جنگ نسل هشتم کنسول های خانگی رسما شروع شد!

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
برنامه نویس Xbox Live لری هریب (که با گیمرتگ خود "افسر نلسون) نیز شناخته میشود بعد از معرفی PlayStation 4 در توییتر خود نوشت: "معرفی یک کنسول بدون نمایش اون کنسول؟ این هم یه نوعشه!"

larry_hryb_68141_screen.jpg

دیشب در مراسم Sony PlayStation 2013 با این که هم دسته و هم HUD کنسول نمایش داده شد ولی خبری از کنسول که قرار از امسال عرضه شود، نشد. لری همچنین گفت: "خیلی مشتاقم تا بدونم شما درباره ی نمایش چه فکری میکنین البته وقتی زمان برای فکر کردن بهش رو داشتین. من همین آخر هفته نظرم رو میگم."

هری در اوایل امسال یک شمارش معکوس برای E3 امسال در بلاگش گذاشته بود که احتمال میرود زمان معرفی Xbox جدید باشد.

منبع: GameSpot

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
عجب خزعبلاتی . معلومه اعصابش شدید خورده به خاطر 20 فبریه . میگه اگه وقت کنم نظر میدم :| شما لطف کن کلا نظر نده :)) بزرگای صنعت تازه فقط تو RAMـش هنگ کردن این میگه هنوز وقت نکردم .

Last edited by a moderator:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
عجب خزعبلاتی . معلومه اعصابش شدید خورده به خاطر 20 فبریه . میگه اگه وقت کنم نظر میدم
:|
شما لطف کن کلا نظر نده
:))
بزرگای صنعت تازه فقط تو RAMـش هنگ کردن این میگه هنوز وقت نکردم .
خب کلکل ـه دیگه :d
نکنه انتظار داری رقیب بیاد از دشمن خودش تعریف تمجید کنه ؟:d
اگر این کلکل ها نباشه که دیگه حال نمیده :d
به نظرم مایکرو در رابطه با رم هم یه بازنگری میکنه مطمئنا ... اتفاقا این کار از سمت سونی خیلی خوب بود ... این کار باعث میشه مایکرو هم به خودش بیاد و مطئنم که تو 720 یا 16 گیگ رم DDR4 میزاره یا 8 گیگ DDR 5
پ.ن:من موندم نینتندو با WiiU میخواد چی کار کنه دقیقا ؟:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
چرت و پرت داره ميگه!!حالش خوش نبوده خواسته يه چيزي بپرونه:dمنم اگه طرف مايكرو بودم با ديدن اين همايش بزرگ حالم بد ميشد:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
یه قرون هم به گیمر ارزش قائل نیستن و ما براشون حکم منبع درآمد و حساب بانکی داریم. :biggrin1:

آخه واقعا هم همینطوره. ماها فقط منبع درآمد انها هستیم که بدون هیچ پرداختی بیشترین و بهترین تبلیغات رو هم براشون میکنیم!

ولی به نظر من راست میگه. ایونت سونی خوب بود اما یه جورایی سونی توی تله مایکروسافت افتاد. یعنی مجبور به معرفی کنسول خودش شد وگرنه عمرا قصد همچین کاری رو نداشت.

نظر شخصی من این هست که همه اتفاق هایی که تا الان افتاده بخشی از استراتژی خود مایکروسافت هست. این مایکروسافت، وی تراست.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ولی به نظر من راست میگه. ایونت سونی خوب بود اما یه جورایی سونی توی تله مایکروسافت افتاد. یعنی مجبور به معرفی کنسول خودش شد وگرنه عمرا قصد همچین کاری رو نداشت.

نظر شخصی من این هست که همه اتفاق هایی که تا الان افتاده بخشی از استراتژی خود مایکروسافت هست. این مایکروسافت، وی تراست.

آخه بر فرض ماکرو میخاسته که سونی قبل تر معرفی کنه که چی ؟ ماکان میگم الان مثلا برتر و بهتر از اینی که سونی معرفی کرد چی میتونه باشه مگر یه تعداد امکانات آنلاین که به شخصه واسم مهم نیست زیاد و همینایی که سونی نشون داد فوق العاده حساب شده و کاربردی هستن . میشه یکی دو تا مثال بزنی که بهتر از این چی میتونه باشه ؟ چون من به ذهنم نمیرسه واقعا :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آخه بر فرض ماکرو میخاسته که سونی قبل تر معرفی کنه که چی ؟ ماکان میگم الان مثلا برتر و بهتر از اینی که سونی معرفی کرد چی میتونه باشه مگر یه تعداد امکانات آنلاین که به شخصه واسم مهم نیست زیاد و همینایی که سونی نشون داد فوق العاده حساب شده و کاربردی هستن . میشه یکی دو تا مثال بزنی که بهتر از این چی میتونه باشه ؟ چون من به ذهنم نمیرسه واقعا :D
من نمی دونم چی می تونه باشه ولی میتونیم کنفرانس مایکروسافت رو ببینیم وقتی کنسول بعدیشو معرفی می کنه ، اون موقع شاید چیزهایی کاربردی تر و بهتر ببینیم . :D

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
خب کلکل ـه دیگه :d
نکنه انتظار داری رقیب بیاد از دشمن خودش تعریف تمجید کنه ؟:d
اگر این کلکل ها نباشه که دیگه حال نمیده :d
به نظرم مایکرو در رابطه با رم هم یه بازنگری میکنه مطمئنا ... اتفاقا این کار از سمت سونی خیلی خوب بود ... این کار باعث میشه مایکرو هم به خودش بیاد و مطئنم که تو 720 یا 16 گیگ رم DDR4 میزاره یا 8 گیگ DDR 5
پ.ن:من موندم نینتندو با WiiU میخواد چی کار کنه دقیقا ؟:d

دقیقا همون کاری که با wii و 3ds کرد که البته 3ds اش ادامه داره کماکان
سخت افزار همه چیز نیست ;)

اگه قرار بود من و شما بدونیم که این صنعت بر باد بود
زمان Kinect و Smart Glass هم کسی چیزی به ذهنش نمی رسید

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,754
نام
مراد حلیمی
شما انتظار دارين ايشون بياد بگه افرين سوني خيلي كنسول باحالي ساختي ما له شديم و .....؟
اين يه صنعت و ماركت و توش هم رقابت موج ميزنه نميان كه واسه همديگه پهلوون بازي در بيارن

اگه خود سوني هم الان جاي مايكرو بود از اين حرفا ميزد

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
دیشب بعد از مراسم چند نفر زنگ زدن نظراتشون گفتن برنامش دقیقا نمیدونم چی بود یکشون حرف خوبی زد ما که دستشو دیدیم قدرتشو میدونیم چیه بازی هاشم که دیدم دیگه چه اهمیتی داره کنسول چه شکلی باشه اون فقط یه جعبست

خیالت راحت کنسولو که ساخته این همه بازی هم ساخته براش توی همون طراحی کیسش نمی مونه که ...

ماکروسافت هم جای این حرف ها بیاد 4 تا بازی رو نمایی کنه ببینیم چند مرده حلاجه8-|
عجیبه که هر کاری سونی بکنه از نظر فنهای محترم این شرکت خوبه
حالا اگر مایکرو همین کار رو میکرد و فقط دسته رو نشون میداد هم همین حرف رو میزدید؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن تو این کنفرانس هم اگر اشتباه نکنم فقط 3 یا 4 بازی انحصاری بود و بقیه یا مولتی بودن یا تو هر دو نسل مشترک بودن مثل دیابلو

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
همینای که دارن ماکروسافت رو می کوبن فردا که کنسولش بیاد ازش قدر دانی می کنن
من فن نیستم هر دو کنسول رو دارم ولی من هم می تونستم بایه pc این همایش رو راه بندازم باید دید کنسول بازی ها رو run کرده یا pc
شکل کنسول مهم نیست تجربه نشون داده ما از آتاری و تی وی گیم خریدیم تا آلان
باز هم ببخشید

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
آخه بر فرض ماکرو میخاسته که سونی قبل تر معرفی کنه که چی ؟ ماکان میگم الان مثلا برتر و بهتر از اینی که سونی معرفی کرد چی میتونه باشه مگر یه تعداد امکانات آنلاین که به شخصه واسم مهم نیست زیاد و همینایی که سونی نشون داد فوق العاده حساب شده و کاربردی هستن . میشه یکی دو تا مثال بزنی که بهتر از این چی میتونه باشه ؟ چون من به ذهنم نمیرسه واقعا :biggrin1:

ببین من نمیگم میتینگ سونی بد بود! نه واقعا خوب بود. اول از همه اینکه گیمرهارو در سراسر جهان تا سر حد مرگ هایپ کرد و نمایشش هم کاملا ارضا کننده بود و هیچ کس رو نا امید نکرد. بحث این نیست. بحث ماهیت وقوع این ایونت هست. خوب وقتی کاری میکنی که یه شرکت مجبور به معرفی شتاب زده محصول خودش بشه بهش اجازه دادی که اشتباه کنه. ضمن اینکه میتونی چون حرکت بعدی مال تو هست اشتباهات خودت رو هم کاهش بدی. الان شما نگاه کنید این میتینگ در مغایرت با صحبت هایی بود که قبلا کاز هیرای در مورد استراتژی هاشون میکرد.

البته سونی هم به نوبه خودش خیلی هوشمندانه عمل کرد. حتی اگه بواسطه نمایش خیلی خوبش مایکروسافت مجبور به ارتقا و تغییر سخت افزارش بشه (که عملا باعث عقب افتادن زمان عرضش میشه) میشه گفت جواب مایکروسافت رو هم داده.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,577
نام
حسین
عجیبه که هر کاری سونی بکنه از نظر فنهای محترم این شرکت خوبه
حالا اگر مایکرو همین کار رو میکرد و فقط دسته رو نشون میداد هم همین حرف رو میزدید؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن تو این کنفرانس هم اگر اشتباه نکنم فقط 3 یا 4 بازی انحصاری بود و بقیه یا مولتی بودن یا تو هر دو نسل مشترک بودن مثل دیابلو
در مورد حرفت فکر نمی کنی بر عکسشم صادقه؟؟؟الان فن های ماکرو سونی رو نمی کوبن؟؟
در مورد انحصاری سونی هنوز کلی سازنده داری که بازی هاشونو رو نکردن برا نسل بعد QD و ND و سانتا مونیکا وسازنده GT6و...... اما ماکروسافت باید برای مقابله با سونی حتما یه باز نگری بکنه یه فکر اساسی برای انحصاری های کنسولش بکنه این حرف از روی فن بازی نیست خودت اینو قبول نداری ؟؟
من که بدم نمیاد ماکرو هم چند تا انحصاری توپ بسازه چون اگه ارزششو داشته باشه حتما دو تا کنسولو میخرم کاری که تو این نسل انجام دادم اما دیدم دیگه واقعا این دم اخری ماکرو تو انحصاری کم اورد کنسولو دادم رفت
من که هیچ وقت قصد کوبیدن نداشتم بعضی از حرفهای شما رو هم قبول دارم
در ضمن این کنفرانس نه اینقدر بد بود که بشه کوبیدش نه اینقدر که بعضی از دوستان میگن رویایی بود . من اگر مایکرو سافت هم کارش ایراد داشته باشه میگم ولی ندیدم جایی که فن سونی از این شرکت ایرادی بگیره اینه که عجیبه . شما باور کن اگر سونی میومد بازیهایی در حد ps2 هم معرفی میکرد باز هم بعضی از دوستان از این کار تعریف و تمجید میکردن
شما خودت هم قبول داری که یهترین بازیسازهای سونی بازیشون رو معرفی نکردن خود کنسول هم که به قول شما نشون دادنش هیچ اهمیتی نداره پس نتیجه میگیریم که یه چیزهایی تو این کنفرانس کم بود و یه مقدار میشد بهتر کار کرد
ادم منطقی هستید و حرف هاتون رو قبول دارم
من هم نگفتم کنفرانس رویایی بوده ولی خوب خوب انصافا و حجم کاری e3 کم کرد و با خیالراحت بازی های مهم و خود ps4 رو معرفی میکنه سونی
در مورد ماکرو هم تو پست اولم چیزی نگفتم اما خوب ماکرو حتما باید یه تکونی به خودش بده بعد بیاد از سونی ایراد بگیره

آخرین ویرایش:

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
در مورد حرفت فکر نمی کنی بر عکسشم صادقه؟؟؟الان فن های ماکرو سونی رو نمی کوبن؟؟
در مورد انحصاری سونی هنوز کلی سازنده داری که بازی هاشونو رو نکردن برا نسل بعد QD و ND و سانتا مونیکا وسازنده GT6و...... اما ماکروسافت باید برای مقابله با سونی حتما یه باز نگری بکنه یه فکر اساسی برای انحصاری های کنسولش بکنه این حرف از روی فن بازی نیست خودت اینو قبول نداری ؟؟
من که بدم نمیاد ماکرو هم چند تا انحصاری توپ بسازه چون اگه ارزششو داشته باشه حتما دو تا کنسولو میخرم کاری که تو این نسل انجام دادم اما دیدم دیگه واقعا این دم اخری ماکرو تو انحصاری کم اورد کنسولو دادم رفت
من که هیچ وقت قصد کوبیدن نداشتم بعضی از حرفهای شما رو هم قبول دارم
در ضمن این کنفرانس نه اینقدر بد بود که بشه کوبیدش نه اینقدر که بعضی از دوستان میگن رویایی بود . من اگر مایکرو سافت هم کارش ایراد داشته باشه میگم ولی ندیدم جایی که فن سونی از این شرکت ایرادی بگیره اینه که عجیبه . شما باور کن اگر سونی میومد بازیهایی در حد ps2 هم معرفی میکرد باز هم بعضی از دوستان از این کار تعریف و تمجید میکردن
شما خودت هم قبول داری که یهترین بازیسازهای سونی بازیشون رو معرفی نکردن خود کنسول هم که به قول شما نشون دادنش هیچ اهمیتی نداره پس نتیجه میگیریم که یه چیزهایی تو این کنفرانس کم بود و یه مقدار میشد بهتر کار کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر