جلد شماره آینده Game Informer در اختیار یک بازی نسل بعد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,035
نام
آریا
سلام !

a9cw5505lab55635t9p.jpg

طرح جلد شماره آینده مجله Game Informer فردا رونمایی می شود و نکته مهم در مورد این شماره، قرار گرفتن تصویر یکی از بازی های نسل بعد روی جلد مجله خواهد بود.
سردبیر مجله با اعلام اینکه هیجان زیادی بابت معرفی این بازی دارد، آن را عنوانی غیر از Assassin`s Creed IV: Black Flag نامیده است.
==========
جلد مجله رونمایی شد و بازی Thief جلد مجله را به خود اختصاص داده است. بازی توسط Eidos Montreal در دست ساخت بوده و در سال 2014 توسط Square Enix برای PC , PS4 و کنسول های نسل بعد دیگر (اشاره به کنسول بعدی مایکروسافت) عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
فردای اونا میشه الان ! یعنی الان اون تقریبا 10 صبح هستن !! پس کی این مجله میخواد کاورش رو نشون بده !:d تا 12 شب هم که بخوایم صبر کنیم میشه نزدیک غروب اونا ! :d
فکر کنم حدودا 4 ساعت دیگه مونده باشه :
I think it's generally 11 AM CST (they're in Minnesota), but now that it's tied to iOS, we might see it late tonight thanks to Australia.

The Beast

Xbox One
کاربر سایت
Mar 3, 2013
36
BF4 هست چون همین رسانه های خبری بازی گفته بودن BF4 رو شت در های بسته دیدیم فوق العاده بود لابد الان وقتشه در ها رو باز کنن!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
BF4 هست چون همین رسانه های خبری بازی گفته بودن BF4 رو شت در های بسته دیدیم فوق العاده بود لابد الان وقتشه در ها رو باز کنن!

بتل فیلد 4 تیرکمون داره ؟!:d ALAN WAKE 2 تیر کمون داره !؟ :d مافیا 3 تیرکمون داره ؟! :d شایعه شده رو جلدش عکس تیرکمونه !!!

====================================================================
احتمالات من : :d

یا بازی THIEF 4 هست ! ( 99% ) که صفحه اش هم ساخته شده !

یا DEEP DOWN هست که تو بازی کمون داشت ! ( 50% ) ( اریا هم عکسش رو تو صفحات قبلی گذاشته )

یا Dragon Age 3 هست ! ( 25% )

یا The Elder Scrollsجدیده ! که شایعات ساختش بود ! ( 18% )

شاید Assassin’s Creed 4 باشه ! احتمالش بسیار کمه ! ( 2% )

یا Heavenly Sword 2 هست ! ( 15% )

یا Time Splitter 4 هست ! ( 10 % )

اما 99% اول از همه درست تره :d به این دلیل : به نظرم عکسش هم مثل عکس زیره :d

طبق شایعات این بازی برای نسل بعدی کنسولها ، درحال ساخت است و طبق خبری که چندی قبل ازطرف تیم DEUS E X منتشر شد ، 4 تیم مخلف ، شامل تیم DEUS EX ، تیم اصلی Thief و تیمهای تضمین کیفیت بازی و تستینگ ، در حال ساخت بازی برای ورود به نسل بعدی هستند . قابل ذکر است که این بازی الگوی بسیار از بازی های حال حاضر همچون DEUS EX و سبک مخفی کاری و ... است .

Thief-Deadly-Shadows-17-BKDDA5FXPY-1600x1200-600x300.jpg

منبع : :d
13 بازی بزرگ 2013 ، که در این نسل منتشر نخواهند شد !

اگر درست گفتم بعدا بیاید اینجا و با دیدن این پست حال کنید :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
@hosseinbrusli

خود طرف رسما این قضیه 4 یا IV بودن بازی نسل بعد رو رد کرده ، اون وقت تو هنوز این AC IV رو بیخیال نشدی ؟:d

حالا خوبه نوشتم AC 2 درصد !:d اما طرف در مورد عدد "4 " به نظرم داره خالی میبنده ! :d تا اخر امشب مشخص میشه :d یعنی استراتژیشونه تا نگاه های بیشتری رو به خودشون جلب کنن !

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
حالا خوبه نوشتم AC 2 درصد !:d اما طرف در مورد عدد "4 " به نظرم داره خالی میبنده ! :d تا اخر امشب مشخص میشه :d یعنی استراتژیشونه تا نگاه های بیشتری رو به خودشون جلب کنن !

خب اخه 2 درصدم نمیتونه باشه چون این یکی رو دیگه حداقل قاطع رد کرده :d:

Andy McNamara ‏@GI_AndyMc And since it was announced today, I can tell you it is not AC IV: Black Flag

هر چند همین قضیه IV و 4 رو هم بعید میدونم واسه جلب توجه و این حرفا باشه ... چه معنی میده مثلا :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خب اخه 2 درصدم نمیتونه باشه چون این یکی رو دیگه حداقل قاطع رد کرده :d:

هر چند همین قضیه IV و 4 رو هم بعید میدونم واسه جلب توجه و این حرفا باشه ... چه معنی میده مثلا :d

به نظرم واسه جلب توجه هست !:d اساسین هم همینطوری نوشتم ! چون تو بازی کمون هست ! :d گفتم دور هم باشن :d در مورد عدد " 4 " باید بگم سایت THIEF 4 زمان زیادی از ابازشدنش نمیگذره ! رسما هم سازنده های DEUS EX اعلام کردن دارن رو بازی کار میکنن ! پس خیلی میتونه احتمالش بالا باشه ! البته اینا نظر منه ! نظر هر کی متفاوته :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بتل فیلد 4 تیرکمون داره ؟!:d ALAN WAKE 2 تیر کمون داره !؟ :d مافیا 3 تیرکمون داره ؟! :d شایعه شده رو جلدش عکس تیرکمونه !!!

:d

اول از همه آرزو بر جوانان عیب نیست:d
دوم این که alan wake 2 و بتل شیلد 4 :dمیتونن از این crossbow ها داشته باشن:d
220px-DaVinci_Crossbow.JPG

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

====================================================================
احتمالات من : :d

یا بازی THIEF 4 هست ! ( 99% ) که صفحه اش هم ساخته شده !

یا DEEP DOWN هست که تو بازی کمون داشت ! ( 50% ) ( اریا هم عکسش رو تو صفحات قبلی گذاشته )

یا Dragon Age 3 هست ! ( 25% )

یا The Elder Scrollsجدیده ! که شایعات ساختش بود ! ( 18% )

شاید Assassin’s Creed 4 باشه ! احتمالش بسیار کمه ! ( 2% )

یا Heavenly Sword 2 هست ! ( 15% )

یا Time Splitter 4 هست ! ( 10 % )

اما 99% اول از همه درست تره :d به این دلیل : به نظرم عکسش هم مثل عکس زیره :d

Thief-Deadly-Shadows-17-BKDDA5FXPY-1600x1200-600x300.jpg

منبع : :d
13 بازی بزرگ 2013 ، که در این نسل منتشر نخواهند شد !

خیلی ها یکی از احتمالات قوی رو Thief میدونستن و جلد هم Thief از آب در اومد ! :D
همون طور که حدس میزدم شماره ای هم نداره به سبک خیلی از بازی های جدید که بدون شماره میان.
April Cover Revealed: Thief - News - www.GameInformer.com

اریا خدایی پیش بینی رو داشتی ؟ :d 99% درست گفتم :d نمیدونم این حس از کجا اومد :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,035
نام
آریا
ویدئویی از بازی :
HpRsOQ4MS_8
بچسبونین به دنباله =v توی لینک های Youtube
خودم هنوز ندیدمش ، ولی احتمالاً تریلر درست حسابی نباشه ! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند