جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
تعطیلات کارخانه های چین تاثیرش زیاد بوده و این که جنس تو بازار کمه ... تقریبا اکثرا میگن صبر کنین هر چند چاره ای نیست و باید صبر کرد با این قیمتا هیچ کاری نمیشه کرد.
یکی دو هفته پیش بود چینیا ریخته بودن تو بازار،همینجا هم گفتم که 3060 از 22 به حدود 30 رسید.چینیا دارن با هر قیمتی برا فارماشون کارت میخرن.
قیمتا به این زودی پایین نمیاد،یخورده شاید بیاد ولی منطقی نمیشه تا طرفای تابستون که موجودی رو انویدیا تامین کنه یا قیمت بیت کوین بشدت افت کنه. که کارتاشونو بریزن تو بازار.
موجودی ای تو بازار نیست اصلا که بخواد قیمت بخوره. در حد تک و توک دست فروشنده هاست

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
قیمت3070 تو ایران شده2200دلار.
یعنی تو شرایط عادی با این پول برا نسل بعد میتونی اینارو داشته باشی:
سریx
+
ps5
+
سامسونگ q80t(یکی از بهترینtvهای دنیا برا گیم)

#زندگی_نرمال

قیمت ها که عجیب شده ولی الان سرچ کردم مدل MSI Gaming GeForce RTX 3070 Ventus 3X OC 8GB
از 33,577,000 شروع میشه ...
من با دوستم دیشب بحث میکردیم میگفت قیمت گرفته ایسوس55تومن البته مدلشو نمیدونم شاید سریRog ولی خب فرق زیادی نداره با قیمت دلاری حساب کنی6.7تومن از عادی گرونتره

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
احیانا توی emalls سرچ نزدی؟!
چون قیمتای خیلی از فروشگاه ها اونجا یا آپدیت نشده یا فیک و ناموجوده
قیمت کجا را باید ببینم ؟

احتمالا باید برم توی تاپیک کنسول ها قیمت کارت گرافیک را بگیرم ...
بعدش هم متقاعد بشم که گیم پد بهتر از موس و کیبورد هستش و با کنسول ها طرح بزنم ....

آخرین ویرایش:

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
قیمت کجا را باید ببینم ؟
اون قیمت 33 تومنی که دیدی مال این سایت بود که الان چک کنی میبینی اصن همچین چیزی موجود نداره!!
الان کارت گرافیک های اند دیگه توی ایران پیدا نمیشه

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اون قیمت 33 تومنی که دیدی مال این سایت بود که الان چک کنی میبینی اصن همچین چیزی موجود نداره!!
الان کارت گرافیک دیگه توی ایران پیدا نمیشه
تا ثابت نکنند پلی استیشن سلطان هست دست بردار نیستند ... مساله این هستش ...

هر از گاهی یکی از اونطرف میپره توی تنها تاپیک باقی مونده برای PC که پلی استیشن مشکل همه ی شما را حل میکنه ( باید گفت پیامبران سونی )

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین

هر از گاهی یکی از اونطرف میپره توی تنها تاپیک باقی مونده برای PC که پلی استیشن مشکل همه ی شما را حل میکنه ( باید گفت پیامبران سونی )
این دسته با اون دسته فرق داره. اینها در زمره خبرآوران نابودی pc گیمینگ (پیام آوران خن پگ) دسته بندی میشن.
وقتی یه ماه دنوو کرک نمیشه،میان تو تاپیکش،شروع میکنن pc گیمینگ نابود شد. بیش از 1 میلیون کارت گرافیک سری امپر تو فارمای چینیه. تا قبل از زیاد شدن این فارما وقتی که دلار 27 تومن 3070 که تو کل دنیا بخاطر کمبود بالای 700-800 دلار بود تو ایران برخی مدلاش 25 تومن بود.
چینیا ریختن و رس کارتا رو کشیدن. الانم کل موجودی هر کی 3-4 تاست که میدونن چینیا میخرن،به هر قیمتی تونستن گذاشتن.پس دنبال ماهیگیری قیمتی نباشین.
________
همین کارتو با 38 تومن دارن میفروشن تو ایران و از انبار امارات میارن . پس چیز عجیبی نیست،تازه اونا ماینرای چینی نریختن تو کشورشون کل کارتاشونو غارت کنن.
عزیزان یه پرچم بردارین روش بنویسین نابودی pc گیمینگ و آهنگ بر طبل شادانه بکوبم بزارین و بریزین تو خیابون و شادی کنین که قیمت کارتای pc رفته بالا.
به دوستاتونم بگید از اینجا asus tuf بگیرن. بازم 45 تومن،ده تومن کمتره
کارت گرافیک 8 گیگابایت Asus مدل TUF-RTX3070-O8G-GAMING

NVIDIA is now resupplying 4-year old GeForce GTX 1050 Ti Pascal GPUs to AIBs - VideoCardz.com
1050ti بعد دو سال، بخاطر کمبود کارتا، به خط تولید برگشت.

آخرین ویرایش:

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
این دسته با اون دسته فرق نداره. اینها در زمره خبرآوران نابودی pc گیمینگ (پیامبران خن پگ) دسته بندی میشن.
وقتی یه ماه دنوو کرک نمیشه،میان تو تاپیکش،شروع میکنن pc گیمینگ نابود شد. بیش از 1 میلیون کارت گرافیک سری امپر تو فارمای چینیه. تا قبل از زیاد شدن این فارما وقتی که دلار 27 تومن 3070 که تو کل دنیا بخاطر کمبود بالای 700-800 دلار بود تو ایران برخی مدلاش 25 تومن بود.
چینیا ریختن و رس کارتا رو کشیدن. الانم کل موجودی هر کی 3-4 تاست که میدونن چینیا میخرن،به هر قیمتی تونستن گذاشتن.پس دنبال ماهیگیری قیمتی نباشین.
________
همین کارتو با 38 تومن دارن میفروشن تو ایران و از انبار امارات میارن . پس چیز عجیبی نیست،تازه اونا ماینرای چینی نریختن تو کشورشون کل کارتاشونو غارت کنن.
عزیزان یه پرچم بردارین روش بنویسین نابودی pc گیمینگ و آهنگ بر طبل شادانه بکوبم بزارین و بریزین تو خیابون و شادی کنین که قیمت کارتای pc رفته بالا.
به دوستاتونم بگید از اینجا asus tuf بگیرن. بازم 45 تومن،ده تومن کمتره
کارت گرافیک 8 گیگابایت Asus مدل TUF-RTX3070-O8G-GAMING

NVIDIA is now resupplying 4-year old GeForce GTX 1050 Ti Pascal GPUs to AIBs - VideoCardz.com
1050ti بعد دو سال، بخاطر کمبود کارتا، به خط تولید برگشت.

3070 کارت مناسبی برای ماین نیست
عملا توانایی ماین کردنش با 3060ti یکی هست و البته مصرف بیشتری هم داره
ولی در نبود 3060ti سراغ 3070 رفتند

بیت کوین هم فعلا با پشتیبانی تسلا و بعد اپل داره جون میگیره و فعلا خبری از سقوطش نیست.حداقل تا یکسال آینده وضع همینه
کانادا هم از ارز دیجیتال حمایت کرد.شاید وضع همینجوری بمونه. فقط تولید زیاد کارت گرافیک ممکنه وضع را کمی بهتر کنه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
الان که دیگه مهم نیست چه کارتی بدرد ماین بخوره چه کارتی نخوره.
کارتای مناسب ماین قیمتاش نجومی شده بقیه کارتایی که هیچ آدم عاقلی برا ماین استفاده نمیکنه هم گرون شده. یک زمانی با همین دلار گرون میشد با 3-4 تومن یک کارت میانرده مناسب گرفت الان 1030 بزور میدن :D

دوستان به امید زمین خوردن بیت و اتریوم نباشید که فک نکنم به این زودیا این اتفاق بیوفته، در بهترین حالت اگه بیتکوین با کله هم بیاد زمین بازم نهایت برسه به اوج 2-3 سال پیشش که میشه 20 هزار دلار که بازم شدیدا سود آور هست برای هر ماینری.
هنوز بنظرم تنها راهش اینه انویدیا و amd دلشون به حال گیمرا بسوزه یک حرکتی بزنن سر جدا کردن ماینرا از گیمرا که اونا هم فعلا کیف میکنن از فروش بالاشون.

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

این سایت های از اون ور بیار بیخیالش بشید اینا 3 ماه الاف می کنن بعدم کل پول اول می گیرن خیالشون راحته من از مالتینا 1 جنس خریدم 3 ماه شد نیاوردن 3 4 بار زنگ زدم پشتیبانی اول گفتن طبیعیه بعد گفتن تماس می گیرم بعدم باز خودم تماس گرفتم گفتن جنس کنسل شد چی جاش بخریم براتون؟؟؟؟ که گفتم پولم پس بدین پس دادن حالا فرض کنید این شکلیم بشه 3 ماه دیگه دلارم به شدت گرون بشه یا اجناس اینا به شما ریال پس بدن البته مالتینا همیشه این شکلی نیست دفعه های قبلش واقعا جنس رو تحویل دادن اما زیاد دیدم در نت که اذیت می کنن نوین فن که از همه بدتره

دوستمم 3090 خرید 1 هفته بعدش توی ایران با گارانتیش ارزون تر اومد فقط الکی کلی صبر کرد گارانتیم نداره الان
در کل ملاک قیمتی رو بهتره قیمت با گارانتی در ایران در نظر بگیرید

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
این سایت های از اون ور بیار بیخیالش بشید اینا 3 ماه الاف می کنن بعدم کل پول اول می گیرن خیالشون راحته من از مالتینا 1 جنس خریدم 3 ماه شد نیاوردن 3 4 بار زنگ زدم پشتیبانی اول گفتن طبیعیه بعد گفتن تماس می گیرم بعدم باز خودم تماس گرفتم گفتن جنس کنسل شد چی جاش بخریم براتون؟؟؟؟ که گفتم پولم پس بدین پس دادن حالا فرض کنید این شکلیم بشه 3 ماه دیگه دلارم به شدت گرون بشه یا اجناس اینا به شما ریال پس بدن البته مالتینا همیشه این شکلی نیست دفعه های قبلش واقعا جنس رو تحویل دادن اما زیاد دیدم در نت که اذیت می کنن نوین فن که از همه بدتره

دوستمم 3090 خرید 1 هفته بعدش توی ایران با گارانتیش ارزون تر اومد فقط الکی کلی صبر کرد گارانتیم نداره الان
در کل ملاک قیمتی رو بهتره قیمت با گارانتی در ایران در نظر بگیرید
حقیقتش من همچین پولی ندارم که بگیرم (اگر هم داشتم با این قیمت حاضر نبودم به هیچ عنوان) و با هزار مکافات بعد از چند ماه از اروپا تونستم یک 3070 تهیه کنند و اینبار بر عکس دفعه قبل که 3060 ti را به خاطر حواس پرتی خانوادم از دست دادم اینبار سایت مایند فکتوری سه روزه تحویل داد.
و جالب اینجاست که من 819 یورو خریدم ولی دقیقا فرداش قیمت را برد روی 829 البته مایند فکتوری قیمتاش خوب بودن چون آلترنیت ( نمایندگی رسمی انویدیا) همین کارت گیگا را میده 899 یورو !
هرچند باید صبر کنم تا یک نفر بیاد ایران و الان دستم نیست .
کی فکرش را میکرد توی مرکز اروپا قیمت کارت ها مثل اینجا انقدر افزایش و نوسان داشته باشه !

من 3070 Gigabyte gaming OC را خریدم 819 یورو ... سایت الترنیت 3060TI rog را زده 887.00 !!!

ویرایش : الان نگاه کردم تمام موجودی(حتی 3070) مایند فکتوری تمام شده . (اسم ماینر میاد یاد ویروس و انگل میوفتم از این به بعد )

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر