جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
البته سر سری 2 هم از این حرف ها زده شد اخرش نه رمش افزایش پیدا قیمتشم دوبل شد تا معرفی رسمی نشه اینا همش کشکه طبق معمول همیشه که 3080 میاد در حد 2080 ti می شینه 3070 جای 2080s
تا وقتی که amd خودش بالا نکشه (مثل کاری که با cpuهای جدیدش کرد) انتظار تغییر تو رفتار nvidia نداشته باشید.

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
nvidia چند سالیه همیشه 3 سال از ای ام جلوتره من خیلی دوست داشتم مایکرو مثل اورجینال ایکس باکس یه کنسول با اینتل و انویدیا میساخت

من فکر میکنم انویدیا خیلی از اینکه بازار کنسول کامل دست amd هست عصبانیه بجز نینتدو البته بهمین خاطر اگه یکی از این شرکت ها برای همکاری با انویدیا صحبت میکرد تخفیف خوبی میگرفت :D

• Like
Reactions: {ehsan}

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
تا وقتی که amd خودش بالا نکشه (مثل کاری که با cpuهای جدیدش کرد) انتظار تغییر تو رفتار nvidia نداشته باشید.
AMD واقعا توی بازار CPU با معرفی سری رایزن که نسبت به اینتل به مراتب ارزون تر بود و در برخی موارد عملکرد بهتری نشون داد تونست بازارو به سمت خودش بکشونه. ولی متاسفانه الان ان ویدیا چند سالیه که علاوه بر گیمینگ داره از CUDA استفاده می کنه به طوری که حتی جامعه آکادمیک و کسایی که AI کار میکنند هم به ناچار مجبورند کارتای ان ویدیا رو بخرند. که خب در عوض بخاطر همین یکه تازی قیمتاشو میبره بالا.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
خبر خبر خوبیه اما تجربه نشون داده که هرموقع انودیا یه چیز جدید انجام میده کلی طول میکشه تا این تکنولوژی بیاد و همه گیر بشه .
معمولا هم انویدیا بخاطر یکه تازیش تو این موارد پول خون میگیره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
nvidia چند سالیه همیشه 3 سال از ای ام جلوتره من خیلی دوست داشتم مایکرو مثل اورجینال ایکس باکس یه کنسول با اینتل و انویدیا میساخت
اونقدام عقب نیست ها :D الان تو میان رده ها بنظرم اگه جلوتر نباشه عقب تر نیست، اما تو بالارده ها کسی که محدودیت بودجه نداره و میخواد بهترین گرافیکو داشته باشه انتخابش انویدیا هست از اون طرف کسایی که کارشون رندرینگ با GPU هست اصلا طرف AMD نمیان چون بدرد اون کار نمیخوره (برعکس سی پی یو های رایزن که بشدت برای رندرینگ و تدوین عالی عمل میکنه) حالا کارتای 70 میلیونیش که مخصوص این کاراس دیگه به کنار :D
در کل با توجه به شتابش تو جلو زدن از اینتل تو بخش سی پی یو تو این 2-3 سال اخیر اصلا غیر منتظره نیست یک دفعه با سری جدید گرافیکش از انویدیا هم بزنه جلو، ولی وقتی این اتفاق بیوفته واسه همه خوب میشه چون دوباره رقابت زیاد میشه و انویدیا هم مجبور میشه تکون بیشتری به خودش بده درست مثل اینتل که تازه به خودش اومده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
من فکر میکنم انویدیا خیلی از اینکه بازار کنسول کامل دست amd هست عصبانیه بجز نینتدو البته بهمین خاطر اگه یکی از این شرکت ها برای همکاری با انویدیا صحبت میکرد تخفیف خوبی میگرفت :D
2020-01-05_22-03-45.jpg
تخفیف بده به کی ،برا چی؟
80% کاربرای استیم کارت گرافیک nvidia دارن. amd به 12 درصد نمیرسه.
2020-01-05_22-05-18.jpg

بیشترین میزان amd مربوط به rx 580 هست با 1.32 درصد تو دسامبر.
از pc مثل بنز داره پول درمیاره.amd مجبوره بره سمت کنسول و گر نه بازار pc رو داشت ،اینجوری میرفت سمت کنسولها.و با قیمتهای پایین apu و گرافیک و cpu بده به کنسولها.
این سامسونگشو‌میشه توضیح بدید؟ کارت ک نمیزنه منظور قطعاته ؟
مموری رو میزنه الانم نسل gddrr 6 هست معمولا انویدیا یا micron میزاره یا samsung
در واقع همون رم گرافیک

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

خوب انویدیا همیشه هم در نزم افزار هم تکنولوژی هم توان بهتر بوده اما amd با خرید ati یکپارچه 1 پول بده انویدیا 1 کی بده اینتل جهان خوار دیگه هیچ باید 1000 دلار بدید پای کنسول با این حال کلا amd خیلی خودشو بالا کشیده این نسل قطعا مشابه نسل قبل اینقدر ضعف در کار نیست حالا ببینید با این cpu های قدرمتند چقدر فیزیک و لذت بازی ها بیشتر می شه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خبری از نسل جدید نشد بعیده فعلا معرفی کنه کار نسل قبلیشم بخوابونه البته من پیشنهادم اینه که سریعا کارتی که می خواید رو بخرید چون اوضاع بازار خیلی داغونه دیگه خیلی جنس کم میاد و اصلا شاید نسل جدید حالا حالا ها پاش به ایران باز نشه با این شرایط

یک درایور مشتی جدیدم اومده یا داره میاد که بالاخره مکس فریم هم اضافه شده تا خودتون سقف فریم توی بازی ها رو تعیین کنید البته قبلا با نرم افزارهای دیگه می شد اما رسمیش خیلی بهتره و توی همه ی بازی ها دیگه کار می کنه مکسش رو بذارید سقف ریفرش ریت صفحه نمایشتون
چنتا چیز دیگه هم اضافه شده که اهمیتی نداره یکیش برای vr بازا هست که فریم بهتری بگیرن یکیم شیلتر شارپ اپدیت شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر