جیلبریک Untethered برای iOS5.0.1 منتشر شد .

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Pod2g دقایقی پیش جیلبریک انتترد را برای ورژن 5.0.1 و دستگاه های دارای پردازنده a4 منتشر کرد .
این جیلبیک از دستگاه های زیر را پشتیبانی خواهد کرد :
iPhone 4
iPhone 3GS
iPod Touch 3G
iPod Touch 4G
iPad 1

کسانی که در 5.0.1 هستند و تترد جیلبریک کردند با جیلبریک مجدد با ورژن جدید میتوانند جیلبریک انتترد را داشته باشند

66787.jpg

66788-500.png

مک :

ویندوز :

===========

ورژن جدید برنامه

آخرین ویرایش:

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
آقا من زیاد از این اصطلاحات سر در نمیارم یعنی این جیلبریک دیگه لازم نیست بعد از خاموش روشن شدن به pc وصل شه دستگاه؟

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
لینک دانلود خرابه اگه میشه ردیفش کنید
یه نفر زحمت بکشه در مورد ویژگی ها > نقاط ضعف و قوت این ورژن یه چند خط بنویسه ممنون میشم
من الان 4.1 ام میتونم اینو بریزم مشکلی نداره...؟ بازی ها و برنامه هایی که رو گوشی هست چی میشه ؟
طرز ریختن رو یه توضیح بدید ممنون میشم با تشکر

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
لینک دانلود خرابه اگه میشه ردیفش کنید
یه نفر زحمت بکشه در مورد ویژگی ها > نقاط ضعف و قوت این ورژن یه چند خط بنویسه ممنون میشم
من الان 4.1 ام میتونم اینو بریزم مشکلی نداره...؟ بازی ها و برنامه هایی که رو گوشی هست چی میشه ؟
طرز ریختن رو یه توضیح بدید ممنون میشم با تشکر

آقا لینک خرابه یکی جایگزین کنه یا حداقل جای دیگه UP کنه.
آموزش رو هم لطفاً لحاظ کنید

مک :

ویندوز :

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
مرسي از تاپيكت.
من الان تترد جيلبريك نكردم ، جايي هم نديدم تو برنامه كه ios 501 رو بخواد . سوالم اينه كه الان من يه بار تترد بكنم بعدا آنتترد؟ چون ios هم جدا دانلود كردم

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
لینک دانلود برای ویندوز»:
redsn0w_win_0.9.10b1.zip
برای مک:
redsn0w_mac_0.9.10b1.zip

دوستان الان ما جیلمون تکامل یافته شد.
حالا یه راه پایدار می خوام..
اگر یه زمانی گوشیم و خراب کردم.
بتونم به سرعت نور برگم به همین io.s 5.0.1 ...(چون اپل صد در صد 5.0.1 رو می بنده تا چند روز دیگه یا همین امروز)
هر راهی هستش بگید من امتحان بکنم.
می خوام بتونم راحت هر لحظه که خواستم برگردم به این ورژن!گوشیم رو.
مرسی.
راستی روش نصب من:برای جیل(هنوزم جرات نکردم ریستش کنم و ببینم واقعا کار می کنه یا نه).
.
بتدا سیدیا 3 تا برنامش رو آپدیت کرد و ما هم زدیم آپدیت کرد گوشی ریسپرینگ شد و هی شد هی شد آخر سر نتونست بیاد بالا ریست شد و من زندگیم یه لحظه توی سراشیبی تند افتاد بعد رفتم گوشیم رو با رد اسنو ورژن 8 بتا آوردم بالا اومد بالا ذوق مرگ شدم و دیدم سیدیا ورژنش 1.1.3 شد و پر در آوردم.
ولی یک سری ارورهای کش و یک ارور معروف هم داره برای بعضی سورسها میده حالا یا ناسازگاری سیدیا جدید با سورسهاست و یا خراب شدن دیگه.
ولی رفتم و برنامه رو برای جیل دائم نصب کردم با حجم 44 کیلو بایت و گوشی منتظر پیغام ریستش بودم و در عین ناباوری گفتش برگشت به سیدیا بعد از نصب...
برای همین من فقط نصبش کردم و ریست نکرد گوشی و)
اینم خاطرات یک جیل کننده!

ویرایش :
الان سیدیا رو رفرش کردم برنامه corona آپدیت شده به ورژن 1.0.3 و زدم آپدیت کرد و گوشیم ریست شد.
منتظرم...قلبم داره می زنه مثل گنجیــشک.
ویرایش:آخر:
گوشی مثل مرد اومد بالا بعد از 20 ثانیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر