جستجوی موریگان در Witch Hunt

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
witch_hunt001.jpg

امروز شرکت محبوب BioWare خبر از بازگویی قسمت دیگری از داستان جذاب Dragon Age :Origins را در غالب DLC بعدی آن که Witch Hunt نام دارد را داد.

خطر افشای داستان بازی اصلی:

بنا بر اعلام وب سایت رسمی بازی در این DLC شما یکسال پس از
شکست دادن Archdemon در پی پیدا کردن موریگان و (بسته به انتخاب خودتان فرزندتان) آغاز یک ماجرای غنی واحساسی مبنی بر داستان بازی خواهید شد.
به نوعی شاید بتوان این اقدام BioWare را به زمینه سازی برای سیر روایی DRAGON AGE II نسبت داد.

BioWare تاریخ عرضه ی این بسته ی الحاقی را 7 سپتامبر سال جاری اعلام کرده است.

لینک تصاویر
منبع

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
آقا تا اونجایی که من میدونم این جناب hawke هیچ ربطی به موریگان و شما و بچه اش نداره بنابراین موریگانی هم در da2 نخواهد بود

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
آقا تا اونجایی که من میدونم این جناب hawke هیچ ربطی به موریگان و شما و بچه اش نداره بنابراین موریگانی هم در da2 نخواهد بود

البته طبق گفته ی سازندگان سیر روایی شماره ی 2 از لحاظ زمانی با Origins تداخل پیدا خواهد کرد،
وشما بعضی اتفاقات را زوایای دیگر نیز خواهید دید و احتمال باز شدن گره ها ی داستانی بازی اول اینجا نیز هست.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
موریگان شاید توی شماره 2 نباشه ولی یه نفر که شبیه بهش هست حتما جاش رو پر میکنه اگه گفتین کی؟
Flemeth :D
طبق داستان یه زمانی اولین کالبدی که داشت از موریگان هم فریبنده تر بوده، تقریبا 800-700 سال قبل :p
دلیل حضورش هم این تریلر پایینی هست
http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-block-dragon-age-2/703595

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
البته حضور فلمث به معنای این اختلاف زمانی بین دو شماره نیست و فقط شما با فلمث مطمئنا دیدار خواهید کرد!
ولی زمان مشخصی هنوز نداره شاید حتی وقتی باشه که موریگان باهاش زندگی میکرده!

arg7271

کاربر سایت
Dec 11, 2008
115
موریگان شاید توی شماره 2 نباشه ولی یه نفر که شبیه بهش هست حتما جاش رو پر میکنه اگه گفتین کی؟
Flemeth :D
طبق داستان یه زمانی اولین کالبدی که داشت از موریگان هم فریبنده تر بوده، تقریبا 800-700 سال قبل :p
دلیل حضورش هم این تریلر پایینی هست
http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-block-dragon-age-2/703595

این تریلرو که دیدم فهمیدم همچین بی ربطم نیست به موریگان راستی این فلمث مادر واقعی موریگانه؟ و این hawke کلاسش هم mage هم warrior ?

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
البته حضور فلمث به معنای این اختلاف زمانی بین دو شماره نیست و فقط شما با فلمث مطمئنا دیدار خواهید کرد!
ولی زمان مشخصی هنوز نداره شاید حتی وقتی باشه که موریگان باهاش زندگی میکرده!
نمیگم احتمالش نیست ولی خیلی کم ـه، چون جغد ما (:p) وقتی از Lothering فرار میکنه و به Kirkwil میره تازه داستانش شروع میشه و این در حالی هست که قبل از حمله به Lothering موریگان برای آخرین بار Flemeth رو توی نسخه 1 میبینه (البته تا اینجاش به داستان خود Origins مربوطه ولی ممکنه اتفاقات بعدی Witch Hunt کلا جهت ماجرا رو عوض کنه)
تریلر یه جا اشاره میکنه که Flemeth ممکنه به عنوان یه qunari دوباره متولد بشه
این تریلرو که دیدم فهمیدم همچین بی ربطم نیست به موریگان راستی این فلمث مادر واقعی موریگانه؟ و این hawke کلاسش هم mage هم warrior ?
ممکنه واقعا باشه :D ولی در اصل Flemeth بهش تنها به عنوان یه وسیله نگاه میکرد،
آره یه Hybrid بی نظیره، سلاحی که داره از یه طرف sword هست و از سمت دیگه staff

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Quantic Dream

Quarantine

کاربر سایت
Dec 17, 2008
348
نام
صادق
ممنون از خبر........

تریلر رو هنوز ندیدم ولی به شخصه خیلی دوست داشتم که رویارویی با این Demigod توی بازی بعدی اتفاق بیفته که نشد.

البته من چندتا سیو مختلف دارم هر کدومو یجور رفتم:
بار اول که متنفر شدم از موریگن با اون Ritual مسخره.......دلمو زدم به دریا گفتم خودم میرم به جنگه آرچدیمن..... السترم که نزاشتم دست به سیاه سفید بزنه خودم ضربه اخرو زدم:d این خانم هم قهر فرمودنو تبدیل شدن و خلاصه مارو تنها گزاشتن.....:|

احتمالا اگه بخوام با این سیو برم قبول نمیکنه.....چون دیگه بچه ای در کار نیس:-/

راستی اگه میشه عکسو یخورده سایزشو کوچیک کنین...مرسی

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
ممنون از خبر........

تریلر رو هنوز ندیدم ولی به شخصه خیلی دوست داشتم که رویارویی با این Demigod توی بازی بعدی اتفاق بیفته که نشد.

البته من چندتا سیو مختلف دارم هر کدومو یجور رفتم:
بار اول که متنفر شدم از موریگن با اون Ritual مسخره.......دلمو زدم به دریا گفتم خودم میرم به جنگه آرچدیمن..... السترم که نزاشتم دست به سیاه سفید بزنه خودم ضربه اخرو زدم:d این خانم هم قهر فرمودنو تبدیل شدن و خلاصه مارو تنها گزاشتن.....:|

احتمالا اگه بخوام با این سیو برم قبول نمیکنه.....چون دیگه بچه ای در کار نیس:-/

راستی اگه میشه عکسو یخورده سایزشو کوچیک کنین...مرسی
دقیقا من هم همین مساله رو داشتم!!! وقتی گفت تو نه نشد 100 تای دیگه هستند حالم به هم خورد گفتم حیف اون leliana! دوستان یعنی برای این dlc باید پیشنهاد morrigan رو قبول کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر