حالت co-op بتلفیلد سه فقط به طور انلاین قابل بازی است

Gunners Trust

کاربر سایت
درود

battlefield_3_wallpaperjpg.jpg

رئیس شرکت بازی سازی dice یعنی اقای کارل مگنوس ترودسون در طی مصاحبه ای با gaminglive اعلام کرد که حالت co-op بازی بتلفیلد 3 فقط به طور انلاین قابل بازی خواهد بود.

این بدان معناست که گیمران برای بازی کردن حالت co-op بتلفیلد 3 به همراه دوستشان قادر نخواهند بود از یک کنسول استفاده کنند و فن های این بازی به همراه دوستانشان به طور انلاین میتوانند از بخش co-op بازی استفاده کنند .

بخش co-op بازی بتلفیلد 3 دارای شش مرحله میباشد که هر مرحله ی آن به 45 دقیقه وقت برای پایان دادن نیاز دارد .

TNX GAMEPUR

آخرین ویرایش:
چیز جدیدی نیست،این روزا دیگه هیچ بازی‌ای ازsplit screen استفاده نمی‌کنه.
پست قبلیم چرا پاک شد؟
آره واقعا چیز جدی نیست ! هیچ بازی از Split Screen استفاده نمیکنه
هرچیزی BF نداره جدی نیست ! و هرچیزی که داره بهترین و سر ترین و خوف ترین و... قابلیت تمام دنیاست

واقعا با این استدلالتون حال میکنم
Keep Goin' Guys

آره واقعا چیز جدی نیست ! هیچ بازی از Split Screen استفاده نمیکنه
هرچیزی BF نداره جدی نیست ! و هرچیزی که داره بهترین و سر ترین و خوف ترین و... قابلیت تمام دنیاست

واقعا با این استدلالتون حال میکنم
Keep Goin' Guys
مگه من گفتم جدی نیس؟ :-/میگم چیز جدید‌ای نیست! :|من کی‌ گفتمBF 3 مشکل نداره؟ آقا چرا زود جبهه گیری میکنی‌ آخه.

آخرین ویرایش:
چیز جدیدی نیست،این روزا دیگه هیچ بازی‌ای ازsplit screen استفاده نمی‌کنه.
پست قبلیم چرا پاک شد؟

خبر بدی بود
راست میگه این دوست بالایمون فکر کنم تجربه نداری نمی دونی split screen مخصوصا با داداشت چه حالی میده بازی کنه و رقابت و رو کم کنی
*اسپلیت چیزیه که انلاین هیچوقت نمی تونه جاشو بگیره این نظر شخصیه و قصد ندارم بازی رو بکوبم

مگه من گفتم جدی نیس؟ :-/میگم چیز جدید‌ای نیست! :|من کی‌ گفتمBF 3 مشکل نداره؟ آقا چرا زود جبهه گیری میکنی‌ آخه.

بعضی از بازی ها هستنا :d

ولی چیز جدیدی نیست ، Co op اصلا با حالت Split Screen حال نمی ده و باید روی چند تا کامپیتر باشه یا کنسول ! در هر حال همون بحصی بودا با زنتون ایکس باکس بازی نکنید بهتره جدا گونه باشه :d

الان Geow3 و Halo دارن از SC چهار نفره استفاده میکنن و عنوان های جدیدی دیگری مثل U3 هم قصد دارن این رو اضافه کنند بعد شما میگی چیز جدی نیست..؟

خبر بدی بود
راست میگه این دوست بالایمون فکر کنم تجربه نداری نمی دونی split screen مخصوصا با داداشت چه حالی میده بازی کنه و رقابت و رو کم کنی
*اسپلیت چیزیه که انلاین هیچوقت نمی تونه جاشو بگیره این نظر شخصیه و قصد ندارم بازی رو بکوبم

اسپیلیت توی این نسل معنا نداره گر چه خاطره زیادی دارم ولی توی این نسل دیگه بهتره جاشو به Co-op اون جوری بده !

درسته که شاید روی Xb یا PS بهتره باشه ولی این روزا هر کی توی خونش یکی دو تا کامپیتر یا کامپیتر با لپ تاپ داره + اینترنت خدا دادی :d دیگه نیازی نیست !

یاد James Bond 007 روی کنسول Nintendo بخیر :d

الان Geow3 و Halo دارن از SC چهار نفره استفاده میکنن و عنوان های جدیدی دیگری مثل U3 هم قصد دارن این رو اضافه کنند بعد شما میگی چیز جدی نیست..؟
شما پست بنده رو خوندین ؟؟؟؟؟؟؟؟
من به صورت طعنه گفتم ! در جواب اون دوستمون که گفته بود چیز جدیدی نیست منظور من این بود که Split-Screen قابلیتیه که نیاز باشه ...

من فقط میخوام این بازی سیستم LAN رو داشته باشه برای کنسول بازها بتونن LINK بازی کنن احتمال زیادم این حالت CO OP رو بشه LAN بازی کرد:)

شما پسته بنده رو خوندین ؟؟؟؟؟؟؟؟
من به صورت طعنه گفتم ! در جواب اون دوستمون که گفته بود چیز جدیدی نیست منظور من این بود که Split-Screen قابلیتیه که نیاز باشه ...

چه طوری با این سرعت پست من رو خوندی..؟ دقیقه بعد از 7 ثانیه اشتباه خودم رو ویرایش کردم..!

اسپیلیت توی این نسل معنا نداره گر چه خاطره زیادی دارم ولی توی این نسل دیگه بهتره جاشو به Co-op اون جوری بده !*

درسته که شاید روی Xb یا PS بهتره باشه ولی این روزا هر کی توی خونش یکی دو تا کامپیتر یا کامپیتر با لپ تاپ داره + اینترنت خدا دادی دیگه نیازی نیست !*
معلومه من اعتقاد دارم split اصلا روی pc معنا نداره اما رو کنسول ها چرا می تونستن این قابلیت رو بزارن دارزم چه ربطی به نسل داره اخه یه حرف هایی میزنید ها حالا شما شاید حال نکنی ولی خیلی ها از جمله بنده با این قابلیت به طرز فجیع حال میکنم*

*

ممکنه برای کسانی که روی pc بازی میکنن و میتونن با هم شبکه کنن مشکلی نباشه ....
اما برای کسانی که کنسول دارن و میخوان BF3 را روی کنسول تجربه کنن ( مخصوصا الان که گفته شده مد CoOp خودش 6 تا مپ جدا داره ) و با این وضعیت اینترنت ... فکر نکنم نداشتم اسپلیت چیزی باشه که کنسول بازهای ایرانی ازش خوشحال باشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or