حالت co-op بتلفیلد سه فقط به طور انلاین قابل بازی است

Gunners Trust

کاربر سایت
درود

battlefield_3_wallpaperjpg.jpg

رئیس شرکت بازی سازی dice یعنی اقای کارل مگنوس ترودسون در طی مصاحبه ای با gaminglive اعلام کرد که حالت co-op بازی بتلفیلد 3 فقط به طور انلاین قابل بازی خواهد بود.

این بدان معناست که گیمران برای بازی کردن حالت co-op بتلفیلد 3 به همراه دوستشان قادر نخواهند بود از یک کنسول استفاده کنند و فن های این بازی به همراه دوستانشان به طور انلاین میتوانند از بخش co-op بازی استفاده کنند .

بخش co-op بازی بتلفیلد 3 دارای شش مرحله میباشد که هر مرحله ی آن به 45 دقیقه وقت برای پایان دادن نیاز دارد .

TNX GAMEPUR

آخرین ویرایش:
ممکنه برای کسانی که روی pc بازی میکنن و میتونن با هم شبکه کنن مشکلی نباشه ....
اما برای کسانی که کنسول دارن و میخوان BF3 را روی کنسول تجربه کنن ( مخصوصا الان که گفته شده مد CoOp خودش 6 تا مپ جدا داره ) و با این وضعیت اینترنت ... فکر نکنم چیزی باشه که کنسول بازهای ایرانی ازش خوشحال باشن
من فکر نکنم اصلا به بازیبازای ایرانی اهمیت بدن! جایی نداریم ما تو عرضه بین المللی

• Like
Reactions: Dysphoria
واقعا یک نکته منفی هست به نظر من اسپلیت اسکرین فوق العاده هست تو هر بازی هرکسی این تجربه تو بازی هایی مثل Geow و Halo کرده باشه میفهمه من چی میگم نمیدونم چرا از این قابلیت تو COD و BF خبری نیست حتی تو AC هم بشدت جواب میده

واقعا یک نکته منفی هست به نظر من اسپلیت اسکرین فوق العاده هست تو هر بازی هرکسی این تجربه تو بازی هایی مثل Geow و Halo کرده باشه میفهمه من چی میگم نمیدونم چرا از این قابلیت تو COD و BF خبری نیست حتی تو AC هم بشدت جواب میده
*مولتی پلیر cod رو میشه زد تازه وحشتناک هم حالم میده*

من فکر نکنم اصلا به بازیبازای ایرانی اهمیت بدن! جایی نداریم ما تو عرضه بین المللی
گفت *واسه ایرانی ها خبر خوبی نیست نگفت که اونا اهمیت میدن به ما یا نه

برای من مهم نیست اهمیت بدن یا ندن، برای همین منم همون نسخه 2000 تومانی برام کفایت میکنه ... در ضمن شما فکر میکنین ایران کم گیمر داره که بازی اریج تهیه میکنن؟ یعنی EA از آمار کسایی که به سرورهاشون کانکت میشه خبر نداره؟ الان تو سایت های درپیت هم که بری به محض ورود IP و کشور را اون بالا نشون میده .... اون که دیگه خیر سرش EA هستش ...
نکته دیگه هم اینه که مسلما همه گیمرهای دنیا اینترنت خدا ندارن ... خیلی ها رفیق آنلاین ندارن و خیلی مشکلات دیگه ...
اگه اینا همه نادیده گرفته شدن، پس EA یکی از بی فکر ترین شرکت هایی هست که اصلا به فکر مشتریش نیست ....
پ.ن: این حرفی هم که زدین به نظر من خیلی اشتباه هستش، هم خودمون هم بقیه کسایی که باهاشون بازی میکنیم همه و همه میدونن که ایرانی جماعت توی بازی (با وجود لگ زیاد ) خیلی بهتر از همه اون خارجی ها که بقول شما بهشون اهمیت میدن بازی میکنن

• Like
Reactions: Miesam
این EA حتما میخواد از این سیستم CO-OP یک پولی در بیاره.. و خدا می دونه چه برنامه ای برامون ریخته..
دقیقا منم نظرم همینه
احتمالا علاوه بر کد آنلاین برای کنسول و اون سیستم جالب و جدیدش برای PC، برای این کار هم کد میخواد بذاره و 10-15 دلار از هر بازیکن دربیاره
هدف کلیش نهایتا همینه :دی

خو بازی سنگینه ! اSplit Screen به فنا میره دستگاه :دی
اصلا هیچ ربطی نداره به فنا رفتن دستگاه! در حالت Split Screen رزولوشن هر تصویر تقریبا از نصف هم کمتر میشه تا موقع بازی همون فریم رو حفظ کنه. حتی در بعضی موارد AA رو هم حذف میکنند (مثل Halo: Reach در حالت SC 4 نفره). تو این حالت هم فکر نمیکنم اصلا کسی به گرافیک توجه کنه یا واسش مهم باشه:دی کلا Dice راحت میتونست با این کار SC هم بگذاره که حالا معلوم نیست دقیقا هدفش چیه.

این EA حتما میخواد از این سیستم CO-OP یک پولی در بیاره.. و خدا می دونه چه برنامه ای برامون ریخته..
این EA هم چپ و راست جیبمونا میخواد خالی کنه فک کنم از بازی MORTOL KOMBAT یاد گرفته که برای هر شخصیت یه DLC در میکنه/:)اینم برای هر قابلیتی میخواد پول بگیره:d

خوب حق دارند که بخواند از هر چیزی که توی بازی هست پول در بیارند ! ( اشاره به نوید و بقیه که می گند می خواد پول رد بیارند
kola-ghermezi.gif
)
بدبختا چندین ساله دارند کلی تلاش می کنند که تا بازیکنا رو راضی نگه دارند که نگه داشتند و می دارند باید سود خوبی هم کنند که بگند BF 4 رو فراتر از BF3 می سازیم که بیشتر حال کنند ! سود جویی اوناذ بر حسب کتاب و حسابه نه مثل اکتی که هر سال دو سه تا عنوان بده بیرون یا آیپیشو خراب کنه ( اشاره به کپکام و آیپی خراب کنا :| ) در هر حال نمی دونم این چه ناراحتی داره :|
SS جای خودش ! MS هم جای خودش ! :|

در ضمن امضای من:

:"
kola-ghermezi.gif
":

خوب حق دارند که بخواند از هر چیزی که توی بازی هست پول در بیارند ! ( اشاره به نوید و بقیه که می گند می خواد پول رد بیارند
kola-ghermezi.gif
)
بدبختا چندین ساله دارند کلی تلاش می کنند که تا بازیکنا رو راضی نگه دارند که نگه داشتند و می دارند باید سود خوبی هم کنند که بگند BF 4 رو فراتر از BF3 می سازیم که بیشتر حال کنند ! سود جویی اوناذ بر حسب کتاب و حسابه نه مثل اکتی که هر سال دو سه تا عنوان بده بیرون یا آیپیشو خراب کنه ( اشاره به کپکام و آیپی خراب کنا :| ) در هر حال نمی دونم این چه ناراحتی داره :|
SS جای خودش ! MS هم جای خودش ! :|

در ضمن امضای من:

:"
kola-ghermezi.gif
":
بحث اینجا اصلا نه اکتی هست و نه به اکتی ربط داره
کاری به ایران هم ندارم ...

شما برای بازی 59.99 دلار پول میدین که این سهم شما از تمام هزینه و زحماتی که برای بازی کشیده شده، بعلاوه هزنه سرورها ( اگه آنلاین داشته باشه ) و سود شرکت هست ...
یسری شرکت ها میان برای اینکه شما بعد اینکه بازی را انجام دادین و فروختینش یه کد آنلاین میذارن که نفر بعدی خواست بازی کنه، هزینه سرورها را بده ...
تا اینجا قبول ...

اما اینکه 6 بار بخوای پول بگیری از ملت و گیمر را مجبور کنی الا و بلا باید از اینجا خرید کنی و گرنه خیلی مد ها را از دست میدی بهش میگن " حرف زور "

امضات هم خیلی بهت میاد :دی

بحث اینجا اصلا نه اکتی هست و نه به اکتی ربط داره
کاری به ایران هم ندارم ...

شما برای بازی 59.99 دلار پول میدین که این سهم شما از تمام هزینه و زحماتی که برای بازی کشیده شده، بعلاوه هزنه سرورها ( اگه آنلاین داشته باشه ) و سود شرکت هست ...
یسری شرکت ها میان برای اینکه شما بعد اینکه بازی را انجام دادین و فروختینش یه کد آنلاین میذارن که نفر بعدی خواست بازی کنه، هزینه سرورها را بده ...
تا اینجا قبول ...

اما اینکه 6 بار بخوای پول بگیری از ملت و گیمر را مجبور کنی الا و بلا باید از اینجا خرید کنی و گرنه خیلی مد ها را از دست میدی بهش میگن " حرف زور "

امضات هم خیلی بهت میاد :دی

ممنونم نوید از بز پای بازیسنتر نشستیم شدیم مثل بقیه ی بچه ها
kola-ghermezi.gif
این شکلک
و هم + چندین تای دیگه به زور تونستم بخرم ادش کنید توی بازیسنتر هدیه ی من به شما ها
kola-ghermezi.gif

من واقعا 6 بار ندیدیم پول از مردم بسونند شما بیشتر توضیح بدید باسه ما روشن بشه :d
kola-ghermezi.gif

الان Geow3 و Halo دارن از SC چهار نفره استفاده میکنن و عنوان های جدیدی دیگری مثل U3 هم قصد دارن این رو اضافه کنند بعد شما میگی چیز جدی نیست..؟
فکر نمی کنم uncharted زیاد هم جدید باشه.
بد شد که این حالت رو نداره چه فرقی به حال من .

اصلا هیچ ربطی نداره به فنا رفتن دستگاه! در حالت Split Screen رزولوشن هر تصویر تقریبا از نصف هم کمتر میشه تا موقع بازی همون فریم رو حفظ کنه. حتی در بعضی موارد AA رو هم حذف میکنند (مثل Halo: Reach در حالت SC 4 نفره). تو این حالت هم فکر نمیکنم اصلا کسی به گرافیک توجه کنه یا واسش مهم باشه:دی کلا Dice راحت میتونست با این کار SC هم بگذاره که حالا معلوم نیست دقیقا هدفش چیه.
یادمه با بر و بچ MW2 میزدیم 4 نفره دستگاه صحنه های خر تو خر 13 12 فریم به زور میداد ! BF3 یه فیزیک هیولا هم داره خو !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or