جزئیاتی از Transformers جدید

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا

بازی Transformers: Dark of the Moon از سری قسمت های این بازی توسط استدیو High Moon Studios مراحل ساخت را پشت سر میگزارد.این استدیو پیش از این نیز ساخت سری قبلی این بازی یعنی War for Cybertron را به عهده داشته است که در سال پیش منتشر شده بود.

بازی جدید قرار است داستان فیلم جدید Michael Bay را نشان دهد.همچنین طی اخبار اعلام شده به گیم پلی این بازی بخش جدید اضافه شده که در ان میتوان علاوه بر تغییر شکل به صورت روبات و وسایل نقلیه به حالت سومی نیز تبدیل شد که این امر میتواند در مبازره با دشمنان به شما کمک کند.

داستان این سری از بازی از روی فیلم جدید روایت میشود و اینبار مبارزات در زمین میباشد.همچنین مراحل بازی جدید شامل جنگل های امریکای جنوبی,مراکز نظامی واقع در سیبری و مناطق شهری دیترویت میباشد.

این بازی قرار است برای PS3 و XBOX360 عرضه شود.لازم به ذکر است که استدیو Behaviour Interactive وظیفه پورت بازی بر روی DS,Wiiو 3DS را به عهده دارد.

منبع:http://gamingbolt.com/new-transformers-game-detailed

• Like
Reactions: Trunks

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ترشفرمر اونم بر اساس فیلم مایکل بیل!
احتمالا اکتیویژن این بار احساس بی نیازی نسبت به High Moon Studios پیدا کرده!
اگه بعد از این بازی خبر تخته شدن در استدیو رو شنیدید تعجب نکنید

• Like
Reactions: VahiD_ST

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ترشفرمر اونم بر اساس فیلم مایکل بیل!
احتمالا اکتیویژن این بار احساس بی نیازی نسبت به High Moon Studios پیدا کرده!
اگه بعد از این بازی خبر تخته شدن در استدیو رو شنیدید تعجب نکنید
فقط خوب بفروشه برای اکتی کافیه مهم نیست براش که آشغاله یا شاهکار! همینم کافیه تا اون استودیو به کارش ادامه بده البته این استودیو فک کنم بازی خوبی مثل bourne رو هم ساخته قبلا!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فقط خوب بفروشه برای اکتی کافیه مهم نیست براش که آشغاله یا شاهکار! همینم کافیه تا اون استودیو به کارش ادامه بده البته این استودیو فک کنم بازی خوبی مثل bourne رو هم ساخته قبلا!
خوب Bizzare هم دقیقا همین حالت رو داشت و بعد Blure و یه بازی عجله ای کار استدیو رو یه سره کرد
اینم معلومه ازون پروژه های 6 ماهه هست.
احتمالا سیاست جدید اکتی هست.هر کی نتونه توی پروژهDC کمک کنه باید بره! رفتنشون هم باید کاملا منطقی باشه و دلیل داشته باشه!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
ولی War for Cybertron به من خیلی حال داد.اتفاقا یکی از دلایل خوب بودنش این بود که بر اساس فیلم نبود ولی مثل اینکه به جاده خاکی زدن باز

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من نمیدونم سازنده ها چه هدفی رو از ساختن این بازی های بی سر و ته دنبال میکنن ؟
یه مشت جینگولک بازی درپیت میسازن میدن دست مردم میگن برید حالشو ببرید! .

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
War for Cybertron عالي بود ولي حيف Activision دوباره مي خواد از روي فيلم بازي بسازه. البته با سابقه High Moon ميشه انتظار بازي خوبي داشت ولي اگر War for Cybertron رو ادامه ميداد بهتر بود.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
من که اول اخر باید اینو بگیرم :(
میدونم حتی تست کردنشم برام عذاب اوره! :d

من که از نسخه قبلیش لذت نبردم.
همون بهتر که واسه PC نمیاد.

چه جالب فقط 360 و PS3
pc بازا به چه روز سیاهی نشستن وحید نه!! :d

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خوب Bizzare هم دقیقا همین حالت رو داشت و بعد Blure و یه بازی عجله ای کار استدیو رو یه سره کرد
اینم معلومه ازون پروژه های 6 ماهه هست.
احتمالا سیاست جدید اکتی هست.هر کی نتونه توی پروژهDC کمک کنه باید بره! رفتنشون هم باید کاملا منطقی باشه و دلیل داشته باشه!
مهم اینه نه BLUR و نه 007 خوب نفروختن ! همینم باعث شد در استودیو تخته بشه!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
مهم اینه نه BLUR و نه 007 خوب نفروختن ! همینم باعث شد در استودیو تخته بشه!
آخه ترنسفرمر قبلی هم فکر می کنم خوب نفروخت
الانم که می بینی اکتی دست به کار شده به خاطر فیلم و انتشار بازی همزمان با فیلم هست که می تونه فروش نسبتا خوبی رو واسه بازی رقم بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر