جلد شماره آینده Game Informer در اختیار یک بازی نسل بعد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,031
نام
آریا
سلام !

a9cw5505lab55635t9p.jpg

طرح جلد شماره آینده مجله Game Informer فردا رونمایی می شود و نکته مهم در مورد این شماره، قرار گرفتن تصویر یکی از بازی های نسل بعد روی جلد مجله خواهد بود.
سردبیر مجله با اعلام اینکه هیجان زیادی بابت معرفی این بازی دارد، آن را عنوانی غیر از Assassin`s Creed IV: Black Flag نامیده است.
==========
جلد مجله رونمایی شد و بازی Thief جلد مجله را به خود اختصاص داده است. بازی توسط Eidos Montreal در دست ساخت بوده و در سال 2014 توسط Square Enix برای PC , PS4 و کنسول های نسل بعد دیگر (اشاره به کنسول بعدی مایکروسافت) عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
ای کاش شایعه تیر کمون وجود نداشت ، دلمونو واسه Mafia III ، صابون میزدیم !!:x (البته میدونم معرفی مافیا 3 به این شکل تقریبا غیر ممکنه:d )

چی میشه اگه Alan Wake 2 باشه
yahoo_77.gif

لعنت به مایکروسافت اگه AW2 رو واسه نسل بعد در نظر داشته باشه ! :| بزرگترین آرزوی من ، تایید AW2 اونم واسه همین نسله که آخر سر هم آرزو به دل از دنیا میرم !!!:crying1:

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
تنها چیزی که می‌تونه منو خوشحال کنه AW2 و Half-Life 3 به خصوص HL3 است:D.

اما خب، به احتمال زیاد DA III است.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یه لحظه به این فکر کردم که خود کشی کنم. :-& :|
اگه این معرفی بشه باید دسته جمعی خودکشی کنیم :| :D
-----------------
Dead Space 4 بخاطر فروش ضعیف Dead Space 3 کنسل شد. EA هم به طور کل میخواد سری Dead Space رو رها کنه.
Dead Space 4 canned, series in trouble following poor sales of Dead Space 3 - Dead Space 3 for Xbox 360 News
یه تاپیک خبر کوتاه هم بزنید بد نیستا :D

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,996
نام
احمد
یه لحظه به این فکر کردم که خود کشی کنم. :-& :|

استقبال میشه :d هم از خودکشی تو هم این بازی جز TOP 10 این نسل بود

:|
قزمیت ها یه شوتر درست حسابی هم نساختن که حال کنیم باز خوب شد نسخه کم حجم رو دان کردم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
فردای اونا میشه الان ! یعنی الان اون تقریبا 10 صبح هستن !! پس کی این مجله میخواد کاورش رو نشون بده !:d تا 12 شب هم که بخوایم صبر کنیم میشه نزدیک غروب اونا ! :d

---------- نوشته در 04:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:24 PM ارسال شده بود ----------

اگه این معرفی بشه باید دسته جمعی خودکشی کنیم :| :D
-----------------
Dead Space 4 بخاطر فروش ضعیف Dead Space 3 کنسل شد. EA هم به طور کل میخواد سری Dead Space رو رها کنه.
Dead Space 4 canned, series in trouble following poor sales of Dead Space 3 - Dead Space 3 for Xbox 360 News
یه تاپیک خبر کوتاه هم بزنید بد نیستا :D

ویدئو گیمر هم فی//لتر شد !!!!!!!!!!!!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر