جذب مشتری بیشتر در گیم نت

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
خوب خیلی سادست ولی پول زیادی رو نیاز داره.
1.همه سیستم ها یک شکل باشن
2.موس هایی که استفاده میکنین Razer یا Logitech باشن
3.پد هاتون QcK باشن
4.سیستم ها قوی باشن یعنی در حدی نباشن که بشه فقط Counter Strike 1.6 رو بتونن اجرا کنن:biggrin1:
5.تا جایی که میتونید بازی های خوب رو بزارید مثل Unreal Tournoment-Half Life-Teamfortress-QuaK
که تو ایران ملت نمیدونن چی هستن این بازیا و به جز CS بازی شبکه دیگه ندیدن:biggrin1:ولی بازم بزارید میان ملت بازی میکنن فرهنگ سازی میشه:biggrin1:یادتون باشه همیشه یه GTA:SA (به قول خودشون GTA5 :biggrin1: ) هم بزارید تا این بچه مچه ها بیان بازی کنن.
6.محل گیم نت هم خیلی مهمه
البته موارد بالا خرج زیادی دارن ولی تا جایی که می تونید این کارها رو انجام بدید ;)
موفق باشید

آخرین ویرایش:

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
به نظر من باید سیستم های یک گیم نت با هم هماهنگ باشه مثلآ موس و موس پت و گیم پت و هدست ها یک شکل و یک دست باشن و همچنین محیط پر هیجان باشه و با مشتری ها درست و با احترام بر خورد بشه

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
نخیر اینا هیچ کدوم راهش نیست :)

سیستمها در حد قابل قبولی باشه ولی از همه مهمتر اوردن چنتا گیمره لارج و خفن ( ترجیحا یه کلن که کلنه خوده گیم نت بشه ) و بازی کردن تو گیم نت .. و درست کردنه یه جو خوب با همین آدما .. ببینید چجور ملت میان واستون :biggrin1:

البته به مکان گیم نت هم ربط داره .. هرچی مکان دنج تر و بزرگتر باشه بهتره .. و هدف اصلیتون جمع کردنه پول نباشه بلکه جلب رضایت مشتری باشه .. واسه گیم نتتونم اهداف گیمی بزارید نه اینکه اهداف پولی :biggrin1: نمیدونم فهمیدید چی میگم یا نه .. بعد مشتریای دائمی گیرتون میاد ..

پ.ن : البته اگه گیم نتتون ازین گیم نت باقالیای که سیستما تو همدیگن و کلا 10 تا سیستم بیشتر نداری .. اینارو بیخیال شو رو همون ظاهر قضیه کار کن ! ( سیستمای خفن و یه رنگ و خشگل و اینا )

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
ما تو گیم نت سابقمون هر ماه یه دوره مسابقات برگذار میکردیم که جایزه زیادی هم نداشت . (در حد چند روز فری) ولی خوب انگیزه رقابت ایجاد میکرد و این موضوع خیلی تاثیر داشت تو شلوغی گیم نت .
یه سری کلاس های فوق برنامه هم لازمه تو هر گیم نت . :D . مثلا هر ماه 2 شب تا صبح گیم نت رو باز نگه میداشتیم ما و درس اخلاق (cs) و معرفت (warcraft III) میدادیم به بچه ها .
کلا همونطور که علی گفت جلب رضایت مشتری خیلی مهمه ولی به نظر من یه گیم نت خوب باید بیش از این باشه و عملا مال مشتری باشه . ( یادمه یه بار یه بابایی اومده بود به ادمینمون میگفت اینا چرا مثل آدم نمیشینن بازیشونو کنن یه چیزی بهشون بگو . ادمینمون تو یه جمله تاریخی گفت : اینا مال ایناست . من فقط پای سرور نشستم شارژ میکنم .)

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
ههههههههههه ببخشید خندیدم ازبعضی جوابای دوستان خندم گرفت متله فرهنگ سازی واز این اراجیف:biggrin1:خوب برم سراغ جواب شما راستشو بگم منم گیم نت داربودم.حسابشو بکن توی محله رفته بودم میون 4تا گیم نت قدیمی محل فکر میکنی چی شد؟همشون رو از میدون به درکردم.باور نمیکنی؟حق هم داری چون گیم نت پلی استیشن2ندیدی.من با این کنسوله کوچولو(البته با 8تا دونش;))تموم مشتری های خوب وپول بده اونا رو بر زدم.یک ساعت بازی توی گیم نت پلی استیشن2بچه مردمو معتاد میکنه:cheesygri.البته الان به خاطره خستگی از کار کلوپ وگیم نت(بعد از 10 سال بسم بود:p)از کارش زدم بیرون ولی دورانه شیرینی با پلی2داشتم.راستی یه وبلاگ هم دارم.مربوط به گیم نت پلی استیشن2وبعدا تجربیات دوران کارمم توش مینویسم.فقط یه توصیه غیر فنی بهت میکنم که از هر توصیه فنی ای مهمتره.بچه های مردمو اگه گیم نت دار به چشم ناموس خودش نگاه کنه کارش برکت میگیره اون مغازه ای که خدای نکرده یه بچه توش از راه بدر بشه جون نمیگیره اینو بارها توی کار همکارای سابقم دیدم.اینم آدرس وبلاگمه http://gameneteplaystation2.blogfa.com/ فعلا بای

amir_tahajom

کاربر سایت
Aug 27, 2007
20
سلام اقا ارمین من هم یک گیم نت دار هستم که تجربم به پای تجربه شما نمی رسه ولی تا اون جای که من تجربه دارم تمام حرفای شما درسته من به وب لاگتون سر زدم واقعآ تجربیات خوب و مفیدی رو گذاشتین که کمتر کسی این کار رو می کنه من یکی از گیم نت دار های هستم که تمام هدفم از گیم نت زدن اول پیشرفت و فرهنگ سازی گیم است و در درجه دوم به فکر سود و پول در اوردن هستم و همیشه به فکر نو اوری هستم از شما خواهش می کنم با ما گیم نت دار ها یا به قول خودتون همکاران قدیمیتون همکاری کنید و ما را از تجربیات خودتون بی نسیب نزارین

mjblaster

کاربر سایت
Feb 20, 2007
26
نام
Matin
بازرس گیم نت های تهران

با سلام من محمد متین هستم ... در حدود 2 ماه است فعالیت خودم را با وزارت ارشاد و اتحادیه لوازم ورزشی تهران (مسئول گیم نت های تهران) و همچنین انجمن بازی های کامپیوتری آغاز نموده ام .... جریان آشنایی و ارتباط من به عنوان بازرس گیم نت ها جریان طولانی داره که خودش میتونه سناریویی برای یک بازی بشه !! :eek::cool:
من به عنوان بازرس و ناظر گیم نت ها 1 ریال هم دریافت نمیکنم ... و .... وابسطه به گروه و سازمان خاصی نیستم ... من طرفدار گیمر ها و گیم و هر چیزی که مربوط به این دنیای عجیب , واقعی و کاملاً جدی میشه هستم !!
طرفدار صنعت بازی هستم و دوست دارم کمکی هر چند کم مقدار به ایرانم و هموطنام داشته باشم ... :confused:
لطفاً نظرات خود را اعلام کنید ....

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
صندلی های توی گیم نت خیلی مهمن ... یعنی باید یه جوری باشه که آدم توش میشینه خسته که نشه هیچ تازه دوست هم نداشته باشه که بلند بشه ...
من خودم تا حالا چند گیم نت یا کافی نت رفتم چون که صندلی های داغون و یقر (سخته نوشتنش :biggrin1:) داشتن یا نموندم یا اینکه زود اومدم بیرون ...
این نظر شخصیه من بود

mjblaster

کاربر سایت
Feb 20, 2007
26
نام
Matin
نظرات بیشتر

صندلی های توی گیم نت خیلی مهمن ... یعنی باید یه جوری باشه که آدم توش میشینه خسته که نشه هیچ تازه دوست هم نداشته باشه که بلند بشه ...
من خودم تا حالا چند گیم نت یا کافی نت رفتم چون که صندلی های داغون و یقر (سخته نوشتنش :biggrin1:) داشتن یا نموندم یا اینکه زود اومدم بیرون ...
این نظر شخصیه من بود

ممنونم پسر ... لطفا نظرات خود را بگـــــــــــــــــــــــید ... به دوستان هم اطلاع دهید که نظراتشون را بیان کنن ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر