDB by Vita Nuova

این هم بوک ریدر هست برای خوندن فایل ها و متن ها و کتاب

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
بازی بزرگ BULLY عرضه شد

Bully: Anniversary Edition Vita​

TheOfficialFloW/bully_vita

طریقه ی نصب با فایل ها در این لینک هست بهتره کلاک 500 باشه CapUNLOCKER هم برای فعال کردن پردازنده چهارم نصب کنید

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B6%DB%B0%DB%B5-%DB%B1%DB%B9%DB%B5%DB%B5%DB%B1%DB%B2_4x5l.jpg

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
پورت کردن بازی از خود ویتا هم امکان پذیره الان که دست هکرهاست؟
کاش بشه P4 Golden رو از ویتا پورت کنن برای اندروید
خیر سیستم ویتا خیلی پیچیدس طوری که شبیه سازشم یه بازی معروفش نمی تونه درست اجرا کنه بیس بازی های خودش فرق داره این یک قابلیت بود که سونی گذاشت تا یکسری بازی های اندرویدی براش پورت کنه که داخل استورشم هست این ها بهش دسترسی پیدا کردن و ارتقاش دادن

بازی bully هم تست کردم با اینکه روی گوشی اندرویدیم کرش می کرد اینجا راحت اجرا شد با گرافیک عالی شفاف 30 فریم کاملا ثابت بدون هیچ باگی
ای کاش کلا این افراد رو استخدام کنن بشینن بازی های سونی برای pc پورت کنن پورت هاشون واقعا بی نقصه

بعد این بازی ای که می گید برای pc عرضه شده به نظرم با ارزش ترین بازی هاش killzone با tearaway gravity rush soul sacrifice sly wipeout 2048 littlebigplanet severed ff-x sound shape ac3:L uncharted
من حتی با Resistance که داشت خیلی حال کردم نمی دونم چرا متاش اینقدر پایین شده اما همون لذت نسخه اصلی داشت

به نظرم بتونن این ها رو تبدیل کنن یا شبیه ساز خوبه اما بعید می دونم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
نسخه 1 همین الانشم براش موجوده خیلی وقته پیش این بازی پورت شد الان 60 فریم غیر ثابت هم می ده بازیش
Play Half-Life 1 on your PSVita via vitaXash3D - Fully hardware accelerated thanks to vitaGL! - Wololo.net

توی اون لیست half - life 2 هم بود که راستش بعید می دونم بتونن پورتش کنن چون گرافیکش از نسخه پی سی ش هم بالاتره خیلی کار سختیه اما doom 3 bfg امکانش خیلی زیاده

بازی بعدی اینطور که فهمیدم dead space هست این نسخه با نسخه اصلی فرق داره و داستان خودش رو داره چون کنترل بازی با تاچ خیلی سخت بود شکست خورد اما روی ویتا فوق العاده می شه
مخصوصا محیط های تاریکش خوراک صفحه نمایش oled هست

68747470733a2f2f7777772e62696c6465722d75706c6f61642e65752f75706c6f61642f3931343932612d313631353338303739342e6a7067

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
نسخه 1 همین الانشم براش موجوده خیلی وقته پیش این بازی پورت شد الان 60 فریم غیر ثابت هم می ده بازیش
Play Half-Life 1 on your PSVita via vitaXash3D - Fully hardware accelerated thanks to vitaGL! - Wololo.net

توی اون لیست half - life 2 هم بود که راستش بعید می دونم بتونن پورتش کنن چون گرافیکش از نسخه پی سی ش هم بالاتره خیلی کار سختیه اما doom 3 bfg امکانش خیلی زیاده

بازی بعدی اینطور که فهمیدم dead space هست این نسخه با نسخه اصلی فرق داره و داستان خودش رو داره چون کنترل بازی با تاچ خیلی سخت بود شکست خورد اما روی ویتا فوق العاده می شه
مخصوصا محیط های تاریکش خوراک صفحه نمایش oled هست

68747470733a2f2f7777772e62696c6465722d75706c6f61642e65752f75706c6f61642f3931343932612d313631353338303739342e6a7067

این psp ه ?

• Smile
Reactions: Persia Tech

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
خیر سیستم ویتا خیلی پیچیدس طوری که شبیه سازشم یه بازی معروفش نمی تونه درست اجرا کنه بیس بازی های خودش فرق داره این یک قابلیت بود که سونی گذاشت تا یکسری بازی های اندرویدی براش پورت کنه که داخل استورشم هست این ها بهش دسترسی پیدا کردن و ارتقاش دادن

بازی bully هم تست کردم با اینکه روی گوشی اندرویدیم کرش می کرد اینجا راحت اجرا شد با گرافیک عالی شفاف 30 فریم کاملا ثابت بدون هیچ باگی
ای کاش کلا این افراد رو استخدام کنن بشینن بازی های سونی برای pc پورت کنن پورت هاشون واقعا بی نقصه

بعد این بازی ای که می گید برای pc عرضه شده به نظرم با ارزش ترین بازی هاش killzone با tearaway gravity rush soul sacrifice sly wipeout 2048 littlebigplanet severed ff-x sound shape ac3:L uncharted
من حتی با Resistance که داشت خیلی حال کردم نمی دونم چرا متاش اینقدر پایین شده اما همون لذت نسخه اصلی داشت

به نظرم بتونن این ها رو تبدیل کنن یا شبیه ساز خوبه اما بعید می دونم
من به pc یا لپ تاپ دسترسی ندارم فعلا. بخاطر کار و شرایط مکانی فقط کنسول دستی و گوشی میشه داشته باشم، ps4 مم گذاشتم جعبه ش
شانس ما گوشیایی که اقلا الان میانرده هاشون در حد ps3 قدرت داره یه ویندوز روشون نصب نمیشه. مایکرو تو بازار اسمارت فونا میموند الان راحت گوشیا و تبلتهایی تو بازار بود بازیهای سبک ویندوز مثل همین p4 رو اجرا کنه رو گوشی یا تبلت
در کل p4 سازنده شم عقل درست و حسابی نداره بازی ای که برای کنسول دستی بوده نه برای سوییچ پورت کرده نه برای موبایل...

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من به pc یا لپ تاپ دسترسی ندارم فعلا. بخاطر کار و شرایط مکانی فقط کنسول دستی و گوشی میشه داشته باشم، ps4 مم گذاشتم جعبه ش
شانس ما گوشیایی که اقلا الان میانرده هاشون در حد ps3 قدرت داره یه ویندوز روشون نصب نمیشه. مایکرو تو بازار اسمارت فونا میموند الان راحت گوشیا و تبلتهایی تو بازار بود بازیهای سبک ویندوز مثل همین p4 رو اجرا کنه رو گوشی یا تبلت
در کل p4 سازنده شم عقل درست و حسابی نداره بازی ای که برای کنسول دستی بوده نه برای سوییچ پورت کرده نه برای موبایل...
خوب شما یا سوییچ بخر هک شده البته اگر سالمش گیر بیاد یا اگه سنگینه براتون همین ps vita بخرید اینقدری بازی داره مدت زیادی سرگرم بشید
کلا با گوشی بازی حال نمی دن مخصوصا اگر با تاچش باشه الانم که بازی هاش واقعا به درد نخور شدن
خوبیه ویتا اینکه واقعا کنسول قابل حمله توی جیب جا می شه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
به طور خلاصه بخوام اموزش نصب بازی های اندرویدی رو بگم
1. باید فولدر asset داخل apk تغییر نام به اسم بازی بدید بریزید داخل مموری فولدر دیتا
2.از توی پوشه های apk باز باید فایل arm v7 بردارید داخل پوشه اصلی بریزید داخل مموری
3.اینجا 2 حالت داره یا فایل obb باید اسکترکت کنید بریزید داخل پوشه اصلی بازی یا اینکه به شکل فله ای کپیش کنید این بستگی به نوع پورتش داره باید داخل راهنمای نصبش ببینید فعلا فقط بولی این شکلی شده
4.در نهایت دیتای که دانلود کردید می ریزید داخل همین پوشه اوررایت می کنید
5. فایل نصبی رو می ریزید از بازی لذت می برید

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
به طور خلاصه بخوام اموزش نصب بازی های اندرویدی رو بگم
1. باید فولدر asset داخل apk تغییر نام به اسم بازی بدید بریزید داخل مموری فولدر دیتا
2.از توی پوشه های apk باز باید فایل arm v7 بردارید داخل پوشه اصلی بریزید داخل مموری
3.اینجا 2 حالت داره یا فایل obb باید اسکترکت کنید بریزید داخل پوشه اصلی بازی یا اینکه به شکل فله ای کپیش کنید این بستگی به نوع پورتش داره باید داخل راهنمای نصبش ببینید فعلا فقط بولی این شکلی شده
4.در نهایت دیتای که دانلود کردید می ریزید داخل همین پوشه اوررایت می کنید
5. فایل نصبی رو می ریزید از بازی لذت می برید
سلام داداش . دمت گرم با این تاپیک ویتا رو برامون دوباره زنده کردی
بیزحمت میشه نصب بازیهای اندرویدی رو یه کم ساده تر توضیح بدی
ممنون
یه سوال هم درباره ادرنالین دارم برا من هیچ بازی تو قسمت گیم ادرنالین نمیاد یعنی فقط سیو گیم داره مثل وقتی که تو PSP مموری نداشته باشه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
سلام داداش . دمت گرم با این تاپیک ویتا رو برامون دوباره زنده کردی
بیزحمت میشه نصب بازیهای اندرویدی رو یه کم ساده تر توضیح بدی
ممنون
یه سوال هم درباره ادرنالین دارم برا من هیچ بازی تو قسمت گیم ادرنالین نمیاد یعنی فقط سیو گیم داره مثل وقتی که تو PSP مموری نداشته باشه
سلام ممنون گفتم یکم به این کنسول مظلوم بها داده بشه

اخه نصب هر کدوم یکم فرق داره با هم متن انگلیسیش بندانزین گوگل ترنس هر جاش متوجه نشدین بگید توضیح بدم همین 5 تا حالتیه که گفتم چیز خاصی نداره برید داخل کار بشید می بینید چقدر راحته تازه می تونید زیرنویس فارسی یا دوبله فارسی هم به بازی هاتون اضافه کنید

برای ادرنالین هوم نگه دارید برید تنظیمات بعد مموری که دارید براش انتخاب کنید بر فرض ux0 یا mm0 اینا هر جایی که بازی دارید بازی هاشم باید داخل psp باشه داخل فولدر iso باشه ps1 هم داخل game

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام ممنون گفتم یکم به این کنسول مظلوم بها داده بشه

اخه نصب هر کدوم یکم فرق داره با هم متن انگلیسیش بندانزین گوگل ترنس هر جاش متوجه نشدین بگید توضیح بدم همین 5 تا حالتیه که گفتم چیز خاصی نداره برید داخل کار بشید می بینید چقدر راحته تازه می تونید زیرنویس فارسی یا دوبله فارسی هم به بازی هاتون اضافه کنید

برای ادرنالین هوم نگه دارید برید تنظیمات بعد مموری که دارید براش انتخاب کنید بر فرض ux0 یا mm0 اینا هر جایی که بازی دارید بازی هاشم باید داخل psp باشه داخل فولدر iso باشه ps1 هم داخل game
ممنون داداش
- بازی GTV SA رو نصب کردم . فقط برای فارسی کردن بازی کدوم فایلهای بازی PC رو جا به جا کنم ؟
- برنامه Vitabright چه تنظیماتی بزارم بهتره ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ممنون داداش
- بازی GTV SA رو نصب کردم . فقط برای فارسی کردن بازی کدوم فایلهای بازی PC رو جا به جا کنم ؟
- برنامه Vitabright چه تنظیماتی بزارم بهتره ؟
داخل کانال quick time tech تنظیمات vitabright گذاشتم

برای فارسی کردنش نسخه فارسیش دانلود کن برای موبایل بگردید هست بعد فایل audio با هم عوض کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر