جزئیاتی از عنوان Dishonored II توسط یک Insider فاش شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
small_1677329219.jpg

به تازگی جزئیاتی در مورد عنوان در دست ساخت استودیو Arkane یعنی Dishonored II توسط منبعی که از ساخت بازی اطلاعاتی داشته است، به بیرون درز کرده است.

بر طبق گفته های این منبع، عنوان Dishonored II در استودیو Arkane واقع در شهر Lyon فرانسه و توسط آقایان Harvey Smith و Raphael Colontonio به عنوان سر طراحان پروژه در دست ساخت بوده است.

این منبع گفته است که بحث هایی در رابطه با تعویض شخصیت اول داستان در این استودیو صورت گرفته است و شاید این عنوان شخصیت جدیدی را به جای شخصیت عنوان اول - Corvo Antonio - معرفی کند که کسی نیست جز Emily Kaldwin.

لازم به ذکر است که Emily Kaldwin دختر بچه ای در عنوان اول بوده است و به این معنا خواهد بود که عنوان دوم سال ها پس از اتفاقات نسخه اول روی خواهد داد. این منبع افزود که عنوان دوم در جایی خارج از Dunwall (شهر عنوان اول) روی خواهد داد اگرچه وی از دادن اطلاعات بیشتر خودداری کرد.

همچنین بنا بر عکس لیک شده ای، عنوان شماره دوم Dishonored II: Darkness of Tyvia خواهد بود.

در رابطه با پلتفرم های این عنوان، جالب است که بدانید این استودیو در حال حاضر در حال استخدام افرادی از جمله یک برنامه نویس موتور گرافیکی برای کار بر روی یک عنوان بدون نام برای پلتفرم های PS4، Xbox One و PC بوده است.

هیچگونه جزئیاتی مبنی بر ساخت این عنوان برای پلتفرم های نسل قبل در لیست استخدام نبوده است.

به نظر می‌رسد باید منتظر معرفی این عنوان در نمایشگاه Gamescom امسال که حدود 10 روز دیگر برگزار می‌گردد، باشیم.

منبع

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
این منبع گفته است که بحث هایی در رابطه با تعویض شخصیت اول داستان در این استودیو صورت گرفته است و شاید این عنوان شخصیت جدیدی را به جای شخصیت عنوان اول - Corvo Antonio - معرفی کند که کسی نیست جز Emily Kaldwin.
Corvo Attano هست البته :D

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
طراحی محیط های نسخه اول که فوق العاده بود و این موضوع رو باید مدیون Viktor Anotov طراح City 17 باشیم و البته امیدوارم نسخه دوم هم در حد نسخه اول باشه تا Dishonored بتونه به فرنچایز موفقی تبدیل بشه...
چندوقت پیش هم شایعه شده بود که نسخه بعدی با موتور نسل بعدی CryEngine ساخته میشه و حتی اگر از نظر گیم پلی هم در حد 1 باشه بنظرم با بهتر شدن گرافیک بازی لذت دوچندان میشه چون به شخصه غیر از ضعف گرافیکی که کلا در چندسال اخیر با Bethesda پیوند خورده(البته خیلی برای من مهم نیست ) و کمبود سلاح ها عیب دیگه ای نداشت. درچندسال اخیر هم متاسفانه خیلی از عناوین AAA سبک Stealth به بیراهه کشیده شدند و از ریشه های خودشون دور شدند نظیر Hitman : Absolution و دو نسخه اخیر Splinter Cell...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
omg. :d
از بازی‌هایی‌ هست که شماره جدید ساختن براشون سخته به خاطر شاهکار بودن نسخه اصلی‌ ولی‌ in arkane we trust.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
خدایا از بودجه و فروش کال آف و بتل بکاه و به زیبایی و شماره های Doom و Dishonored بیفزا
آآآآآآآآآآآآآآآامین

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
شماره اولش که شاهکار به تمام معنا بود :) موتور گرافیکیش هم UN3 بود
یعنی اگه اینو با UN4 بسازن من دیگه از خدا هیچی نمیخوام :D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
omg. :d
از بازی‌هایی‌ هست که شماره جدید ساختن براشون سخته به خاطر شاهکار بودن نسخه اصلی‌ ولی‌ in arkane we trust.
باز حرف زدی کلم؟ :D
اگر ساخته نشه شماره جدیدش من از دنیای بازی خدافظی می کنم :|
کور خوندی، تا من حلوای تورو نخورم از صنعت بازی بیرون نمیرم :bighug:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
طراحی محیط های نسخه اول که فوق العاده بود و این موضوع رو باید مدیون Viktor Anotov طراح City 17 باشیم و البته امیدوارم نسخه دوم هم در حد نسخه اول باشه تا Dishonored بتونه به فرنچایز موفقی تبدیل بشه...
چندوقت پیش هم شایعه شده بود که نسخه بعدی با موتور نسل بعدی CryEngine ساخته میشه و حتی اگر از نظر گیم پلی هم در حد 1 باشه بنظرم با بهتر شدن گرافیک بازی لذت دوچندان میشه چون به شخصه غیر از ضعف گرافیکی که کلا در چندسال اخیر با Bethesda پیوند خورده(البته خیلی برای من مهم نیست ) و کمبود سلاح ها عیب دیگه ای نداشت. درچندسال اخیر هم متاسفانه خیلی از عناوین AAA سبک Stealth به بیراهه کشیده شدند و از ریشه های خودشون دور شدند نظیر Hitman : Absolution و دو نسخه اخیر Splinter Cell...
پس بگو! من رفتم تو سایت CryEngine دیدم Bethesda لایسنس CryEngine خریده:| نیم ساعت فکر می کردم ببینم می خواد چیکار کنه باهاش؟:|

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
امیدوارم اتمسفر بازی را عوض کن و کلا ببرنش تو یک حال هوای دیگه مخفی کاری بازی را هم بالا ببرن ی مقدار هم موزیک ها را تقویت کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر